101

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Hej, czy wiecie gdzie można kupić dobrej jakości tipsy?

102

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Kiedyś je miałam, ale się odkleiły po paru minutach, gdy coś zaczęłam robić.

103

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Po sztucznych paznokciach później leczyłam swoje prawdziwe paznokcie miesiącami. W zasadzie dopiero kilka miesięcy z odżywką  rzeczywiście dało mi na tyle ładne paznokcie, jakie po prostu chciałam mieć. Teraz wszystko jest w najlepszym porządku, ale wcześniej swoje już przeszłam sad

104

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Sztucznych paznokci nie noszę, ale manicure robię sobie w salonie. Bardzo ładny i przede wszystkim ciekawy robią. Ceny też nie są złe.

105

Odp: Sztuczne paznokcie ...

No właśnie dlatego mam hybrydy - nic innego nie zapewnia mi aż takiej trwałości. Po prostu dzięki temu paznokcie wyglądają o niebo lepiej no i to wszystko jest trwałe. Czy nie to jest kluczowe?

106

Odp: Sztuczne paznokcie ...

a ja mam takie pytanie dostałam sztuczne tipsy i pytanie jak mam je prawidłowo przykleić nigdy nie uzywalam tak jest tez klej ale jak dokładnie w których miejscach przykleić ??

107

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Najlepiej  posmarować środek trochę grubszą warstwą i przycisnąć a klej sam się rozejdzie na boki

108

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja  raz w życiu zrobiłam tipsy. Po zdjęciu musiałam czekać miesiąc żeby doprowadzić naturalne do ładu.

109

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Odżywka new nails, oliwka i w zasadzie to wszystko. Musisz tylko być systematyczna - to wystarczy dla utrzymania paznokci w zdrowiu, ale nic nie przychodzi z dnia na dzień.

110

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Właśnie zastanawiam się, czy by po raz pierwszy w życiu nie zrobić sobie tipsów - nie jakichś długich monstrów, a ładnych paznokci, ale skoro moje są bardzo łamliwe to da radę? Bo się trochę boję.

Ostatnio edytowany przez Trajkotka (2015-04-26 19:21:34)

111

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Cześć dziewczyny! Czy  jest nadal modny? A może pojawiła się jakaś nowość?

112

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Tak,  są dalej na topie i nie wiem czy ktoś jeszcze robi sobie manicure klasyczny, jak ten trzyma się 4 razy dłużej big_smile

Ostatnio edytowany przez DomiHej (2017-08-18 13:59:21)

113

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Na dużą okazję robię sobie tipsy, ale to jest 1-2 razy do roku

114

Odp: Sztuczne paznokcie ...

ja w ogóle, bo paznokcie po nich odpadają.. są tragiczne.

115

Odp: Sztuczne paznokcie ...

może i trzyma się dłużej, ale jednak paznokcie piłować, szorować itp. to tak średnio.

116

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Ja ich nigdy nie zakładałam, jestem zadowolona ze swoich:)

117

Odp: Sztuczne paznokcie ...

Na duże wyjście warto zainwestować w żelowe paznokcie, stylowo wyglądają...