1

Temat: Przełom w odchudzaniu

Do tej pory stosując różne diety i  preparat dostępne na rynku nie odnosiłam sukcesów w moich dietach - podpowiedzcie jak zdobyć  figurę o jakiej zawsze marzyłam big_smile

2

Odp: Przełom w odchudzaniu

Trzeba ćwiczyć, rzeźbić sylwetkę. Leżąc przed TV nic nie poprawisz...

3

Odp: Przełom w odchudzaniu

Sama bym chciała wiedzieć jak schudnąć najlepiej nie robiąc nic, no ale chyba nie da się tak prosto. Lepiej zdrowa dieta bez udziwnień i trening. Na pewno czuć się będziemy lepiej niż po samych tabletkach, bo przy ćwiczeniach jeszcze się hormony szczęścia wydzielają ;D

4

Odp: Przełom w odchudzaniu

W moim przypadku dieta nie dawała skutków, ćwiczenia również. Dopiero po ćwiczeniach udało mi się zrzucić prawie 10kg.

5

Odp: Przełom w odchudzaniu

Ja się odchudzałam naturalnie. Warzywa, owoce i soki - bardzo zdrowe i można zostać na takiej diecie bez wyniszczenia big_smile

6

Odp: Przełom w odchudzaniu

ćwiczenia, zdrowe odżywianie + woda = piękne ciało smile

7

Odp: Przełom w odchudzaniu

Ja bym jeszcze dodała rewelacyjny zabieg, który wspomaga odchudzanie. Są to zabiegi odchudzające systemem Zeltiq (Coolscupting). Te zabiegi dają efekt.

8

Odp: Przełom w odchudzaniu

Magiczne sposoby na tracenie kilogramów sratatata wink pic na wode fotomontaż i tyle.

9

Odp: Przełom w odchudzaniu

Ja tam w takie magiczne sposoby nie wierzę. Cudowne specyfiki mogą nam tylko zaszkodzić. Wolę choćby odchudzać się  na siłowni i rzeczywiście pozbyć się na amen tych niechcianych kilogramów. Oczywiście oprócz silowni, staram się również sporo ruszać na co dzień, aby efekty były jeszcze lepsze!

10

Odp: Przełom w odchudzaniu

W magiczne środki nie wierzę. Czasami przełom w odchudzaniu następuje dopiero gdy wkroczy dobry psycholog , gdyż nie wszyscy sami radzą sobie z utrzymaniem diety.

11

Odp: Przełom w odchudzaniu

dokładnie sport i dieta i to wystarczy, nie bedzie efektu od razu  ale na pewno sie sprawdzi

12

Odp: Przełom w odchudzaniu

Masz racje sport i dieta to podstawa odchudzania, zrzucania zbędnych kilogramów. Jednak gdy włączysz do diety produkty niekokaloryczne to będzie to jeszcze skuteczniejsze...

13

Odp: Przełom w odchudzaniu

Czasem hormony nie pozwalają schudnąć, i wtedy nici z wysiłku czy głodówek..

14

Odp: Przełom w odchudzaniu

To prawda. Ale to nie znaczy, że nawet wtedy nie należy się zdrowo odżywiać. Jeżeli nam ciężko zmienić od razy radykalnie swe nawyki, zacznijmy małymi kroczkami. Ograniczmy cukier i tłuste dania. Potem będzie już z górki smile

15

Odp: Przełom w odchudzaniu

Ja właśnie pożegnałam ostatni słoik majonezu z zapasów i obiecałam sobie już go nie kupować:) Oby się udało dotrzymać słowa, bo inaczej nigdy nie schudnę...

16

Odp: Przełom w odchudzaniu

U mnie nie ma przede wszystkim zapasu słodyczy w domu bo jak były to długo nie poleżały, bo kusiły...