76

Odp: wybielanie zębów

Lasencje, a te produktu można dostać normalnie w aptece/drogerii, czy trzeba zamawiać przez internet? Bo byłam  na stronie tego iBrighta i stamtąd można właśnie zamówić, zastanawiam się...

77

Odp: wybielanie zębów

Ja też ich nigdzie nie wdziałam, a chętnie bym wypróbowała...

78

Odp: wybielanie zębów

[quote=serminna]Lasencje, a te produktu można dostać normalnie w aptece/drogerii, czy trzeba zamawiać przez internet? Bo byłam  na stronie tego iBrighta i stamtąd można właśnie zamówić, zastanawiam się...[/quote]

Moja siora zamawiała z neta, bez żadnych problemów przyszła paczuszka, więc nawet lepiej, bo się nawet do apteki nie musiała fatygować wink

79

Odp: wybielanie zębów

oczywiście , że są przeciw wskazania do wybielania zębów. Dlatego najlepiej dowiedzieć się u dentysty czy można to zrobić. Pasty wybielające nie zawsze działają , a poza tym podobno bardziej ścierają zęby niż wybielają ... Próbowałam past ale w sumie efekt był krótki. No i w efekcie trafiłam do stomatologa i jestem naprawdę zadowolona. Jeśli ktoś potrzebuje to polecam
klinike w Warszawie RS Dental.

80

Odp: wybielanie zębów

Dobry efekt też daje ssanie codziennie plasterka cytryny smile

81

Odp: wybielanie zębów

Czyli normalnie przez formularz zamówienia na tej głównej stronie iBrighta trzeba zamówić? Co do cytryny, to chyba głównie cena takiego wybielania zębów jest największym atutem, ale czy jakiekolwiek efekty są, to trudno stwierdzić, no chyba, że znajdzie się ktoś, kto codziennie żuje cytrynę?:)

82

Odp: wybielanie zębów

Wybielanie dostępnymi środkami w postaci żelu nic nie daje. U stomatologa owszem, ale zęby się niszczą nieodwracalnie.

83

Odp: wybielanie zębów

Margaretkaw - a skąd wiesz? Właśnie ja słyszałam, że dentyści stosują te same środki, które są dostępne w aptekach, sklepach internetowych - więc wybieleniem takimi preparatami i wybielanie u dentysty to strasznie zbliżone zabiegi. Jeśli preparat ma w sobie składniki wzmacniające szkliwo, to jak może je niszczyć? Dzisiaj tak sporo osób dba o swój wygląd, ale i o zdrowie, że gdyby wybielanie niszczyło zęby, nikt by ich nie wybielał - a patrząc chociażby na duże zainteresowanie tematem - jest odwrotnie.

84

Odp: wybielanie zębów

A ja nie do końca jestem przekonana. Dbanie o swój wygląd nie zawsze idzie w parze ze zdrowym podejściem. A dentyści wiadomo koszą na wybielaniu kasę.

85

Odp: wybielanie zębów

Mi trochę pomogła biała perła, ale trzeba to regularnie stosować żeby były efekty, a ja mam z tym problem. I do tego codziennie kawa i herbata, to wiadomo...

86

Odp: wybielanie zębów

Ja robiłam tzw. :metodą nakładkową"
i wszystkie pasty i inne pomysły pożegnałam na zawsze:) Efekt piorunujący, powalający i przepiękny, nie wiem jak ja mogłam kiedyś chodzić z takimi żółtkami  big_smile Naprawdę warto...

87

Odp: wybielanie zębów

dokłądnie i samopoczucie o niebo lepsze

Ostatnio edytowany przez karolinas33 (2017-06-07 19:25:47)

88

Odp: wybielanie zębów

Ja mam to za sobą i w jednym procencie nie żałuję. Kiedyś miałam już taką żółć jak w dojrzałej kolbie kukurydzy a teraz cudeńko. Ja robiłam tzw. "Metodą nakładkową" i wszystkie pasty i inne pomysły pożegnałam na zawsze:) Efekt piorunujący, powalający i przepiękny, nie wiem jak ja mogłam kiedyś chodzić z takimi żółtkami Naprawdę warto...

89

Odp: wybielanie zębów

brzmi badzo zachęcająco:)

90

Odp: wybielanie zębów

Długo zastanawiałam się nad wybielaniem zębów bo zawsze chciałam mieć bielutki uśmiech.Dużo o tym czytałam,pytałam aż w końcu koleżanka , która miała bardzo piękne i bielutkie ząbki namówiła mnie , żebym udała się z nią do kliniki w Warszawie gdzie sama miała wybielane zęby metodą Brite Smile./  Po dwóch godzinach miałam Hollywodzki uśmiech i jestem teraz bardziej radosna i częściej się uśmiecham. Polecam wszystkim chętnym.

91

Odp: wybielanie zębów

Wybielanie zębów dużo kosztuje, ale potem jaki jest tego efekt na kilka lat.

92

Odp: wybielanie zębów

Zależy jak jest zrobione, zbyt długie naświetlanie faktycznie może szkodzić

93

Odp: wybielanie zębów

Mnie wystarcza dobra pasta wybielająca

94

Odp: wybielanie zębów

Mi żadna pasta wybielająca nie była w stanie pomóc, chyba za dużo w życiu wypiłam kawy i wypaliłam fajek. Siostra kupuje sobie specjalny proszek z aplikatorami do wybielania. nie dość, że bardzo szybko działa, to pomaga też usuwać osad nazębny. Zestaw można kupić w necie, a nazywa się Alta White. Podobno jest bardzo popularny w stanach.

95

Odp: wybielanie zębów

ja nie polecam wybielania w domu, można sobie tylko zniszczyć zęby, moja znajoma nakładała jakieś paski i zniszczyła sobie szkliwo. Najlepszym rozwiązaniem jest wybielanie w sprawdzonym gabinecie, u dobrego lekarza, który oceni stan zębów i dobierze najlepszą metodę.

96

Odp: wybielanie zębów

ja bardo polecam wybielanie, ale nie radze próbować w domu, ponieważ można sobie zaszkodzić.. Ja wybielałam w gabinecie i jestem bardzo zadowolona z efektów, a skutków ubocznych żadnych nie było, natomiast moja koleżanka stosowała jakieś domowe preparaty i nabawiła się dużej nadwrażliwości...

97

Odp: wybielanie zębów

Wybielanie w domu? Pewnie że można, ale opierając się na klasycznych metodach. Jak to wyglądało u mnie? Otóż wystarczyło systematyczne mycie, ajona, zniknęły fajki, kawa - spróbujcie. Lepiej się poczujecie i w końcu zobaczycie jakieś sensowne efekty zdrowotne!

98

Odp: wybielanie zębów

A co zrobić jak ktoś lubi kawę i nie zrezygnuje tak łatwo?

99

Odp: wybielanie zębów

Jednorazowe szybkie wybielanie można zrobić przy pomocy proszku do pieczenia, ale często nie wolno używać bo za bardzo ściera szkliwo

100

Odp: wybielanie zębów

Właśnie nigdy dotąd nie próbowałam tego proszku do pieczenia,
ciekawy pomysł. Ja zwykle kupuję w rossmanie taką pastę, którą się nakłada na zęby i ona jakby się pieni przez parę minut i rozjaśnia zęby przy stosowaniu tak co 2-3 dni, no ale żeby uzyskać dłuższy efekt to jednak chodze do stomatologa. Nie wiem czy to ściera szkliwo czy nie, ale piję takie ilości kawy i herbaty, które zęby przebarwiają, że szczerze mówiąc mam to w nosie i chcę po prostu mieć jaśniejsze zęby a nie takie pożółkłe coś...
W Kraku jak jestm u rodzony to chodze na wybielanie do pani Szukiel (trzecia z listy ) no i liczę, że dobre opinie i własne pozytywne wrażenia przełożą się na nie starcie szkliwa, zresztą wybielam zęby raz do roku dentystycznie, więc to chyba nie jest jakaś zgroza:)