51

Odp: Nowości kosmetyczne

szkoda zapowiadal się fajny balsam może wymysla lepsza formule smile

52

Odp: Nowości kosmetyczne

Ja stosowałam, kupiłam zachęcona reklamą ale nie spełnił moich oczekiwań i więcej nie kupię. Po godzinie i tak musiałam smarować balsamem bo skóra stawała się "ściągnięta'

53

Odp: Nowości kosmetyczne

Dziewczyny, a czy któraś próbowała może jak się sprawdza Cetaphil PS Lipoaktywny? Moja przyjaciółka jest po zabiegu, a ten kosmetyk jest polecany na takie sytuacje. Zdaje egzamin? Szukam opinii.

54

Odp: Nowości kosmetyczne

a ta limonkowa bielenda jak się sprawdza??

55

Odp: Nowości kosmetyczne

[quote=a_grestowa]Dziewczyny, a czy któraś próbowała może jak się sprawdza Cetaphil PS Lipoaktywny? Moja przyjaciółka jest po zabiegu, a ten kosmetyk jest polecany na takie sytuacje. Zdaje egzamin? Szukam opinii.[/quote]

Krem ten mam od ponad półtora roku. Zużyte opakowanie za mną. Zdecydowanie polecam stosowanie go- szczególnie - po zabiegach kosmetycznych gdzie skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia i ochrony. Sam krem jest wydajny i dobrze się rozprowadza na skórze. Ja stosuję go tylko na twarz.

56

Odp: Nowości kosmetyczne

Jestem ciekawa tego nowego żelu pod prysznic z feromonami Aroma Lovers LAMBRE , stosujecie?

57

Odp: Nowości kosmetyczne

Perfumy z feromonami to znam, ale żel? Pierwsze słyszę....

58

Odp: Nowości kosmetyczne

Pewnie to kolejny kit dla naiwnych...

59

Odp: Nowości kosmetyczne

Ja miałam żel perfumowany Celine Dion ale bez feromonów

60

Odp: Nowości kosmetyczne

Wspaniały jest ten  nowy zapach Adam Levine for Women, próbowałam w Douglasie

61

Odp: Nowości kosmetyczne

Chusteczki brązujące Dax, może nie nowość ale ja pierwszy raz wypróbowałam i są OK:)

62

Odp: Nowości kosmetyczne

podkładm maku up for ever tez użyłam pierwszy raz i powiem ze jest rewelacyjny jest na bazie wody przez co się nie sciera, ladnie wtapia się w skóre i nie tworzy efektu maski naprawdę godny polecenia chociaż cena trochę wysoka ale jak za taka jakość to polecam jak by ktoś chciał na wypróbowanie to kolezanka ma nowy na sprzedaż

63

Odp: Nowości kosmetyczne

polecam peeling kokosowy ,  odkryłam go niedawno i jestem zachwycona. doskonale oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka i toksyn, wyraźnie wygładza, nawilża, odświeża. Buzia wygląda przepięknie

64

Odp: Nowości kosmetyczne

Ostatnio sporym zainteresowaniem cieszy się nowa seria Ziaji "Liście Manuka". Sama jestem ciekawa tych produktów. Na pewno kupię, gdy staną się łatwiej dostępne.

65

Odp: Nowości kosmetyczne

[quote=kasia001]Wspaniały jest ten  nowy zapach Adam Levine for Women, próbowałam w Douglasie[/quote]

Co do Douglasa, to teraz wyszedł nowy katalog z nowościami na jesień. Zerknijcie sobie na okazjum.pl, bo tam można obejrzeć sobie tę gazetkę. Mi się najbardziej podoba żel stymulujący wzrost rzęs.

66

Odp: Nowości kosmetyczne

Z nowości kosmetycznych najbardziej przypadło mi do gustu mleczko Le Petit Marsaillais do skóry bardzo suchej, rewelacyjnie nawilża i pięknie pachnie migdałem. Testowałam je w wakacje razem z żelem pod prysznic, ale żelem nie jestem już tak zachwycona.

67

Odp: Nowości kosmetyczne

Mi się nie sprawdziły próbki ani żelu pod prysznic ani balsamu Le Petit Marsaillais a kilka ich zużyłam.

68

Odp: Nowości kosmetyczne

A próbowałyście nowego tuszu z Rimmel'a - wonder'full? Załapałam się do testów z facebooka i dostałam dwa tusze wink Myślałam, ze to buble skoro rozdawane są za darmo, ale okazało się, że ekstra wydłużają i fajnie podkreślają oko. Intensywnie czarny kolor, dodatek olejku arganowego, dla mnie super wink

69

Odp: Nowości kosmetyczne

a co do Le Petit, to jak ze składem, dziewczyny? W miarę naturalny, czy nie bardzo? Nie miałam okazji próbować, a często się reklamują ostatnio wink

70

Odp: Nowości kosmetyczne

U mnie kilka urodzinowych nowości z dnia wczorajszego: mydło kakaowe i krem do twarzy Ziajki, dwa tusze do rzęs (Maybelline i Ladycode), lakier do paznokci Maybelline oraz woda toaletowa Celine Dion smile

71

Odp: Nowości kosmetyczne

[quote=kontrabanda]a co do Le Petit, to jak ze składem, dziewczyny? W miarę naturalny, czy nie bardzo? Nie miałam okazji próbować, a często się reklamują ostatnio wink[/quote]
Skład nie powala wink
Mleczko, które testowałam (nawilżające do b. suchej skóry o zapachu migdałowym) ma w składzie m.in. ethylparaben, methylparaben, cetearyl alcohol, paraffinum liquidum.
Żel pod prysznic o zapachu kwiatu pomarańczy ma m.in. sodium laureth sulfate i sodium lauryl sulfate, ale nie ma parabenów. Co do reszty składników, to nie będę pisać, bo się nie znam tongue Mogę tylko dodać od siebie, że mnie nie uczuliły, ani nie podrażniły.

Ostatnio edytowany przez KarolinaC22 (2014-09-29 23:59:43)

72

Odp: Nowości kosmetyczne

Fuj, to już wolę szare mydło, przynajmniej nie zaszkodzi ;/

73

Odp: Nowości kosmetyczne

Polecam krem przeciwzmarszczkowy z nowej serii Vichy, jest delikatny, przyjemny w użyciu i przede wszystkim przeznaczony do skóry wrażliwej. Vichy to moja ulubiona marka dlatego zachęcam do wypróbowania tegorocznej nowości Liftactiv Supreme.

74

Odp: Nowości kosmetyczne

U mnie doszło mydło z nanosrebrem i białą glinką oraz krem do rąk z witaminą A i kompleksem odżywczym smile

75

Odp: Nowości kosmetyczne

[quote=adriana15]Polecam krem przeciwzmarszczkowy z nowej serii Vichy, jest delikatny, przyjemny w użyciu i przede wszystkim przeznaczony do skóry wrażliwej. Vichy to moja ulubiona marka dlatego zachęcam do wypróbowania tegorocznej nowości Liftactiv Supreme.[/quote]

Potwierdzam, dobry krem. Moja mama go używa i chwali sobie to, że nawet po męczącym dniu skóra wygląda dobrze.