26

Odp: Moja suknia ślubna

Dość wizytowa i wieczorowa... Do kościoła nie pasuje...

27

Odp: Moja suknia ślubna

Mnie też się wydaje, że nie pasuje. Zresztą nawet mi się nie podoba. Taka pospolita tongue

28

Odp: Moja suknia ślubna

Skromne też są fajne, ale ta nie pasuje do całej ceremonii, nie kojarzy się ze ślubem

29

Odp: Moja suknia ślubna

Mało ślubna moim zdaniem.

30

Odp: Moja suknia ślubna

Moja ślubna suknia musi być z samych koronek

31

Odp: Moja suknia ślubna

Ja nie mogę się do koronek przekonać smile

32

Odp: Moja suknia ślubna

Lubię koronki:) tylko takie suknie są droższe z reguły

Ostatnio edytowany przez Mada27 (2013-10-17 18:05:25)

33

Odp: Moja suknia ślubna

Wszystko zależy od gustu. Jeden woli skromnie -druga osoba woli bardziej odważnie. Ja akurat zawsze chciałam mieć nietuzinkową suknie. W salonie Splendor znalazłam moją wymarzoną czerwoną ślubną sukienkę. Panie w salonie super mi doradziły. Byłam bardzo zadowolona. Małym kosztem spełniłam swoje marzenia smile

34

Odp: Moja suknia ślubna

Czasem te bardziej gustowne suknie  są tańsze niz te przestylizowane i krzykliwe...

35

Odp: Moja suknia ślubna

To raczej wieczorowa suknia.

36

Odp: Moja suknia ślubna

Trudno coś proponować jak nie wiadomo do jakiej sukni chcesz dobrać biżuterię. Piękne komplety ma Apart , ale żeby doradzać trzeba wiedzieć jaką masz kreację.

37

Odp: Moja suknia ślubna

Do sukni ślubnej jakaś piękna  kolia by się przydała

38

Odp: Moja suknia ślubna

Albo długie kolczyki do odkrytej szyi np z kryształem

39

Odp: Moja suknia ślubna

Koronki w tym sezonie wróciły do łask. Przeglądałam strony wielu producentów i to właśnie one wiodą prym. Zresztą wydaje mi się, że są ponad czasowe i prędzej czy później moda na nie powróci. Do gustu bardzo przypadły mi suknie ślubne Sophii Toll

40

Odp: Moja suknia ślubna

Mi nie podobają się za bardzo takie typowe "princeski", takie bardzo rozkloszowane. Wolę takie proste sukienki, ewentualnie z jakimiś delikatnymi ozdobami smile

41

Odp: Moja suknia ślubna

Ładne są smile

42

Odp: Moja suknia ślubna

Na szczęście coraz więcej do wyboru jest sukni delikatnych, koronkowych, nie tylko princesek z gorsetami. Ja jestem zakochana w projektach . Są cudownie kobiece smile smile

43

Odp: Moja suknia ślubna

A czy znacie może jakieś sprawdzone miejsce w Katowicach, w którym kupię nie tylko suknię ślubną, ale też dobrej jakości buty oraz wszystkie inne dodatki i akcesoria? Ja właśnie zastanawiam się nad wyborem jakiegoś naprawdę sprawdzonego miejsca. Trzeba jasno powiedzieć, że znalezienie właściwego miejsca łatwe nie jest, bo rynek jest nimi dość mocno przepełniony.

Póki co popatrzyłam trochę w Internecie i wpadło mi w oko takie miejsce w Katowicach. Co właśnie dla mnie bardzo ważna, mogę tam kupić nie tylko świetnej jakości suknię ślubną, ale również welon, buty i inne dodatki wink Czy znacie może jeszcze jakieś miejsca tego rodzju warte uwagi? Fajnie by było, gdyby było z Katowic lub przynajmniej z okolicznych miejscowości...

Jeszcze warto dodać, że t wykorzystują najlepszej jakości materiały jak na przykład muśliny i szyfony, satyny, tafty, tiule, delikatne hiszpańskie koronki, czy gipiury.

Ostatnio edytowany przez Juyum (2017-10-28 11:30:33)

44

Odp: Moja suknia ślubna

Dla mnie bez koronek nie ma sukni ślubnej, klasyczna elegancja jest najlepsza:)

45

Odp: Moja suknia ślubna

Chyba link został usunięty.. lub ja go nie widzę? Możecie wstawić jeszcze raz?

46

Odp: Moja suknia ślubna

Ja chciałabym taką w stylu syrenki

47

Odp: Moja suknia ślubna

Albo do kolana rozkloszowana