1

Temat: Moja suknia ślubna

Proszę o Wasze oceny, wprawdzie jeszcze jej nie kupiłam, ale zamierzam kupić ;-)

2

Odp: Moja suknia ślubna

Bardzo ładna, podoba mi się smile A jaką masz fogurę? Jesteś wysoka? Jakie dodatki chciałabyś dobrać do tej kiecki?

3

Odp: Moja suknia ślubna

Bardzo ciekawy projekt - nie jest to typowa suknia ślubna. Na zdjęciu wygląda całkiem fajnie, ale bez obejrzenia tego na żywo trudno jednoznacznie cokolwiek stwierdzić ;-)

4

Odp: Moja suknia ślubna

Dzięki dziewczyny ;-)
Chciałam suknię, która nie będzie standardem, która będzie się czymkolwiek różniła od innych sukni ślubnych i wydaje mi się, że taką właśnie znalazłam. Fajnie, że potwierdzacie mój wybór - będę wdzięczna za więcej opinii ;-)

5

Odp: Moja suknia ślubna

bardzo ładna - klasyczna, biała, długa, taka spokojna, bez ekscesów :-) 
planujesz kolorowe dodatki? buty czy pas?

6

Odp: Moja suknia ślubna

No właśnie sama nie wiem jakie powinnam mieć do tego dodatki.
Co Twoim zdaniem by pasowało? Nigdy nie potrafiłam samodzielnie takich rzeczy dobierać ;/

7

Odp: Moja suknia ślubna

Wprawdzie bardziej podoba mi się dół niż góra, ale ogólnie bardzo ładna smile

8

Odp: Moja suknia ślubna

Mogę już powiedzieć, że pozytywnych opinii już, wystarczy. Jestem nawet pozytywnie zaskoczona, że tyle się ich pojawiło ;-) Zazwyczaj w sieci wyzywają, narzekają... Tutaj jest inaczej i bardzo wam za to dziękuję ;-)

9

Odp: Moja suknia ślubna

fajna, taka trochę balowa, jak dla księżniczki:)

10

Odp: Moja suknia ślubna

Śliczna suknia. Kupuj i nie zastanawiaj się. Kiedy masz ślub i wesele ?

11

Odp: Moja suknia ślubna

Ja bym tam wypożyczyła, zwracają nawet część kasy jak się nie zniszczy kreacji

12

Odp: Moja suknia ślubna

Przepiękna! Podobają mi się suknie ślubne w takim stylu smile

13

Odp: Moja suknia ślubna

Fajnie by było samemu zaprojektować swoją suknię  tylko to pewnie drogo by kosztowało...

14

Odp: Moja suknia ślubna

Ja mam akurat 2 znajome krawcowe więc by nie zdarły skóry, ale jakoś wolę wybierać z już gotowych

15

Odp: Moja suknia ślubna

Moja suknia musi być taka jak dawniej były  suknie balowe, tylko biała...

16

Odp: Moja suknia ślubna

Nie wiem do jakiego samochodu się taka suknia zmieści... Może do półciężarówki...? big_smile

17

Odp: Moja suknia ślubna

Ja miałam klasyczną suknię o kroju litery A, dół na kole, ale nie jakimś olbrzymim, a i tak był problem, żeby się do auta zmieścić - siedziałam ja, a około miałam przy uchu big_smile

18

Odp: Moja suknia ślubna

To musiałaś ciekawie wyglądać jak się odcisnęło na policzku:)

19

Odp: Moja suknia ślubna

Bez przesady, nic się nie odcisnęłam, miałam przy uchu, a nie na twarzy big_smile

20

Odp: Moja suknia ślubna

W Austrii jest region gdzie młoda ubiera czarną suknię na ślub - taka jest tradycja i nikt nie widzi w tym nic nie stosownego:)

21

Odp: Moja suknia ślubna

Dziś już tradycja chyba ma niewiele do powiedzenia, bo moda często jest na przekór dawnym kanonom

22

Odp: Moja suknia ślubna

U nas to sie raczej nie przyjmie, spokojna głowa:)

23

Odp: Moja suknia ślubna

[quote=milagro]U nas to sie raczej nie przyjmie, spokojna głowa:)[/quote]

Nie byłabym taka pewna, jednak nasze społeczeństwo potrafi zaskakiwać, zdarzają się już panie, które marzą o czarnej sukni do ślubu, nie mówię, że to będzie kiedyś norma, ale tak czy siak kolory inne niż biel będą się pojawiać coraz częściej.

24

Odp: Moja suknia ślubna

Trudno mi sobie wyobrazić Pannę Młodą w czarnej sukni:)

Ostatnio edytowany przez Melcia (2013-08-29 09:43:30)

25

Odp: Moja suknia ślubna

Mnie też, ale jednak zdarzają się już takie