51

Odp: Super cera bez zmarszczek

Moją uwagę ostatnio przykuł krem przeciwzmarszczkowy na bazie naturalnych składników- [url]http://luxusportal.pl/pl/aktualnosci-o-luksusie/artykuly/luksus-dla-skory.[/url] Nie mogłam uwierzyć, że ma taką lekka konsystencję. zazwyczaj w kremach czułam się jak w masce, ale ten jest zupełnie inny.

52

Dobry krem przeciwzmarszczkowy to podstawa. Ja się chyba skuszę na ten [url]http://www.herbsecret.pl/velvetin.html[/url] , skład naprawdę wygląda nieźle. Ale też trzeba pamiętać, że do powstawania zmarszczek w ogromnym stopniu przyczynia się np. intensywne opalanie, korzystanie z solarium, palenie papierosów itd. Więc krem to jedno, a zdrowy tryb życia drugie smile

53

Ja od jakiegoś czasu stosuję naturalny kwas hialuronowy, mieszam go z moim kremem na dzień i na noc i efekt jest świetny.
Co prawda mam takie warunki, że jeszcze długo tych zmarszczek na twarzy nie zobaczę, wklepuję kremy zamiast je wsmarowywać, regularnie poddaję twarz peelingom i używam filtra przeciwsłonecznego nawet w pochmurne dni (w końcu UV działają cały czas).

54

Ja osobiscie bardzo nie lubię swojej skóry... Jest ze skłonnością do zmarszczek. Mam je na twarzy i staram się ich uniknąc tak więc stosuje bardzo duże ilości różnych kremów do pielęgnacji... Mam nadzieje,ze nie pojawią sie u mnie tak szybko jak na przykład u mojej mamy, która ma taki sam typ skóry,..
Na stronie jest ciekawy artykuł:
[url]http://portaldermatologiczny.pl/medycyna-estetyczna/jak-zachowac-mlody-wyglad-skory/[/url]

O tym jak utrzymać młody i ładny wygląd skóry. Trzeba dbać przede wszystkim o jej dobre nawilżenie.

55

Codziennie myję skórę olejkiem z bielendy- argan cleansing face oil, ktory ma w skladzie pro-retinol dzialajacy przeciwzmarszczkowo smile mysle, ze trzeba zwracac uwage na sklad i wybeirac produkty, ktore faktycznie pomagaja skorze zachowac swiezy mlody wyglad smile

56

Paniom po czterdziestce polecam ten artykuł [url]http://styling.pl/zycie-zaczyna-sie-po-40-zadbaj-o-siebie-1058-1058[/url] Uświadomienie sobie, że się starzejemy nie jest miłe, ale trzeba to zaakceptować i udoskonalić pielęgnację, aby to opóźnić.

57

Najlepiej zrezygnować z mimiki, nie uśmiechać się, nie smucić, wtedy zmarszczki później powstaną:)

58

Coraz bardziej mnie kusi, żeby kupić suplement diety z koenzymem Q10, kwasem hialuronowym i kolagenem, ale tym rybim. Podobno ten typu II jest na stawy, a I na skórę. Nie znam się sad
Widziałam preparat mający w składzie wszystkie te super składniki, ale jest bardzo drogi. Szukałam i szukałam i chyba kupię coś, co ma kolagen i kwas, a osobno koenzym Q10. Każdy z nich oczywiście też można nabyć całkiem oddzielnie, ale to by było trochę za dużo tabletek do łykania, zwłaszcza, że preparat, który upatrzyłam, bierze się 2x dziennie po 2 pigułki.
Nie jestem przekonana do tego, ale boję się zwisów, zwiotczałej skóry i zmarszczek, a planuję zrzucić wagę.
Kolagen podobno pomaga na zmarchy i zwisy, ale dziewczyny, które chwalą efekt, zwykle stosują ten w proszku lub płynie. Trochę drogi hmm
Jak przeglądałam apteki internetowe, to jest tego tyle, że godzinami można porównywać ceny i zawartość. Boję się, że ten tani to jakaś ściema, na drogi mnie nie stać, efekt trudno będzie ocenić, bo planuję zawalczyć na kilku frontach: kremy, pigułki, masaże, dieta, woda.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2019-03-21 02:49:09)

59

Chyba będę musiała zgłębić temat, bo niestety, ale i u mnie wszystko się pojawia sad

60

Nie tylko u Ciebie sad U mnie momentami zaczyna być widoczna taka poprzeczna zmarszczka na czole. W kącikach oczu, pod oczami, po obu stronach ust mam od dawna, ale ta na czole jakoś szczególnie mi przeszkadza.
A wiecie co jest najgorsze? Że mimo tego strachu przed zmarszczkami i tak robię to, co przyspiesza ich powstawanie, na przykład wsuwam łakocie, czasami "zapominam" o kremie (nie chce mi się posmarować na noc jeśli wracam z pracy o trzeciej w nocy). Potem będę tego żałować sad

A co myślicie o tych jadeitowych masażerach do twarzy?

61

Jesli macie tak jak ja, ze te zmarszczki są najbardziej widoczne w tych najbardzej wrażliwych miejscach jak okolice oczu czy ust to wypróbujcie sobie serum napinające. Juz samo opakowanie robi wrażenie a po kilku dniach regularnego stosowania widac juz, ze skóra jest taka bardziej elastyczna i nawilżona.

62

Oj gdyby to było takie proste smile predzej czy pozniej zmarszczki i tak pojawia sie na naszej skorze. Na pewno warto stosowac dobre kosmetyki, zeby opoznic ten moment. Obecnie w zachowaniu zdrowej cery pomaga mi wygladzajaca maseczke eveline, galaxity glitter mask. Jest mega tania, a porzadnie wygladza skore i zostawia ją mięciutką smile