1

Temat: Pielęgnacja włosów

Mam do was ważne pytanie. Moje włosy są bardzo zniszczone i nie wiem jak zabrać się za ich pielęgnację. Słyszałam, żeby używać olejku arganowego albo z czarnego kminku. Czy używacie któregokolwiek z nich? A jeśli tak to macie jakiś sprawdzony sklep z którego korzystacie? Znalazłam coś w sieci ale nie wiem czy się na niego zdecydować -olej z czarnego kminku. Może już coś kupowałyście z tego sklepu?
Z góry dziękuję za porady smile

2

Odp: Pielęgnacja włosów

Używam olejek arganowy, polecam nie tylko do włosów, ale też do ciała

3

Odp: Pielęgnacja włosów

ja chodzę na rytuały kerastase i bardzo polecam

4

Odp: Pielęgnacja włosów

nie znalam tego sklepu ale chyba sie zainteresuje

5

Odp: Pielęgnacja włosów

Ja ostatnio zaczęłam robić olejowanie włosów..
kilka razy i już widzę efekty

6

Odp: Pielęgnacja włosów

nafta podobno pomaga, ja ostatnio poszlam do innego fryzjera i wrocilam z placzem fryzjerka była przedpotopowa ale w domu sama poprawiłam i jest jakos znośnie wiec tez szukam czegos by szybko odrosly

7

Odp: Pielęgnacja włosów

Generalnie wszelkiego rodzaju olejki naturalnego pochodzenia nadają się do olejowania włosów i dają bardzo zadowalające efekty. Ja osobiście lubię naturalny, nierafinowany olej kokosowy.
Pozdrawiam!

8

Odp: Pielęgnacja włosów

ja kupiłam sobie akcesoria fryzjerskie i zaczęłam bardziej dbać o włosy, a teraz są po prostu olśniewające i jestem z nich dumna!

9

Odp: Pielęgnacja włosów

Też słyszałam o tej metodzie, ale w końcu zdecydowałam się na Vitapil (suplement diety) i czekam na efekty:)

10

Odp: Pielęgnacja włosów

Mi moja pani fryzjerka  poleciła maskę z kallosa z kreatyną i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

11

Odp: Pielęgnacja włosów

Poza Vitapilem i odzywkami staram się nie suszyć włosów tylko pozwalam im wyschnąć. Mam je proste więc nie muszę używać żadnych prostownic co tez ma znaczenie. No i wybieram szampony typowe do długich włosów. Kilka firm takie ma więc nie ma problemu ze  znalezieniem.

12

Odp: Pielęgnacja włosów

Mnie olejki to tylko denerwowały bo nie lubię tego tłuszczu na dłoni, ale co do vitapilu to ok, po nim moje włosy wzmocniły się znacznie  i nabrały pięknego blasku, o którym zawsze marzyłam.

13

Odp: Pielęgnacja włosów

To dlatego, ze jest w postaci tabletek, więc działa od środka organizmu. Ma w składzie jednocześnie krzem i biotynę, a to malo które preparaty mają. Ale i tak polecam nie suszyć włosów a pozwalać im samodzielnie sobie wyschnąć. To też w dużej mierze nie pogarsza ich stanu.

14

Odp: Pielęgnacja włosów

Przy słabych włosach warto kupić  odpowiednia szczotkę do rozczesywania włosów
Rewolucyjna szczotka zaprojektowana przez brytyjskiego fryzjera Shauna Pulfrey’a ma
innowacyjny kształt ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa.
Szczotka działa bardzo delikatnie ale jednocześnie  skutecznie rozczesuje nawet najbardziej splątane włosy.

15

Odp: Pielęgnacja włosów

ja sobie robię zagęszczanie włosów ] bo mam rzadkie włosy i powiem wam że jestem zadowolona z efektu

Ostatnio edytowany przez Yakol (2014-10-29 12:15:28)

16

Odp: Pielęgnacja włosów

Ja sobie ostatnio kupiłam serum- wyzwalacz gęstości od Garnier Fructis. To chyba jakaś nowość, bo wcześniej nie widziałam serii gęste i zachwycające od Fructis. Powiem wam, że już po pierwszym użyciu miałam wrażenie jakby włosy stały się grubsze i mocniejsze. Chyba jeszcze do kompletu kupię sobie szampon.

Ostatnio edytowany przez Karota (2014-10-29 17:14:44)

17

Odp: Pielęgnacja włosów

A na czym polega to olejowanie włosów? Pomoże na włosy zniszczone w wyniku koloryzacji?

18

Odp: Pielęgnacja włosów

Znajdź dobrego fryzjera, to po pierwsze.
Przyjmuje tam fryzjerkai podobno cudnie zajmuje się włosami i bardzo profesjonalnie. Dobrego fryzjera to w dzisiejszych czasach trzeba ze świeczką czasami szukać, więc koniecznie sobie sprawdźcie ją:)

19

Odp: Pielęgnacja włosów

Ja mam suche, zniszczone włosy - moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina, bo zaniedbałam pielęgnację, a używałam prostownic i suszarek. Ale chodzę na profesjonalne zabiegi fryzjerskie, robię w domu maseczki i jakoś dochodzą do siebie.


Przed pójściem jednak się zajmę moim blogiem i jednak się zajme moim akwarium smile kto o to nie zadba lepiej niż ja bym o to nie zadbała

Ostatnio edytowany przez Trajkotka (2015-06-22 21:31:00)

20

Odp: Pielęgnacja włosów

Idź i nie grzesz więcej.

21

Odp: Pielęgnacja włosów

Mój najlepszy fryzjer polecił mi olej kokosowy do włosów i rzeczywiście moje włosy po jakimś czasie stosowania oleju stały się ładniejsze. Nie elektryzują się, nie rozdwajają końcówki i ogólnie ładniej wyglądają.

22

Odp: Pielęgnacja włosów

Ja stosuję olej na włosy, i zdecydowanie widze jego dobry wpływ.
dobra odżywka.
U mnie sprawdza się alterra z granatami. No i garnier z awokado.

23

Odp: Pielęgnacja włosów

Ja bardzo lubię efekty jakie zapewniają olejki do włosów, dlatego jak widzę jakiś na promocji chętnie kupuję. Najbardziej lubię olejek arganowy smile

24

Odp: Pielęgnacja włosów

Stosuję szampon z keratyną, trzeba go nałożyć na kilka minut i dopiero potem spłukać, ale efekty są świetne...

25

Odp: Pielęgnacja włosów

A może jakieś płukanki? Też mam problem z włosami, szczególnie z końcówkami... I nic nie daje podcinanie sad