1

Temat: Inwestycja w nieruchomości

Myśleliście kiedyś o inwestowaniu w nieruchomości? Natknęłam się na stronkę z halami -  i wpadłam na pomysł, że postawienie takiej hali może być  na prawdę dochodowym biznesem. Prócz stworzenia nowych miejsc pracy rozwinąć można swoje własne miasteczko. Na pewno w każdym jest miejsce, gdzie istnieje zapotrzebowanie na handel, bądź produkcję, czemu by nie wziąć samemu sprawy we własne ręce?

2

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Dobry pomysł jak się ma wolne pieniądze, a nie np. spłaca kredyt na mieszkanie...

3

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Bardzo dobry pomysł, tylko mieć gotówkę.

4

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Ja też uważam, że inwestowanie w nieruchomości to najlepszy pomysł. Nawet dzisiaj słyszałam w telewizji stwierdzenie, że nigdy nie przestanie być opłacalne inwestowanie w to, czego nie można wyprodukować, a przecież ziemi nigdy nie stworzymy. Ostatnio widziałam nowe apartamenty i zrobiły na mnie przeogromne wrażenie. Gdybym miała wolne środki na pewno spożytkowałabym je na zakup właśnie tak pięknego mieszkania w centrum miasta. Mieszkanie to inwestycja na lata - można w nim mieszkać, można je wynajmować albo sprzedać. To naprawdę dobry pomysł na inwestycję wink

5

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości zawsze będzie się opłacało. Tak samo jak inwestowanie w same działki.

6

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Koleżanki, inwestycja w nieruchomości będzie się opłacała pod warunkiem, że zabierzemy się za to w pełni profesjonalnie. Oczywiście nie stanowi większego problemu wynajmowanie mieszkania, które już posiadamy, ale jeśli dopiero myślimy o wejściu w ten biznes, to pułapek jest znacznie więcej. Chociażby w temacie kupna mieszkania z rynku pierwotnego (jeśli to ma być nasza inwestycja). Wiele osób koncentruje się wyłącznie na kredycie, tymczasem jego uzyskanie to nie koniec, bo co nam po nim, jeśli wybrany przez nas deweloper okazał się nierzetelny? Czeka nas wtedy masa pracy. I do tego zagadnienia też trzeba podejść niezwykle skrupulatnie, żeby zminimalizować ryzyko wpadki .
Po prostu bądźmy świadome, że tak poważne inwestycje wymagają wiele wysiłku i nakładów. Ale... warto je ponieść smile

7

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Tak, bez większego zapasu finansowego to nawet nie ma co pchać się w inwestowanie w nieruchomości

8

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Hale magazynowe. Takie inwestycje powinny być realizowane sprawnie i rozsądnie, oczywiście długoterminowo. Nie ma takiej opcji, abyście nagle, z dnia na dzień zrobili w taki sposób fajny interes. Takie działania wymagają długoterminowości.

9

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Mieć mieszkanie pod wynajem dobra rzecz:)

10

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Z całą pewnością inwestowanie w nieruchomości daje możliwości zarobku. Liczy się tu pomysł, inwencja no i środki finansowe.

11

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Mieszkanie na wynajem to zawsze będzie dobry pomysł i spora gotówka, wiele jednak zależy od lokalizacji i ja bym postawiła na  najbliżej centrum i ma dobrą komunikację.

12

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Nieruchomości to najlepsza inwestycja.

13

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych i najbardziej opłacalnych nieruchomości, to bardzo proste, nie wymaga od inwestora zaangażowania w wynajem, konserwację itp.

14

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Na pewno inwestując w nieruchomości możemy mieć pewność, że na nich nie stracimy. Oczywiście będą one przynosiły zysk jedynie w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na ulokowanie środków pieniężnych np. w takie mieszkania , które są ulokowane w bardzo atrakcyjnych dzielnicach, w tym przypadku w Warszawie. W dużych aglomeracjach zawsze jest niedobór mieszkań, wobec czego na chętnych po ich odkupienia z zyskiem oczywiście na pewno nie będziemy musieli długo czekać.

15

Odp: Inwestycja w nieruchomości

tak jak piszecie inwestowanie jest bardzo ważne, dbamy wtedy o swoją przyszłość. Inwestowanie w nieruchomości zawsze sie opłaca ceny mieszkań czy domów od długiego czasu nie spadają. Tylko nasuwa sie pytanie gdzie kupić mieszkanie? Niektórzy uważają że najlepiej w dużym mieście inni że lepiej tam gdzie można wynajmować sezonowo.

16

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Łapcie namiary na ciekawą inwestycję, zobaczcie to. Rynek wygląda jak wygląda, pozwala zainwestować na wielu obszarach, a te hale są chyba najciekawszą opcją nieruchomości, jakie aktualnie są dostępne. Kwestia tylko wykorzystania tych powierzchni tyle.

17

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Jak myślicie. Warto się podjąć prowadzenia własnej firmy o profilu budowniczym? Niedawno skończyłam budownictwo . Przez ostatnie 2 lata zdobywałam doświadczenie. Teraz myślę o przejściu na własny rachunek i nie wiem czy to dobry pomysł.

18

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Każda inwestycja ma prawo odnieść sukces i przynieść upragnione zyski, jeśli jest dobrze przemyślana i odpowiednio się do niej przygotowano. Reaserch to podstawa. Dlatego zainteresowanym polecam zajrzeć tu, skąd zaczerpniecie najważniejszych informacji na temat inwestowania oraz wszelkich środków, jakich powinno się użyć.

19

Odp: Inwestycja w nieruchomości

w nieruchomości chyba warto inwestować, teraz dużą popularnością cieszą się , więc jeśli Cię stać to kup taki na wynajem. Ludzie lubią mieszkać otoczeni nowoczesnoscią a wielu teraz nie ma szans na kredyt hipoteczny więc pozostaje im jedynie wynajem.

20

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Teraz niewiele osób inwestuje w nieruchomosci ponieważ ostatnio ten rynek jest hmm niestabilny. Zresztą ogólnie ciężko jest znaleźć odpowiednią inwestycję gdy nigdy wcześniej tego nie robliśmy. Teraz ogromną popularnością cieszy się inwestowanie w walutę. Może być to bardzo opłacalne gdy mamy odpowiednią wiedzę. Wiem, ze taką wiedzę można zdobyć

21

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Dwupoziomowe apartamenty z widokiem na park, to naprawdę świetna inwestycja. Na pewno jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie cisze i spokój.

22

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Kawalerki najlepiej się wynajmują

23

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Ale jednak inwestowanie w nieruchomości wymaga bardzo dużego wkładu i też zwraca się raczej latami. Ja myślę ostatnio o inwestowaniu w złote monety bo jednak nie trzeba do tego mieć aż tyle pieniędzy co przy zakupie mieszkania. Myślę tylko gdzie potem sprzedać takie monety jak potrzebujemy gotówkę. Czy używać takich skupów złota online  czy wystawiać na aukcjach czy jak?

24

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Nieruchomości magazynowe są tematem przeznaczonym dla osób bogatych, a nie przypadkowych. Jeśli interesują was hale, to radze na pewno obserwować . Pod względem inwestycyjnym tak dobrych warunków nie było od lat, jest wiele okazji, w różnych lokalizacjach. Musicie jednak umiejętnie to wszystko wykorzystywać. Nie ma w tym niczego niesamowitego.

25

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Ja przeszukiwałam wiele ofert, aby znaleźć mieszkania do wynajęcia w Gliwicach i najciekawsze propozycje dostałam w . Bardzo dobre ceny lokali w centrum miasta smile