26

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń powinna przede wszystkim być  delikatna, subtelna i sprawiać wrażenie,że jej nie ma. Nie może więc uciskać, wrzynać się w ciało i powodować dyskomfort. Ponadto powinna podkreślać moje walory a maskować niedoskonałości a najlepiej jeśli czarowałaby otoczenie i sprawiała ,że każdy widziałaby przed sobą tylko ją. Poza tym powinna być bezszwowa, z warstwą antybakteryjną, pochłaniającą pot. Super jeśli potrafiłaby zmieniać kolor w zależności od potrzeby bądź nastroju, dostosowywać się do ciała i podwajać doznania erotyczne. W takiej idealnej bieliźnie każda z nas byłaby boginią smile

27

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń? Najlepiej taka, która w magiczny sposób sprawi, że mankamenty mojej sylwetki nie będą widoczne, taka, która odwróci uwagę od fałdek i cellulitu big_smile Marzy mi się bielizna w moim ulubionym kolorze tj. khaki a zarazem zrobiłaby ona niesamowite wrażenie na moim Ukochanym, który uwielbia ten kolor, bo militaria to jego "konik", a tam głównie króluje khaki. No i jeszcze fajnie jeśli byłaby świetnie dopasowana do mojego ciała, czyli, żeby nigdzie ani nie uciskała ani nie była za luźna. Gdybym miała taką bieliznę to pewnie czułabym się w niej jak we własnej skórze, ale zarazem dzięki niej czułabym się seksowniej.

28

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń jest niezawodna
podkreśla mą figurę i jest wygodna
to taka która biust seksownie wyeksponuje
a zarazem pośladki zbyt duże zatuszuje
to taka w której chodzę i czuję się piękna
a na mój widok partner po prostu wymięka
i zawsze mi się podda i go uwiodę
gdy mam ją na sobie wiem że się nie zawiodę
sama na siebie napatrzeć się nie mogę
taką chcę więc liczę na super nagrodę.

29

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń to taka, po której założeniu każdego ranka będę od razu otulona pięknym zapachem moich ulubionych perfum:) Będzie go wydzielała przez cały dzień, dbając o moją świeżość i dobry nastrój. Wieczorem natomiast sama się pierze i szybko wysycha, żebym mogła używać jej bez przeszkód następnego dnia!

30

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o bieliźnie, która będzie zapewniała mi powodzenie u płci przeciwnej, to znaczy będzie mi dodawać wdzięku i pewności siebie - bo te dwie cechy podobno najbardziej działają na mężczyzn!

31

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń jest wykonana z prawdziwej koronki, kupiona w Paryżu przez mojego ukochanego i podarowana mi na rocznicę ślubu, o której wyjątkowo pamiętał:) taki prezent by cieszył podwójnie; swoją wyjątkowością i tym, że jest dowodem tego, uczucia nadal są żywe między nami!!!

32

Odp: Bielizna moich marzeń

Moja bielizna marzeń powinna pozwalać mi jeść bez ograniczeń słodycze i fast foody, bo od razu przetwarzałaby zbędne kalorie w dobrą energię smile A tą energią obdzieliłabym cały otaczający świat i ludzi!!!

33

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o bieliźnie która ciągle będzie śnieżnobiała - mimo upływu dłuższego czasu użytkowania i ilości prań, którym zostanie poddana...

34

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizno moich marzeń - ty jesteś jak zdrowie!
tak niezbędna codziennie, że gdy ktoś się dowie,
że miałoby Cię nie być, to jest załamany,
bo jak ukryć cellulit i brzuch nieudany...?

Pod Tobą moje ciało będzie idealne,
kiedy Ciebie ubiorę, to jakby staranne
ręce chirurga tłuszcz mój odessały -
Ty sprawiasz, że nawet mój tyłeczek jest mały:)

35

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń, to bielizna w moim rozmiarze dostępna w każdym sklepie bieliźniarskim. To bielizna, na pytanie o którą panie zza lady nie będą robiły wielkich oczu. To bielizna kolorowa, wzorzysta o najróżniejszych fakturach. To bielizna tania, taka do zakupu której nie muszę oszczędzać miesiącami. Marzę o bieliźnie niewyczuwalnej pod ubraniem, nie przeszkadzającej w uprawianiu sportu, takiej, której nie muszę zwężać zaraz po zakupie i której się nie wstydzę w przebieralni - czy to tak dużo? smile

36

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń? Koniecznie ażurowa, koniecznie bordowa, (bo żaden kolor tak nie podkreśla mojego ognistego temperamentu i włoskiej urody) i oczywiście koronkowa, żeby robiła silne wrażenie na moim ukochanym, który przepada za koronkami na moim kuszącym ciałku!

37

Odp: Bielizna moich marzeń

Jeśli chodzi o bieliznę to ja stawiam na wygodę, bo nawet najmodniejsze koronki nie będą mnie cieszyć, jeśli zaczną podrażniać mi skórę albo nie będą dopasowane do moich wymiarów.
Idealna bielizna to taka, która dobrze leży i pozwala nam zapomnieć o tym, że ją w ogóle nosimy...

38

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna marzeń jak sama nazwa wskazuje, ma spełniać marzenia... A ja osobiście mam takie jedno, które mogłaby spełnić, a mianowicie sprawić, że wyszczupleję i będę miała dłuższe nogi:)

39

Odp: Bielizna moich marzeń

Moja bielizna marzeń to bielizna mieniąca się kolorami - zmieniająca je w trakcie dnia, żeby nie było nudno:)
Rano powinna być niebieska, żebym z niebiańskim spokojem zaczęła dzień, w południe powinna dodawać mi energii do działania soczystą czerwienią, a wieczorem kontrastować z półmrokiem sypialni śnieżną bielą:)

40

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń jest jak tarcza, która chroni moją skórę przed zanieczyszczeniami i negatywnym wpływem warunków zewnętrznych. Dba o odpowiednie pH mojej skóry, nawilża ją i zapobiega powstawaniu pryszczy oraz wszelkich podrażnień i objawów alergii.  Ochładza moją skórę,kiedy jest za gorąco, a dogrzewa, gdy robi się zbyt chłodno.

41

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń przeobraża mnie w kuszącą boginię -odważną, piękną i potężną. Odwagi dodają mi czarne koronkowe obszycia, piękność uzyskuję dzięki doskonałemu krojowi, subtelnie podkreślającemu moje kształty. A moc władania umysłem i zmysłami mojego narzeczonego, to już szczyt potęgi. I taka właśnie jest bielizna moich marzeń!

42

Odp: Bielizna moich marzeń

Wymarzona bielizna….
W dzisiejszych czasach kroje, kolory i fasony zachwycają nas na każdym kroku! Marzenia są na wyciągnięcie ręki! W czym zatem tkwi problem w poszukiwaniu ideału? W temacie bielizny adekwatnym wydaje mi się temat samoakceptacji. Ponad rok temu, za długo oszczędzane pieniądze, kupiłam sobie zwiewną i bardzo kobiecą koszulkę nocną. Byłam nią zachwycona, a jednocześnie wstydziłam się siebie! Zainteresowałam się gotowaniem, znalazłam przyjemny klub fitness i straciłam kilka kilogramów. Nie, nie stałam się cudownie szczupła. Moje włosy dalej nie przypominają tych z reklam. Nogi się nie wydłużyły! Zmieniło się jednak moje nastawienie do samej siebie, a endorfiny z ruchu i radośc z wspólnego gotowania z ukochanym wprawiły mnie w zachwyt naszym życiem! Dzisiaj nie wstydzę się zakładac przeźroczystości i delikatnych koronek, ale równie seksownie czuję się w gładkiej bieliźnie typu basic, którą zakładam np. na spacery! Dzisiaj mam całą szufladę wymarzonej bielizny, bo każda (będąca w moim guście) sprawia, że czuję się wyjątkowa 

43

Odp: Bielizna moich marzeń

Moja wymarzona bielizna jest zupełnie pozbawiona sztucznych dodatków, najlepiej gdyby była tak samo naturalna, jak roślinność rosnąca w dzikiej amazońskiej puszczy, gdzie nie zawitała jeszcze żadna ludzka stopa i nie dotarły pyły z fabryk... Powinna też być supermiękka w dotyku i przylegać idealnie do moich kształtów, podkreślając je i czyniąc jeszcze bardziej kuszącymi! Kolorystyka - także naturalna - najlepiej gdyby były to barwy, od których mienią się egzotyczne ptaki - pomarańcz, żółć lub czerwień, które przyciągają także uwagę płci przeciwnej:)

44

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń potrafi wprawić mojego Ukochanego w osłupienie, kiedy zdejmie ze nie nawet najwspanialszą kreację, bo w niej wyglądam jeszcze lepiej niż w wizytowej sukience!
To bielizna, która nie pozwala mu zapomnieć o naszych gorących chwilach i rodzi kolejne pragnienia, by było ich ciągle więcej i więcej...

45

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń idealnie podkreśla moje atuty i tuszuje mankamenty figury. Jest do tego seksowna, koronkowa. Sprawia, że czuję się w niej pewnie, pięknie i zmysłowo. Ostatnio znalazłam przepiękny zestaw, który idealnie pasuje do tego opisu... [img]//diores.pl/images/KONRAD/_foto_m/carly_gorset_push_up.jpg[/img]

46

Odp: Bielizna moich marzeń

Wymarzona bielizna musi mieć potęgę podkreślania mojego zmysłowego piękna, być wyrafinowana i pobudzać zmysły mojego partnera. Powinna być delikatna jak pajęczyna, ale wytrzymywać też nawet namiętne uściski i dawać wrażenie luksusowej elegancji.

47

Odp: Bielizna moich marzeń

Marzę o takim cudownym biustonoszu, który by chronił moje piersi przed oznakami upływu czasu, żeby ciągle były jędrne i kuszące jak świeże polskie jabłuszka:) Dzięki niemu nie musiałabym się martwić, że pewnego dnia przestaną być atrakcyjne dla mojego męża i będę musiała iść pod nóż chirurga plastycznego za pożyczone pieniądze - cierpieć i jeszcze spłacać raty hmm

48

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna to ważna część mojej garderoby, musi być dobrze dobrana, żeby właściwie podkreślać moje kobiece walory. Wymarzoną bieliznę mogę porównać do najlepszej przyjaciółki, która zawsze jest w gotowości, żeby mi pomóc przejść przez kolejny dzień z poczuciem komfortu i dodać tak potrzebnej odwagi i pewności siebie dzięki podkreśleniu moich zalet. Jest też doskonale dopasowana, uszyta na miarę, biustonosz powinien czule okrywać moje skarby, a majteczki uwydatniać zgrabną pupę:) Wymarzona bielizna to taka, w której będę czuła się atrakcyjnie i wygodnie!

49

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna powinna zniewalać,
zmysły rozpalać
tajemnice w sobie kryć,
mieć fason idealny do figury
który pozwala przenosić góry,
dawać pewność siebie - choćby w dresach się chodziło
to pod spodem jeśli takie cudeńko by się kryło,
nie ma miejsca na kompleksy,
każdy krok jest prężny i pewny.
Idealnie dobrana
poprawia humor z rana
przed rakiem naszą kobiecość chroni,
jest jak berło królewskie w dłoni.
Najważniejsze aby bielizna na mojego mężczyznę działała,
ogniki w jego oczach rozpalała i sprawiła
by chłodne wieczory ogniem płynęły pod hasłem miłości
i esencji kobiecości.
Bielizna, która tyle radości przynosi
to taka, którą właśnie ja chcę nosić!!!

50

Odp: Bielizna moich marzeń

Bielizna moich marzeń to fikuśne koronki, pastelowe kolory, pikantne wycięcia i pobudzające wyobraźnię przezroczystości, które dodają mi odwagi i zwiększają samoocenę smile