1

Temat: Bielizna moich marzeń

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest aż 5 zestawów bielizny i dodatków marki Dalia oraz kosmetyczna niespodzianka!

Piszcie, o jakiej bieliźnie marzycie, a 5 najlepszych wypowiedzi zostanie nagrodzonych!

Szczegóły konkursu:
[url]http://urodaizdrowie.pl/konkurs-na-forum-z-marka-dalia#&panel1-1[/url]

2

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o bieliźnie, której zupełnie bym nie czuła na swojej skórze, mimo że byłaby koronkowa, to miałaby bardzo delikatną strukturę, przyjazną mojej skórze. Nie powodowałaby otarć i podrażnień, ramiączka biustonosza nie wpijałaby mi się w ciało... Oto bielizna moich marzeń!

3

Odp: Bielizna moich marzeń

Moja wymarzona bielizna jest cała czarna, delikatna jak pajęczyna i ma na sobie kropelki rosy, które oczywiście nie wysychają... Jest utkana z moim najskrytszych pragnień i ma moc rozbudzania moich zmysłów, zwłaszcza jesienią, kiedy mój nastrój zupełnie im nie sprzyja...

4

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o bieliźnie, która będzie uniwersalna - będzie pasować i na co dzień, i do pracy, i na randkę - po prostu będzie sama stylem i wyglądem dopasowywała się do sytuacji, zależnie od moich aktualnych planów:)
Wystarczy, że pomyślę, że teraz ma być czerwona i koronkowa, bo właśnie śpieszę się na randkę -  i już się w taką zmienia:) Albo, że ma być wygodna, sportowa - bo właśnie biegam po parku z psem... Taką czarodziejską bieliznę chciałabym mieć!

Ostatnio edytowany przez Scarabea (2014-11-15 13:59:21)

5

Odp: Bielizna moich marzeń

Moja bielizna marzeń ma wartość równą najdroższym diamentom, bo jest nimi ozdobiona i gdy ja mam na sobie już nie potrzeba mi innych kreacji żeby wyeksponować swoje niepowtarzalne  piękno:)

6

Odp: Bielizna moich marzeń

W moich marzeniach bielizna ma przepiękny zapach, a jest zrobiona z płatków kwiatów storczyka, które naturalnie zachowują swoją świeżość przez cały dzień jej użytkowania:) Zresztą na każdy dzień tygodnia mogłaby być "uszyta" z innych kwiatów, np. na poniedziałek z rumianku, na wtorek z chabrów, na środę z tulipanów, na czwartek z kwiatów pomarańczy, na piątek z kwiatów paproci, na sobotę z chryzantemy, a na niedzielę oczywiście z róży, by podkreślić odświętny charakter tego dnia:)

7

Odp: Bielizna moich marzeń

Moje marzenie o bieliźnie to błękitna mgiełka okrywająca moje najczulsze miejsca, lżejsza od jedwabiu i zakończona drobniutką koronką od koniakowskich hafciarek...

8

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń
dostarcza mi mnóstwa wrażeń...
Delikatnie pieści skórę
i podkreśla mą naturę
dzikiej kotki czy też lwicy -
z którą każdy facet się liczy:)

9

Odp: Bielizna moich marzeń

Chciałabym, żeby moja bielizna miała umiejętność zachowywania świeżości przez cały dzień, żeby nie trzeba było jej prać 9i żeby po dłuższym czasie używania nie niszczyła się, tylko była tak samo piękna jak w dniu zakupu!

10

Odp: Bielizna moich marzeń

Moja wymarzona bielizna potrafi mnie w mig odchudzić, spalić moje boczki i uczynić niewidocznym szpecący cellulit na pośladkach:) Nie uciska tylko zupełnie  niweluje niedoskonałości!

11

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń to bielizna za razem wygodna i przepięknie wyglądająca. Niestety do tej pory takiej nie znalazłam. Dlatego to jest mój ideał od wielu, wielu lat...

12

Odp: Bielizna moich marzeń

Przez kilka lat szukałam bielizny idealnej. Tak naprawdę to szukałam bielizny, która po prostu będzie odpowiednia, dopiero później przekonałam się, że jest idealna. Prawie od dziecka (ja tak to pamiętam smile) miałam dość spory biust, więc zawsze szukałam biustonosza, który utrzymywał piersi, ładnie je "formował" i przede wszystkim był dla mnie wygodny. Dopiero niedawno przekonałam się co to tak naprawdę znaczy mieć bieliznę odpowiednio dopasowaną. Zawsze czułam się "uświadomiona" w tym temacie, jednak ostatnio moje piersi znowu przybrały i musiałam przekonać się jaki naprawdę noszę rozmiar. Dodatkowo marzyłam o pięknym komplecie, gdzie figi idealnie pasowały nie tylko do biustonosza ale również do ciała. Mój idealny komplet jest z Dalii (co za zbieg okoliczności wink). Idealny to znaczy, nie tylko taki, który ładnie wygląda, podtrzymuje piersi i pupę ale przede wszystkim dodaje elegancji w dzień i pikanterii w nocy. Idealny to również taki, w którym czuję się kobieco, mogę ubrać na przykład lekko prześwitujące ubranie i nie wstydzić się tego, jak ta bielizna wygląda. Idealna to również dla mnie taka, które prawie nie czuję. Idealna bielizna, to druga skóra. W której dobrze się czuję, niezależnie od dnia i godziny.
Żeby taką mieć trzeba się przede wszystkim uświadomić i wiedzieć jaki się nosi rozmiar, dodatkowo zwracać uwagę na dodatki, kolory i przede wszystkim materiały. Wszystko to, co dla nas kobiet jest bardzo ważne :-)

13

Odp: Bielizna moich marzeń

Moja bielizna ma być seksowna,
gdy nastanie ku temu sytuacja stosowna.
Jest komfortowa, podtrzymuje biust,
a mojemu mężowi widok zamyka usta.
Otula mnie delikatnie i miękko,
a na dodatek pokryta jest subtelną koronką.

14

Odp: Bielizna moich marzeń

modna, wygodna. Nie czuć jej podczas noszenia, a jeśli trzeba potrafi kusić...

15

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń, przede wszystkim mam się czuć w niej komfortowa. Co należy przez to rozumieć, musi być wykonana z dobrej jakości materiału, łatwość i trwałość podczas prania. Wygodna, jednocześnie musi być kusząca kiedy będzie taka potrzeba, ale to zależy od okazji. Bielizna musi być, nawet ta idealna marzeń zależna od stosownej okazji. Muszę wiedzieć, że mogę na nią liczyć nawet gdyby mi coś nie wyszło, z mojej winy. Musi umieć za mnie powiedzieć co czuję i co chce przekazać. Zakładając właśnie ten typ bielizny, kolor, szycie. Nie może być za droga, ale  musi być wyjątkowa. Może kiedyś trafie na taką bieliznę, moich marzeń..

16

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń to taka bielizna, która potrafi podkreślić to co we nie jest ładne, a ukryć mankamenty figury, jest dobrze skrojona, pasuje do mojego stylu i ma w sobie to coś: czyli odrobinkę tajemniczości, która tak kusi mężczyzn:)

17

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o bieliźnie, która by całkowicie stopiła się z moją skórą, była jak aksamit i nie wymagała ciągłych zmian:) To by dopiero była oszczędność wydatków i kosztów prania, a dodatkowo nigdy bym nie była tak zupełnie naga... !
P.S. Nagość jest jednak zbyt dosłowna, lepiej ją zakryć, żeby bardziej kusiła...

18

Odp: Bielizna moich marzeń

Dawno dawno temu, za górami za lasami mała PoziomkaP namówiła swoją rodzicielkę na zakup pierwszego kobiecego kompletu bielizny na zbliżające się 11 urodziny.
PoziomkaP uznała bowiem, że  to czas kiedy należy skończyć z bawełnianymi majtkami w troskliwe misie i szarym podkoszulkiem zamiast stanika. Z zazdrością zaglądała do szafy starszej siostry - szafy księżniczki wypełnionej fikuśnymi kronkami. Gdy naszedł czas zdmuchnięcia świeczek i rozpakowanie najważniejszego prezentu
mina małej Poziomce trochę zrzędła. STANIK SPORTOWY? MAAAMO!
I tak przez wiele lat brak pewnych...ekchem atrybutów skazywał bohaterkę naszej opowieści na nieciekawe twory pseudostanikowe przy których koronkowe majtki pasowały jak pięść do nosa.
Okres dojrzewania poza burzą emocji przyniósł jednak wiele niespodzianek. Wreszcie marzenia się spełniły i nasza posiadaczka młodzieżowej bielizny wreszcie stała się królową tej prawdziwie kobiecej i dorosłej. Świat odkrył przed nią morze wzorów, kolorów i materiałów. Tak rozpoczęły się poszukiwania bielizny idealnej.
Wymarzona bielizna PoziomkiP to połączenie delikatności i niewinności z nutką pikanterii. Bielizna w której można chodzić - przyjazna dla ciała, lekka i zwiewna. Nie ma jednak mowy o "przyjazności" jaką pamięta za czasów sportowych staników - tu główne skrzypce ma grać kobiecość! Nawet w dżinsach i wyciągniętym t-shircie  w wymarzonej bieliźnie powinna czuć się seksowna i pewna siebie.

19

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń to kostium jednoczęściowy,odpinany w bokach, który nie wpija się w moją skórę, lecz otula ją przyjemnym ciepełkiem i dba o jej idealny stan, tj. odpowiednie nawilżenie, oczyszczenie, kiedy się nieco spoci (tak, nawet najwykwintniejszym damom to się zdarza!) i natychmiast likwiduje wszelkie niedoskonałości smile

20

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna, w której mogłabym przez cały dzień czuć się niepokonaną sportsmenką przemierzającą niezliczone kilometry w codziennej gonitwie, a  po całodziennym maratonie pozwoli mi poczuć się królewną leżącą na płatkach róż… Nierealne? Wierzę, że nie! Bo wierzę w marzenie o bieliźnie uniwersalnej.

21

Odp: Bielizna moich marzeń

bielizna moich marzeń jest w kolorze różowym, idealnie przylega do mojego ciała, jest szyta na miarę i ozdobiona kryształkami Swarovskiego:)

22

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o bieliźnie, która będzie podnosiła moje libido... Kiedy po męczącym dniu w pracy nie mam już ochoty na nic, to ona zadba o nową energię do miłosnych igraszek i zapewni mi 100-procentowe doznania!
Jeśli ktoś kiedyś wymyśli taką bieliznę to z miejsca zostanie milionerem, bo będzie miał mnóstwo klientek (i klientów dbających o swoje partnerki też) big_smile

23

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń pozwala mi się poczuć prawdziwą kobietą, bo kiedy wiem,że pod ubraniem mam piękną bieliznę czuję się pięknie i kobieco.Elegancko i powabnie.Nie tylko ubranie i szpilki sprawiają,że czujemy się pewne siebie 100% kobietami.Bielizna nada naszemu ciału powabu i ukryje niedoskonałości.Potrafi z "szarej myszki" zrobić piękną zmysłową emanującą seksem kobietę.Świadomość,że mam na sobie piękna bieliznę sprawia,że czuję się wyjątkowo,jestem uwodzicielska.Wprawia mnie w dobry humor i świetne samopoczucie.Wręcz tryskam energią.Najważniejsze,żeby była to dobrze dopasowana bielizna,bo  nawet najpiękniejsza i najdroższa żle dopasowana  psuje cały efekt.Bielizna pozwala mi także wydobyć od mojego męża co tylko chcę :)Mając tylko bieliznę na sobie,mąż nie potrafi mi niczego odmówić...także władza nad mężczyznami jest dodatkowym atutem smile

24

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń to czarna koronkowa, doskonale przylegająca do ciała a jednocześnie szybko zdejmująca. Taka z którą bedę czuć się wyjątkowo, kobieco i pełna seksapilu. To bielizna na widok której mężczyzna mnie pożąda.

25

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń, to taka, w której wyglądam tak kusząco i zmysłowo, że mój mężczyzna marzy, aby ją ze mnie jak najszybciej zdjąć.