1

Temat: Rumień

Ktoś leczył rumień na twarzy? Jakimi sposobami?

2

Odp: Rumień

Hm, a to u małych dzieci jest, dobrze kojarzę?

3

Odp: Rumień

Niekoniecznie, wielu dorosłych boryka się z rumieniem.

4

Odp: Rumień

wow, w zasadzie chętnie zerknę bo nie czytałam o rumieniu dorosłych, a kojarzę coś z dzieciństwa

5

Odp: Rumień

Jak piszecie rumień, to nie bardzo wiem o co bardziej chodzi, czy o coś jak trądzik różowaty, czy jak rozszerzone naczynka. Chociaż, właściwie jedno i drugie leczy się podobnie w medycynie estetycznej światłem LED. To zaawansowana technologia, która wymaga od lekarza dużego doświadczenia. Wiem, że dobrych specjalistów i aparaturę do takich zabiegów ma Esteticmed w Bydgoszczy. Poczytać o tym można na stronie: esteticmed.pl

6

Odp: Rumień

Chodzi głównie o przypadłości tj tutaj:


pozdrawiam

7

Odp: Rumień

Mój eks miał na twarzy rumień, policzek był zamrażany i to znacznie pomogło. Ja mam z kolei to samo na dłoni i jeden dermatolog twierdzi, że nic się nie da z tym zrobić, a jedynie obkurczyć nieco naczynka, inny, że właśnie metodą zamrażania można się tego pozbyć. Cóż... efekt widziałam sama na cudzej skórze. Najpierw dostawał jakieś maści, musiał też przyjmować witaminę PP, ale ostatecznie to krioterapia dała jakiś tam widoczny rezultat.

8

Odp: Rumień

pierwsze słysze wg o czymś takimś

9

Odp: Rumień

Ten dermatolog, który leczył chłopaka to był najlepszy specjalista w mieście i kiedy zobaczył moją dłoń powiedział od razu, że to jest to samo i że da się to usunąć/ zmniejszyć, bo sam też miał coś takiego.

10

Odp: Rumień

To rumień jest zaraźliwy i przeszedł na CIebie...?

11

Odp: Rumień

Malinka tu przeież nie chodzi o to, że coś jest zaraźliwe, ale o skuteczne metody leczenia, a niechcemisie podał  tylko przykład.

12

Odp: Rumień

Nie przeszedł na mnie i nie jest zaraźliwy. Po prostu lekarz, chłopak i ja to trzy osoby, które się z tym borykają (borykały, bo doktor zmarł na raka, a zresztą... zanim to się stało wyleczył to niby). Ja swojego nie leczyłam jeszcze, bo mam to na lewej dłoni i nigdy mi nie przeszkadzało. Owszem, ludzie pytają co to jest i co mi się stało, ale na ogół to jest mało widoczne, tylko przy zmianie temperatury robi się mocno czerwone i bardzo odznacza od reszty skóry. Chłopak miał to na obu policzkach, z jednego zniknął prawie całkiem.

13

Odp: Rumień

Rumień nie jest zaraźliwy, ale trzeba iść z tym do lekarza.

14

Odp: Rumień

Ja bym się upewniła, że to na pewno zwykły rumień. Tutaj masz napisane więcej informacji:
pozdrawiam i życzę zdrówka.

15

Odp: Rumień

Interesujące porady smile Warto skorzystać z takich zabiegów, bo rumień to okropna sprawa.

16

Odp: Rumień

Czasem cera reaguje rumieniem na kosmetyki, ja raz tak miałam po użyciu mleczka do demakijażu i natychmiast go wyrzuciłam. Jakiś składnik podrażniał mi skórę!

17

Odp: Rumień

dermatolog powinien tu pomóc, samemu trochę ryzykownie to leczyć.