126

Odp: wybielanie zębów

A ja czytałam że najlepiej używać past ekologicznych, maja mniej fluoru, który wcale taki dobry nie jest jak mówią dentyści

127

Odp: wybielanie zębów

Pasta Ajona nie zawiera fluoru, a polecana jest m.in. do mycia ząbków wrażliwych.
Warto wziąć pod uwagę to, że nadwrażliwe zęby są lakierowane preparatami zawierającymi dużo fluoru, więc może rzeczywiście do mycia lepiej wtedy zastosować pastę bez tego pierwiastka, żeby nie przesadzić.

128

Odp: wybielanie zębów

Wybielające działanie mają truskawki, tylko trzeba przed zjedzeniem trochę potrzymać ten miąższ na zębach...

129

Odp: wybielanie zębów

o pierwsze słyszę o truskawkach muszę wypróbować, ja natomiast słyszałam o bananie żeby skórką stroną wewętrzną pocierać zęby próbowałąm i sama nie wiem wypróbujcie

130

Odp: wybielanie zębów

Ja bałabym się jednego i drugiego... truskawki mają dużo kwasów, to nie jest dobre na szkliwo, a banan cukry. Takie rzeczy wolę zjeść big_smile

131

Odp: wybielanie zębów

Na dobrą sprawę to wszystko jest szkodliwe, okazuje się że fluor w paście też  nie jest najzdrowszy:)

132

Odp: wybielanie zębów

kupiłam wlasnie paste sensodyne na wrażliwe dziasla i wybielajaca zobaczymy jak się sprawdzi

133

Odp: wybielanie zębów

Kurcze, też zastanawiam się już od dłuższego czasu nad wybielaniem zębów, ale jakość cały czas blokuje mnie strach przed ich zniszczeniem. Takie naturalne sposoby (zdrowe) nie dają niestety takich widocznych efektów hmm

134

Odp: wybielanie zębów

ja zamierzam w tym miesiącu zainwestować w wybielanie zębów w końcu, może polecicie mi jaki jest dobry profesjonalny

135

Odp: wybielanie zębów

Ja też planuję w to zainwestować ale podobno wybielanie zębów u dentysty masakrycznie boli.

136

Odp: wybielanie zębów

Po wybielaniu jakoś ciągle mi się łąmały przez jakiś czas.

137

Odp: wybielanie zębów

ja swego czasu wybielałam zębiska paskami, takimi kupowanymi na allegro (nie pamietam nazwy, ale wszędzie pisali że sa sprowadzane ze Stanów)..no i powiem szczerze było okej, ale i bez cudów - zęby wrócily mi po prostu do mojego naturalnego koloru (czyli taka bardziej kremowa biel, nie śnieżnobiała), ale znajomi zauważyli różnicę. gdzieś po roku powtorzylam kuracje, ale moje zęby znosily to już o wiele gorzej, pojawila sie nadwrażliwość itp...więc najważniejsze to chyba zadbać o szkliwo i czasem nie próbować oszukiwac genów na sile... wink

138

Odp: wybielanie zębów

Przez wiele lat wybielałam zęby w gabinecie dentystycznym i teraz ogromnie żałuję, bo jednak jest to zabieg mocno osłabiający. Wierzę teraz  jedynie w dobre pasty, jednak jeszcze ideału nie odkryłam...

139

Odp: wybielanie zębów

no bo chyba taka jest prawda, że cudów nie ma co oczekiwać. jesli ktoś nigdy nie miał naturalnie śnieżnobiałych zębów i nagle chce takie mieć, to wiadomo że je to będzie drogo kosztować  - i dosłownie, i w przenośni wink

Ostatnio edytowany przez Prima (2014-10-29 14:17:31)

140

Odp: wybielanie zębów

Ja używałam wszystkich past wybielających i nic nie pomagało, a moje zęby wyglądały strasznie za dużo kawy i papierosów, więc wolałam udać się do specjalisty, który mi doradzi co i jak. Mój stomatolog polecił mi wybielanie zębów metodą Beyond, kilka zabiegów (3 serie), wiadomo trochę kasy na to poszło, ale jestem bardzo zadowolona. Jakby któraś chciała coś poczytać na ten temat

141

Odp: wybielanie zębów

[quote=Dajana]ja zamierzam w tym miesiącu zainwestować w wybielanie zębów w końcu, może polecicie mi jaki jest dobry profesjonalny stomatolog katowice opinie?[/quote] Ja mieszkam w Katowicach, ale ostatnio teściowa wybielała zęby i poleciła mi dobrego stomatologa w Chorzowie. W Katowicach jest znacznie drożej i faktycznie umówiłam się tam gdzie teściowa. Już nie mogę się doczekać, wizytę mam w poniedziałek big_smile

142

Odp: wybielanie zębów

Jeśli chodzi o dobrego dentystę i wybielanie zebów, to polecam klinikę Villanova w Warszawie Przede wszystkim ze względu na solidny i miły personel.

143

Odp: wybielanie zębów

Ja piję dużo kawy, więc zrobiły mi się na zębach brzydkie przebarwienia. Dlatego wybieliłam je u . Teraz, codziennie, stosuję pasty wybielające, żeby efekt dłużej się utrzymał.

144

Odp: wybielanie zębów

[quote=niechcemisie]Ja bałabym się jednego i drugiego... truskawki mają dużo kwasów, to nie jest dobre na szkliwo, a banan cukry. Takie rzeczy wolę zjeść big_smile[/quote]


Ja czytałam ostatnio artykuł o wybielaniu zębów skórką od banana smile podobno efekty są, jednak należy uzbroić się w oczekiwaniu na efekty. Ja uwielbiam banany więc gdybym chciała je wybielić to bym próbowała właśnie też tą skórką smile nic nie tracę a mogę jedynie zyskać ewentualnie big_smile

145

Odp: wybielanie zębów

Też słyszałam o wybielaniu zębów skórką od banana, ale obawiam się, że niektóre z tych importowanych z dalekich krajów bananów mogą mieć obniżoną zawartość tych składników, które są odpowiedzialne za proces wybielania.

146

Odp: wybielanie zębów

Ja myślę, że stosowanie tych wszystkich past, pasków wybielających i skórek od banana na dłuższą metę i tak jest mniej skuteczne od zabiegu wybielającego u dentysty. W tym przypadku efekty są bardziej długotrwałe, chociaż oczywiście nie trwają one wiecznie. Pasty nadają się bardziej do podtrzymywania efektu wybielenia.

147

Odp: wybielanie zębów

A kojarzycie może ten salon dentystyczny/prezentacje?właśnie przymierzam się do takiego zabiegu wybielania i w sumie zależy mi na dobrym efekcie:)

148

Odp: wybielanie zębów

Ja kilka dni temu zaczęłam stosować paski wybielające i już po 4 użyciach widzę efekty smile

149

Odp: wybielanie zębów

Hanna89 tak tak opisz bo wszystkie będziemy ciekawe jak tam było i czy warto jest skorzystać z takiego zabiegu smile Ja po to żeby mieć białe i zdrowe ząbki to szczotkuję jest po każdym posiłku. Wiem, że to się może wydawać a wykonalne ale ja to tak robię i widzę same dobre skutki mojego szczotkowania.

150

Odp: wybielanie zębów

Tylko i wyłącznie wybielanie u stomatologa. Dlaczego? Po pierwsze, przed takim zabiegiem zostanie sprawdzony stan jamy ustnej pod kątem ewentualnych przeciwwskazań, np. problemów z dziąsłami. Po drugie, taki sposób wybielania jest o wiele skuteczniejszy i bardziej długotrwały.