1

Temat: Super cera bez zmarszczek

Cześć Dziewczyny
Kupiłam maskę z błota i serum z witaminą a i c a także szampon do włosów.Po prostu super czegoś takiego nie spotkałam wcześniej.Cera po prostu się wygładziła a włosy stały się świecące i przestały wypadać .

2

Odp: Super cera bez zmarszczek

Do pewnego wieku kosmetyki działają ale potem to już tylko zabiegami można pozbyć się zmarszczek...

3

Odp: Super cera bez zmarszczek

Dobrze jest też ćwiczyć mięśnie twarzy, żeby np. nie opadały kąciki usty...

4

Odp: Super cera bez zmarszczek

[quote=Finao]Do pewnego wieku kosmetyki działają ale potem to już tylko zabiegami można pozbyć się zmarszczek...[/quote]

Też tak myślę, ale warto jak najdłużej kosmetykami się wspierać:)

5

Odp: Super cera bez zmarszczek

niekoniecznie zabiegi inwazyjne , są też masaże

6

Odp: Super cera bez zmarszczek

Edyta Górniak ćwiczy jogę twarzy odkąd przejrzała na oczy i zobaczyła w lustrze jakie monstrum zrobił z niej botox...

7

Odp: Super cera bez zmarszczek

Podczas wizyty u fizjoterapeuty spytał się jakich maści i kremów stosuję. . Polecił mi kwas hialuronowy na zmarszczki i muszę przyznać że skutecznie działa. Moim zdaniem lepiej posłuchać lekarzy lub osób pracujących z tą branża niż reklam. Moim zdaniem ten kwas to najlepszy sposób na ładną skórę.

8

Odp: Super cera bez zmarszczek

Lekarze mają rację, najlepiej zapobiegać i kwasy tutaj sprawdzą się wysmienicie, zarówno te zluuszczające, jak i nawilżające(czyli kwas hialuronowy). Najlepszy jaki mialam to kwas hialuronowy ze skrzypem .

9

Odp: Super cera bez zmarszczek

U mnie super działają kosmetyki przeciwzmarszczkowe.

10

Odp: Super cera bez zmarszczek

Ja zastanawiam się nad zakupem kremu Vichy Liftactiv Supreme do skóry mieszanej.  Czy któraś z was może go stosuje? Zależy mi aby krem, ktorego chcę użyć był naprawdę skuteczny.  Mam mnóstwo niedoskonałości na twarzy i chcę wygładzić moją cerę.

11

Odp: Super cera bez zmarszczek

[quote=adriana15]Ja zastanawiam się nad zakupem kremu Vichy Liftactiv Supreme do skóry mieszanej.  Czy któraś z was może go stosuje? Zależy mi aby krem, ktorego chcę użyć był naprawdę skuteczny.  Mam mnóstwo niedoskonałości na twarzy i chcę wygładzić moją cerę.[/quote]

ja mam, jest świetny, nie wiem jak sobie poradzi z niedoskonałościami, bo na to akurat narzekac nie mogę, ale cerę ładnie wygładza i likwiduje oznaki zmęczenia

12

Odp: Super cera bez zmarszczek

Ja mam ten vichy liftactive supreme do cery suchej, cera inna ale jak chcesz coś wiedzieć to chętnie odpiszę.

13

Odp: Super cera bez zmarszczek

Do mieszanej sprezentowałam sobie ja. Fajnie nawilża skórę, spokojnie można nałożyć pod makijaż i jest - jak to Vichy - bardzo wydajny. Ja jestem zadowolona.

14

Odp: Super cera bez zmarszczek

Gdzie najtaniej można kupić Vichy Liftactiv Supreme? Może polecicie jakieś sklepy on-line?

15

Odp: Super cera bez zmarszczek

Moja mama chwali sobie kosmetyki Cashmere. Polska dobra sprawdzona firma, a teraz na fanpagu można jeszcze wygrać zestawy kosmetyków.

16

Odp: Super cera bez zmarszczek

[quote=adriana15]Gdzie najtaniej można kupić Vichy Liftactiv Supreme? Może polecicie jakieś sklepy on-line?[/quote]


Ja widziałam w aptekach i sieciowych drogeriach zestawy w promocji. Na prawdę dobre ceny są na tych zestawach i masz jeszcze małae produkty (takie próbki) dodatkowo w prezencie do zestawu.

17

Odp: Super cera bez zmarszczek

A moim zdaniem dermokosmetyki są najlepsze i to dzięki nim właśnie nasza cera może być nieskazitelna.

18

Odp: Super cera bez zmarszczek

Szkoda że te vichy są takie drogie...

19

Odp: Super cera bez zmarszczek

Chyba łatwiej jest pogodzić się z faktem, że będziemy wcześniej czy później stare i pomarszczone:)

20

Odp: Super cera bez zmarszczek

U mnie akurat niestety słabo się sprawdzają kosmetyki z morza martwego, ale wiem, że u niektórych działają i wyglądają rewelacyjnie. Tytanowy lifting twarzy więc też super działa na zmarszczki. Zawsze można się na takie zabieg wybrać i sprawdzić:)

21

Odp: Super cera bez zmarszczek

Gabi a jakie są te ćwiczenia na twarz ?

22

Odp: Super cera bez zmarszczek

Dieta na cerę bez zmarszczek:
    świeże jagody, borówki amerykańskie, maliny, truskawki
    melon kantalupa
    kiwi
    cytryny
    jabłka
    gruszki
    orzechy laskowe, włoskie albo migdały
    sałata rzymska albo inne zielone warzywa liściaste
    jaskrawozielone warzywa, takie jak szparagi, brokuły albo szpinak
    płatki owsiane zwykłe
    jogurt naturalny
    oliwa extra virgin
    jajka z chowu wolnowybiegowego
    łosoś
    pierś z indyka lub kurczaka
    woda źródlana

Ostatnio edytowany przez sweetlana (2015-03-23 16:11:22)

23

Odp: Super cera bez zmarszczek

Nie słyszalam jescze o cwiczeniach na twarz smile ciezko sie odnalezc bo teraz tyle tego jest na rynku.. jak chcecie mozes=cie poczytac [url]http://www.mixa.com.pl/skora-wrazliwa[/url]

24

Odp: Super cera bez zmarszczek

Przetestowałam sporo kosmetyków od najtańszych do najdroższych. Teraz jestem wierna kosmetykom z firmy Kosmetyki DLA, a szczególnie polecam krem Dar piękna z naparu z jarzębiny i z mleczkiem pszczelim przeznaczony dla osób posiadających zmarszczki. Skóra po jego użyciu staje się jędrniejsza i gładsza. Polecam:)

[url]http://www.kosmetykidla.pl/[/url]

25

Odp: Super cera bez zmarszczek

W kwestii zmarszczek to lepiej zainwestować w lepsze produkty