1

Temat: Andrzejki

No i w tym roku planowane było, ale się zmieniło. Na weekendzie nie obchodziliśmy, bo zaplanowaliśmy Andrzejki dokładnie w Andrzejki. Tylko że wynikła kłótnia i każde z nas spędziło je obrażone w swoim domu. Pogodziliśmy się po północy przez telefon.

Tak poza tym, to właśnie przedwczoraj dowiedziałam się, że nie wróży się w Andrzejki tylko w wigilię Andrzeja, więc dzień wcześniej.
Ktoś gdzieś był? Ktoś się bawił? Ja podreptałam na zakupy, snułam się po sklepie kupując niepotrzebne rzeczy, ocknęłam się kiedy facet chciał mi wkręcić promocyjny zestaw farb do włosów i zauważyłam, że stoję przed półkami z piankami.

Kiedyś zdarzyło mi się, że w noc andrzejkową, właśnię tą co się wróży, przyśnił mi się kolega, który wciskał mi książkę do polskiego i prosił, wręcz błagał, żebym się nauczyła. Przyjrzałam się okładce - no język polski i odłożyłam. Rano poszłam do szkoły, na drugiej lekcji miałam okienko, zastanawiałam się nad snem i pomyślałam, że przecież z polskiego nic nie było... było. Tylko że zapomniałam. Zdążyłabym napisać w trakcie okienka to głupie wypracowanie, a tak to dostałam kosę z polaka. To było w poprzedniej szkole.

2

Odp: Andrzejki

I już po, następne za nie cały rok.
Nigdzie wtedy nie byłam i nie imprezowałam.

3

Odp: Andrzejki

obchodzicie jeszcze takie stare zwyczaje czy raczej już to zanika ?

4

Odp: Andrzejki

Ja już nie, ale powiem szczerze, że bardzo chciałabym zebrać paczkę chętnych do zabawy ludzi i zrobić sobie takie andrzejki jak za dawnych lat, tak naprawdę poszaleć, powydurniać z tymi wróżbami tongue Może nawet i poprzebierać?

5

Odp: Andrzejki

Z fajną ekipą mogłoby być ciekawie:)

6

Odp: Andrzejki

Znajomi zrobili sobie sylwka w stylu polskich lat 70-tych. Impreza na dwie pary. Załatwili jakieś graty do dekoracji, ciuchy, ceratę na stół, a dziewczyny dostały goździki haha

7

Odp: Andrzejki

Unity line ma ciekawy pomysł na rejs Andrzejkowy wink
może akurat ktoś skorzysta
[url]http://www.unityline.pl/oferta/slider/2/rejs-andrzejkowy[/url]

8

Odp: Andrzejki

mam chorobę morską, a wolałabym dobrze się bawić niż cierpieć...

9

Odp: Andrzejki

No to w takim wypadku to nie propozycja dla Ciebie wink

10

Odp: Andrzejki

Na większości imprez andrzejkowych ludzie mają objawy choroby morskiej... i to bawiąc się na stałym lądzie big_smile big_smile big_smile

11

Odp: Andrzejki

Tak bywa, jak się za dużo nawadnia organizm to on myśli , że jest na pełnym morzu wink

12

Odp: Andrzejki

ja wybieram się na podlasie ze znajomymi na andrzejki, możecie nam polecić jakiś fajny w miarę tani [url=http://www.bobrowadolina.pl/hotel.html]noclegi w białymstoku[/url]?

13

Odp: Andrzejki

Czasu dużo nie zostało... będziecie się bawić w te Andrzejki?

14

Odp: Andrzejki

Będę z koleżankami pewnie w jakimś fajnym miejscu, o ile znów nie zamkną lokali przez pandemię...

15

Odp: Andrzejki

Wtedy pozostaną jedynie tajne domówki wink

16

Odp: Andrzejki

Ostatnie prawdziwe Andrzejki obchodziłam w szkole podstawowej, była organizowana zabawa taneczna i wróżby:) Później jakoś nie miałam okazji uczestniczyć w żadnej takiej imprezie.