26

Odp: świetny przyrząd do ćwiczeń na uda

Aha.
[quote=stka1]shape/leg  magic... bo spotkaam dwie nazwy tego przyrządu -  na wewnętrzą strone ud dziala bosko[/quote]

27

Odp: świetny przyrząd do ćwiczeń na uda

Słyszałam do ćwiczeń sprawdza się świetnie piłka rehabilitacyjna. Zestawy ćwiczeń znajdziesz w sieci, całkiem fajne znalazłam na stronie bloga ortopedyczny24.pl

28

Odp: świetny przyrząd do ćwiczeń na uda

A ja [url=http://www.tb-polska.pl/sklep/kategoria/gymstick-pl.html]tutaj[/url] sobie kupiłam modne od kilku lat kijki nordic walking, tyle, że w wersji chyba nieco bardziej uniwersalnej, bo kije można łączyć, uzyskując w ten sposób przyrząd do ćwiczeń big_smile  Nie wiedziałabym za bardzo, jak tego używać, bo wiadomo, że ludzie chodzą z tymi kijkami i robią to nieumiejętnie, w efekcie nie ćwicząc żadnych mięśni, a później się dziwią, że to nie działa ;P Na szczęście do zestawu dołączona była płytka z instruktażem (jak odpowiednio chodzić, by wyćwiczyć mięśnie nóg i rąk oraz przykładowy zestaw ćwiczeń dla złożonego urządzenia). Trochę głupio mi było z tymi kijkami maszerować, bo u nas to średnia wieku miłośników nordic walking wynosi jakieś 60 lat, a ja mam 26 tongue ale się przełamałam i chodzę (jak nikt nie widzi tongue), a ćwiczenia robię w domu lub w przydomowym ogródku smile Tylko mam jeszcze problem z regularnością tych ćwiczeń sad

29

Odp: świetny przyrząd do ćwiczeń na uda

Na mnie chyba żadne ćwiczenia ud nie zadziałają, wypróbowałam już chyba wszystkiego, z genetyką nie da się zawalczyć, nogi mam identyczne jak moja mama, już taki chyba nasz urok, nogi mamy bardzo masywne i już. Czasem po prostu się nie da i koniec kropka.

30

Odp: świetny przyrząd do ćwiczeń na uda

Gosia, nie poddawaj się smile Może i nie wszystko da się zmienić, ale jakoś na pewno da się wpłynąć.

31

Odp: świetny przyrząd do ćwiczeń na uda

Ale za to po ćwiczeniach mogą być umięśnione, to też ma swój urok;)

32

Odp: świetny przyrząd do ćwiczeń na uda

Wszystko da się zmienić to prawda ale tutaj trzeba przede wszystkim zmienić nastawienie i po prostu myśleć pozytywnie i dobrze o naszych udach : ) takie najlepsze ćwiczenia to chyba po prostu jakieś przysiady czy też jakiś rower stacjonarny lub taki już normalny czyli damka hihi

Ostatnio edytowany przez sistimisti (2015-05-27 12:52:18)

33

Odp: świetny przyrząd do ćwiczeń na uda

Ściskanie piłki udami daje świetny efekt!

34

Odp: świetny przyrząd do ćwiczeń na uda

Ja ćwiczę bez przyrządów, napinanie mięśni ud i puszczanie po kilku sekundach.