1

Temat: Skarby torebki:)

podobno zawartość torebki określa osobowość kobiety;) mnie ciekawi co też macie w swoich torebkach?

u mnie w torebce poza standardowymi rzeczami jak np. portfel z dokumentami, krem do rąk, parasol, torba eko, kalendarz, etui z okularami czy książką znajdzie się też książeczka zdrowia mojego kota, pojedynczy zestaw sztućców i ładowarka do baterii:P

2

Odp: Skarby torebki:)

u mnie często jest też jakieś dzieło malarskie mojej córki.

3

Odp: Skarby torebki:)

U mnie wszystko wink

Ostanio sie jeszcze sciągi rzucaja po ostaniej poprawce tongue.
Witaminki
klucze
komórki
ściereczki do okularów
drobniaki wink
krem termalny z Vichy
puder w płynie
cień do oczu deborah z lusterkiem tongue

4

Odp: Skarby torebki:)

aspiryna
komórka
kosmetyczka
stos papierów i smieci smile

5

Odp: Skarby torebki:)

Ponieważ lubię torebki-olbrzymy to i skarby się mieszczą. Np. w sezonie jesiennym zawsze noszę rajstopy i skarpetki (na wszelki wypadek), jakąś czekoladkę (lub dwie), gumy do żucia, milion zapalniczek, kilka herbat ekspresowych i całą resztę tych potrebnych rzeczy i tych, które akurat wypadało zabrać.

6

Odp: Skarby torebki:)

w torebce mam same niezbędne rzeczy big_smile
od paszportu
przez ołówki błyszczyki rajstopy kalendarz książkę butelkę wody torbę lnianą aż po batonika nić dentystyczną rajstopy pamiątki z ostatniego wyjazdu (np bilet wstępu do muzeum) i klucz na działkę ufff
na szczęście ostatnio zrobiłam porządek w samochodzie (znalazłam tam m.in. trzy pary butów i sweter którego szukałam big_smile

7

Odp: Skarby torebki:)

mam :
telefon
portfel
koniecznie lusterko
błyszczyk
perfuma
gumy orbit
chusteczki
podpaski
i kupa smieci ( paragony , zasmarkane chusteczki itp he )

8

Odp: Skarby torebki:)

a i widelec też czasem noszę smile

9

Odp: Skarby torebki:)

hehe widelec ? no nie gadaj ...

10

Odp: Skarby torebki:)

[quote=betitek20]hehe widelec ? no nie gadaj ...[/quote]
tak, bo ja pracuję w wielu miejscach, więc nie mam swojej pracowej szafki ani kuchni sad i jak chcę coś zjeść (np. sałatkę) to muszę mieć swoje sztućce smile

11

Odp: Skarby torebki:)

[quote=justyna][quote=betitek20]hehe widelec ? no nie gadaj ...[/quote]
tak, bo ja pracuję w wielu miejscach, więc nie mam swojej pracowej szafki ani kuchni sad i jak chcę coś zjeść (np. sałatkę) to muszę mieć swoje sztućce smile[/quote]

No to jesteś usprawiedliwiona hehe
już sobie wyobraziłam ze jesteś w restauracji  i wyciagasz tam swoje sztućce tongue

12

Odp: Skarby torebki:)

hehe taka fobia - boję się cudzych widelców smile

13

Odp: Skarby torebki:)

avatar z widelcem mówi sam za siebie hehehehe big_smile

14

Odp: Skarby torebki:)

[quote=betitek20]avatar z widelcem mówi sam za siebie hehehehe big_smile[/quote]
a no fakt!! smile

15

Odp: Skarby torebki:)

Ja myślałam bardziej ze widelec jako broń tongue

16

Odp: Skarby torebki:)

do tego mam parasol i skończony kurs samoobrony :-)

17

Odp: Skarby torebki:)

Matko co Wy w tych torebkach nosicie hehe

hmm muszę sie zastanowić nad swoją i dorzucić np. talerz , igłę z nitką ...

18

Odp: Skarby torebki:)

no i jeszcze laptop big_smile
drukarki i skanera nie noszę wink

19

Odp: Skarby torebki:)

narazie ... hehe

20

Odp: Skarby torebki:)

W mojej torebce wielkich skarbow nie ma, bo lubie miec porzadek.
Gumy do zucia, lusterko, pomadka, telefon, chusteczki, portfel, klucze, szczotka i gumka do wlosow.

21

Odp: Skarby torebki:)

Błyszczyk,portfel,chusteczki nawilżające,jakieś małe zabawki, kiedyś jeszcze nosiłam pampersa!

22

Odp: Skarby torebki:)

Portfel, blyszczyk, kluczek, chusteczki, perfumik, wkladki/tampony/podpaski bo to to sie zawsze przyda tongue ,no i gumy do zucia.

23

Odp: Skarby torebki:)

w mojej torebce można znaleźć: papierosy (bo niestety palę), lusterko, tabletki przeciwbólowe, telefon, klucze od domu, portfel, chusteczki, perfumy, tampony...i dużo śmieci (paragony głównie) smile

24

Odp: Skarby torebki:)

portfel, parasol, pendrive, mp4, mgiełkę lub perfumy, błyszczyk, podpaskę, kalendarz, komórkę, klucze, chusteczki, gumę do żucia, lusterko, tabletki antykoncepcyjne, szczotka, materiały potrzebne mi do pracy, katalog Avon, jedzenie do pracy ... długo by wymieniać.

25

Odp: Skarby torebki:)

portfel, kosmetyczka, klucze, kalendarzyk, gumy albo drażetki miętowe