26

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Żeby taka inwestycja przynosiła satysfakcjonujące owoce, to trzeba się na tym znać. Jeśli nie mamy w tym zakresie doświadczenia ani stosownej wiedzy, to lepiej to oddać w ręce specjalistów. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi wynajem nieruchomości i na bieżąco trzeba pilnować wielu spraw. Dlatego warto pomyśleć o współpracy z biurem które specjalizuje się w  wynajmie, co pomoże Wam w ogarnięciu najważniejszych spraw.

Ostatnio edytowany przez perelka1 (2017-07-18 16:24:34)

27

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Pewnie, że w nieruchomościach nie ma większego ryzyka.
Przecież na rynku doszło do ogromnych zmian, można w wielu lokalizacjach trafić naprawdę solidne nieruchomości.
Tylko najpierw kwestia środków i pomysłu na wykorzystanie tych hal.
Jednak mówimy o nieruchomościach wartych miliony, a nie śmieszne grosze.

28

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Według mnie inwestowanie w nieruchomości zawsze się opłaca, oczywiście jeśli nieruchomości zakupimy w dobrej cenie oraz w atrakcyjnym miejscu. Można sobie poczytać na ten temat na stronie  tam opisują w jaki sposób warto inwestować. Wydaje mi sie, że jak kupimy mieszkanie w Warszawie czy Krakowie to jest to pewna inwestycja, raczej mieszkanie nie będzie stało puste, będzie wielu chętnch, żeby je wynająć.

29

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Nieruchomości zawsze były niezłą inwestycją i to się raczej nie zmienia. Pytanie tylko co kupować i jak je wykorzystać. Chyba mieszkania są najbardziej opłacalne, bo można wynająć, domów ludzie rzadziej szukają.

30

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Można inwestować w hale magazynowe, ale one wymagają pomysłu na zarządzanie. To nie jest zabawka.
Ale mając odpowiedni kapitał, macie teraz optymalny moment na przejęcie licznych lokalizacji.

31

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Mam we Wrocławiu nieruchomość którą wynajmuję. I chwalę sobie takie rozwiązanie. Co prawda nie zajmuje się tym sama, tylko oddałam mieszkanie pod zarząd firmie . Oni martwią się o najemców (mieszkanie jest podzielone na pokoje i wynajmowane są pokoje), o wszelkie naprawy itd. Ja niestety nie mieszkam już we Wrocławiu, więc nie mogłabym się tym zająć.Firma co miesiąc przelewa mi za najem, nawet jak w danym momencie nikogo tam nie ma. Po prostu ja mam umowę z nimi na najem i to oni mi płacą. Bardzo fajne rozwiązanie.

32

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Ja osobiście taką kwotę zainwestowałabym w nieruchomości. Uważam, że w późniejszym czasie jest to najpewniejsze źródło dochodu. Aktualnie nie jest nam potrzebna ogromna wiedza, aby zacząć inwestować w nieruchomości. Wystarczy przeczytać chociażby artykuły ,czy skorzystać ze szkoleń.

33

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Czy waszym zdaniem warto wejść w mieszkania na wynajem? Z opisu wygląda znakomicie, zyski też wysokie.

34

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Obecnie nieruchomości są strasznie drogie - tak że jeśli ceny się zatrzymają to się w przyszłości na nich nie zarobi.

35

Odp: Inwestycja w nieruchomości

Kupowanie nieruchomości na sens gdy są tanie... A teraz są drogie.