26

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Pasta do zębów działa podobnie

27

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Ale pasta na skórze jest rakotwórcza, lepiej stosować maści od dermatologa...

28

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Łagodzące są okłady z zaparzonych torebek rumianku

29

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Wspomagająco pomaga picie herbatek z bratka.

30

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

U mnie na większe i ropne niedoskonałości sprawdza się pasta z sody.

31

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

To wszystko zależy. Ja wielokrotnie kupowałam produkty dostępne tutaj: i jako jeden z moich ulubionych i skutecznych produktów na trądzik jest: AVENE CLEANANCE - żel oczyszczający. Kosztuje naprawdę niewiele, ale w moim przypadku działa świetnie.

Skóra jest bardziej gładsza, ładniej się prezentuje. Polecam!

Pasty do zębów nie polecam!!! Bardzo wysusza skórę...

Ostatnio edytowany przez Pandora (2014-06-26 10:16:46)

32

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Ja na szczęście nie mam dużych problemów z trądzikiem i zwykle pomaga mi maść cynkowa wink.

33

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

[quote=Rania]Ja na szczęście nie mam dużych problemów z trądzikiem i zwykle pomaga mi maść cynkowa wink.[/quote]

U mnie maść się nie sprawdza, ale pasta już bardziej. Jednak ma większe stężenie tego cynku. I też jest taniutka smile

34

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

A nie wysusza skory za bardzo?

35

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Mi nie wysusza. Jest delikatniejsza od takich maści stricte na trądzik.

36

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

A mi właśnie maść cynkowa pomaga smile a że kosztuje niewiele ponad 2 zł dość często ją kupuje. Nawet nie wiedziałam że istnieje w formie pasty trzeba się będzie rozejrzeć może będzie miała "szybsze i efektowniejsze" działanie smile

37

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

zdrowe odżywianie to podstawa aby się trądzik nie tworzył

38

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Też mam pastę cynkową 25%. Bardzo wydajna, bardzo niska cena, bo 2-3 zł, ale stosuję ją doraźnie i miejscowo, jak mi coś wyskoczy.

39

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Polecamy też dogłębną kurację kosmetyczną - można stosować jako uzupełnienie terapii przepisanej przez dermatologa!

40

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

W walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry najlepsze opinie ma krem Effaclar Duo+ z La Roche-Posay. Właśnie sama szukałam czegoś dla siostry i dziewczyny najbardziej chwalą sobie ten krem.

Ostatnio edytowany przez Karota (2014-08-22 08:20:05)

41

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Karota, od jakiegoś czasu go używam, i jest genialny.. ale do niego dokupiłam, żel do mycia twarzy z tej samej serii

42

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

ja chodzę na peeling kawitacyjny i to mi pomaga

43

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Stosuję iqface. Odkąd przeczytałam , przekonałam się, że to pomogło wielu kobietom.

44

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Oprócz tego, że punktowo nakładam liść swojej żyworódki - radzę wypróbować, bo to jest po prostu HIT, przemywam buzię ziołowymi naparami np. z kozieradki czy czystka to dodatkowo porządnie ją nawilżam olejkiem z pestek malin. Rzadko kiedy używam peelingów, bo są one po prostu za mocne, a enzymatyczne nic nie dawały. Mam skórę mieszaną, ze skłonnością do dużej ilości wyprysków przede wszystkim na brodzie, suchą i baardzo wrażliwą.

45

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

W poniedziałek idę do dermatologa, bo na niektóre rewelacje nie mam już siły;/

46

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Polecam kolagen naturalny - żel do mycia bez parabenów, tonik bezalkoholowy i czysty kolagen rybi do smarowania dwa razy dziennie. Efekt gwarantowany przy systematycznym stosowaniu. Mój 17 letni syn stosował, więc wiem i potwierdzam- to działa a przy tym są to naturalne produkty i nie powodują skutków ubocznych.  Pozdrawiam

47

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Myślę, że najlepszy w tym wypadku jest wizyta u dermatologa i zmiana diety.
Jeżeli chodzi o dermatologa mnie wiele osób polecało tego  . Muszę tam zajrzeć bo mam dość nie ładną cerę i już nie wiem co z nią mam zrobić

48

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Sądzę, że warto się z tym zapoznać [url]http://urodaizdrowie.pl/pielegnacja-twarzy-a-twardosc-wody-zobacz-jak-dbac-o-skore-by-zmniejszyc-negatywny-wplyw-twardej-wody-na-twoja-cere[/url] Przy trądziku pielęgnacja skóry powinna być na najwyższym poziomie. Więc należy się zastanowić, czy twarda woda nie szkodzi cerze.

49

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Ja używam kosmetyków avene cleanance Mam cerę mieszaną, a dodatkowo bardzo wrażliwą. Długo miałam problem ze znalezieniem odpowiednich kosmetyków, bo większość powodowała u mnie podrażnienia. Seria avene jest dla mnie idealna, bo nie uczula, a przy tym dokładnie oczyszcza. Krem matujący, utrzymuje na długo mat na twarzy i bardzo szybko się wchłania. Polecam wszystkim, którzy mają problem z mieszaną i tłustą cerą, a przy tym borykają się z podrażnieniami.

Ostatnio edytowany przez paulinna89 (2016-06-28 09:20:15)

50

Odp: Jak sobie radzicie z trądzikiem?

Ja nie radziłabym samemu próbować walczyć z trądzikiem, tu pomóc może tylko lekarz. Kilka razy już widziałam jak się kończyła czyjaś walka z wypryskami i późniejsze dziury po różnych kuracjach.