51

Odp: Super cera bez zmarszczek

Dobry krem przeciwzmarszczkowy to podstawa. Ja się chyba skuszę na ekologiczny, skład naprawdę wygląda nieźle. Ale też trzeba pamiętać, że do powstawania zmarszczek w ogromnym stopniu przyczynia się np. intensywne opalanie, korzystanie z solarium, palenie papierosów itd. Więc krem to jedno, a zdrowy tryb życia drugie smile

52

Odp: Super cera bez zmarszczek

Ja od jakiegoś czasu stosuję naturalny kwas hialuronowy, mieszam go z moim kremem na dzień i na noc i efekt jest świetny.
Co prawda mam takie warunki, że jeszcze długo tych zmarszczek na twarzy nie zobaczę, wklepuję kremy zamiast je wsmarowywać, regularnie poddaję twarz peelingom i używam filtra przeciwsłonecznego nawet w pochmurne dni (w końcu UV działają cały czas).

53

Odp: Super cera bez zmarszczek

Ja osobiscie bardzo nie lubię swojej skóry... Jest ze skłonnością do zmarszczek. Mam je na twarzy i staram się ich uniknąc tak więc stosuje bardzo duże ilości różnych kremów do pielęgnacji... Mam nadzieje,ze nie pojawią sie u mnie tak szybko jak na przykład u mojej mamy, która ma taki sam typ skóry,..
Na stronie jest ciekawy artykuł:

54

Odp: Super cera bez zmarszczek

Codziennie myję skórę olejkiem z bielendy- argan cleansing face oil, ktory ma w skladzie pro-retinol dzialajacy przeciwzmarszczkowo smile mysle, ze trzeba zwracac uwage na sklad i wybeirac produkty, ktore faktycznie pomagaja skorze zachowac swiezy mlody wyglad smile

55

Odp: Super cera bez zmarszczek

Paniom po czterdziestce polecam uświadomienie sobie, że się starzejemy - co nie jest miłe, ale trzeba to zaakceptować i udoskonalić pielęgnację, aby to opóźnić.

56

Odp: Super cera bez zmarszczek

Najlepiej zrezygnować z mimiki, nie uśmiechać się, nie smucić, wtedy zmarszczki później powstaną:)

57

Odp: Super cera bez zmarszczek

Coraz bardziej mnie kusi, żeby kupić suplement diety z koenzymem Q10, kwasem hialuronowym i kolagenem, ale tym rybim. Podobno ten typu II jest na stawy, a I na skórę. Nie znam się sad
Widziałam preparat mający w składzie wszystkie te super składniki, ale jest bardzo drogi. Szukałam i szukałam i chyba kupię coś, co ma kolagen i kwas, a osobno koenzym Q10. Każdy z nich oczywiście też można nabyć całkiem oddzielnie, ale to by było trochę za dużo tabletek do łykania, zwłaszcza, że preparat, który upatrzyłam, bierze się 2x dziennie po 2 pigułki.
Nie jestem przekonana do tego, ale boję się zwisów, zwiotczałej skóry i zmarszczek, a planuję zrzucić wagę.
Kolagen podobno pomaga na zmarchy i zwisy, ale dziewczyny, które chwalą efekt, zwykle stosują ten w proszku lub płynie. Trochę drogi hmm
Jak przeglądałam apteki internetowe, to jest tego tyle, że godzinami można porównywać ceny i zawartość. Boję się, że ten tani to jakaś ściema, na drogi mnie nie stać, efekt trudno będzie ocenić, bo planuję zawalczyć na kilku frontach: kremy, pigułki, masaże, dieta, woda.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2019-03-21 02:49:09)

58

Odp: Super cera bez zmarszczek

Chyba będę musiała zgłębić temat, bo niestety, ale i u mnie wszystko się pojawia sad

59

Odp: Super cera bez zmarszczek

Nie tylko u Ciebie sad U mnie momentami zaczyna być widoczna taka poprzeczna zmarszczka na czole. W kącikach oczu, pod oczami, po obu stronach ust mam od dawna, ale ta na czole jakoś szczególnie mi przeszkadza.
A wiecie co jest najgorsze? Że mimo tego strachu przed zmarszczkami i tak robię to, co przyspiesza ich powstawanie, na przykład wsuwam łakocie, czasami "zapominam" o kremie (nie chce mi się posmarować na noc jeśli wracam z pracy o trzeciej w nocy). Potem będę tego żałować sad

A co myślicie o tych jadeitowych masażerach do twarzy?

60

Odp: Super cera bez zmarszczek

Jesli macie tak jak ja, ze te zmarszczki są najbardziej widoczne w tych najbardzej wrażliwych miejscach jak okolice oczu czy ust to wypróbujcie sobie serum napinające. Juz samo opakowanie robi wrażenie a po kilku dniach regularnego stosowania widac juz, ze skóra jest taka bardziej elastyczna i nawilżona.

61

Odp: Super cera bez zmarszczek

Niestety jeżeli chcemy aby nasza skóra na twarzy bardzo długo wyglądała młodo polecam używać dobrej jakości kosmetyków. Zznajdziecie spory wybór naprawdę dobrej jakości preparatów. Sama już od jakiegoś czasu używam kremów jak i innych kosmetyków i zauważyłam duża różnicę jeżeli chodzi o cerę.

62

Odp: Super cera bez zmarszczek

Czemu ja zauważam różnice, ale w drugą stronę? Ech... po bokach ust zrobiły mi się pionowe zmarszczki, przy czym z jednej strony jest jakby głębsza i wyraźniejsza, niż z drugiej.

63

Odp: Super cera bez zmarszczek

Oj tam, tylko Ty je widzisz tak naprawdę;) To pewnie od uśmiechania się:)

64

Odp: Super cera bez zmarszczek

Super cera bez zmarszczek jest u młodych dziewczyn. W pewnym wieku każda twarz się starzeje, jedna szybciej, druga wolniej. Można iść na botox w starszym wieku, ale to widać i efekt zwykle jest nienaturalny, napompowana twarz...

65

Odp: Super cera bez zmarszczek

Dokładnie, później można tylko opóźniać ich pogłębianie się...