1

Temat: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?
Czy raczej lubicie biżuterię, ale nie wpływa onana poziom waszego samozadowolenia z własnej urody/ubioru/stylizacji?

2

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Biżuteria to dopełnienie stroju, sama nie wyobrażam sobie wyjść bez  choćby pierścionka czy broszki na codzień

3

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Wow, jakie pytanie;)
Tak, ogólnie biżuteria wpływa na "poziom mojego samozadowolenia z własnej urody", i jest dla mnie dość ważne to, żeby miec na sobie zawsze łańcuszek (po babci), czy ekstra pierścionki, i kolczyki, których mam górę (głównie z Apartu - przechwalam się i sklepu ,  w każdym razie może nie uważam że by biżuteria była wyznacznikiem kobiecości czy coś, bo nie popadam w skrajności, ale lubię ją mieć i już.

4

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

no pewnie że tak, z tym że wg mnie nie wolno przesadzać z bizuterią. Czyli np albo ręka albo szyja a nie obydwie części ciała. Przykładowo taka
bransoletka będzie super się komponować z suknią wieczorową, a już dodatkowy naszyjnik przytłaczałby

5

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja szczerze poza kolczykami to nic za bardzo nie noszę smile ale to głównie dlatego żeby mi dziurki w uszach nie zarosły także dla mnie biżuteria nie jest niezbędna

6

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Oczywiście, nie ma to jak zalotna bransoletka czy kuszący naszyjnik na dekolcie!

7

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Dla mnie osobiście nie jest to wyznacznik atrakcyjności czy też "podnoszenia" sobie samopoczucia.
Przeważnie noszę złoty łańcuszek, który na dla mnie wartość sentymentalną.
Chociaż czasami do stroju trzeba dobrać inną biżuterię - poza tym nie ma to dla mnie większego znaczenia

8

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja zawsze mam na sobie jakąś biżuterię ale raczej nie wpływa na mój nastrój. No chyba, że kupię coś nowego to zawsze poprawia humor:)

9

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

oczywiście ze tak, jakieś fajne klejnotki i od razu lepsze samopoczucie, ja tak mam tez z perfumami

10

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

A ja to jestem inna tongue
Ok, noszę biżuterię, nie zawsze, w sumie to teraz rzadko (najbardziej lubię bransoletki), tylko w żaden sposób jakoś nie wpływa ona na zwiększenie poczucia atrakcyjności, często tylko drażni, bo...
włosy zaczepiają o kolczyki,
wplątują się w zapięcia łańcuszków i naszyjników, a to jest masakra,
pierścionkami też potrafię o coś zaczepić,
na bransoletki wciąż zerkam, czy jeszcze nie zgubiłam,
broszka?  eeee... nie,
a dłuższe wisiorki latają po cyckach tak, że tylko irytują.
Nie wiem po co to zakładam, ale chyba też czasem chciałabym urozmaicić strój tego typu dodatkami. Chcę biżuterię! Nosić ją chcę tongue
Ok... wypowiedziałam się, ciśnienie w normie, idę do następnego wątku...

11

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Atrakcyjnie nie zawsze jednak biżuteria na pewno daje nam pewności siebie.

12

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Jestem dokładnie tego samego zdania. Jest właśnie coś takiego w tym, że idziemy pewniej do pracy itd. A możecie moje drogie koleżanki polecić jakiegoś dobrego, ale mniej znanego jubilera?  Chodzi mi o to, żeby było po prostu taniej. Ja ostatnio zastanawiam się nad zakupem takiego fajnego pierścionka serduszko  . Spodobał mi się od razu, a Wam podoba się tak biżuteria?

13

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Oczywiście,że tak ! Sama bardzo lubię elegancką biżuterię. Staram się wybierać raczej szlachetne materiały takie jak złoto czy srebro. Równie ważny jest zegarek. Polecam zainwestować w coś lepszej jakości bo nie jest to zakup na jeden rok czy na dwa lata ale na zdecydowanie dłużej.
Piękny jest na przykład ten elegancki zegarek marki Doxa



Bez brylancików ale również jest moim zdaniem przepiękna.

14

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Zawsze dobrze dobrane dodatki czy nawet strój poprawiają humor.

15

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Wszytko zależy jeszcze co rozumiemy przez słowo fajna? Biżuteria ogólnie ma zadanie upiększać nas prawda? Jeżeli jest na dodatek droga to już i podświadomie wpływa na człowieka pozytywnie.  polecam.

Ostatnio edytowany przez szocik (2015-07-20 11:45:39)

16

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Na mnie biżuteria nie działa. Insza jestem jakaś tongue Atrakcyjniej się czuję dobrze ubrana, ale jeśli chodzi o biżuterię, nie zauważyłam na siebie takiego wpływu i nawet mnie to dziwi.

17

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Biżuteria, to jest to, co tygrysice lubią najbardziej smile Potrafi dodać nam blasku, poprawić samopoczucie, a oto bransoleta, na która poluję od dłuższego czasu...  Jest po prostu piękna i kosztowna, ale warta swojej ceny. Dobrze, że mogę ją sobie poprzymierzać...

18

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Jak jestem dobrze ubrana i mam tu też na myśli dodatki, to czuję się ze sobą lepiej.

19

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Ja tak samo. Dobry wygląd sprawia, że czuję się bardziej zadowolona z życia.

20

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

oczywiście, że tak, lubię mieć zawsze trochę wisiorków na sobie chociaż wiem, że nie powinno sie mieć więcej niż 3 różne dodatki, ale to zależy jak leży smile. Kupuję sobie w topsilver.pl mają fajną srebrną biżuterię z kamieniami, brylantami svavorskiego, szafirami i dużo ciekawych wzorów.

21

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Chyba każda kobieta tak ma, że jak wygląda dobrze, to i czuje się lepiej smile

22

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Oczywiście,ze sprawia to ,że czuję się bardziej atrakcyjniej. Uwielbiam biżuterię.Moj mąż to wie i praktycznie z każdej okazji dostaję jakąś nową błyskotkę. Oczywiście sama sobie je wybieram z uwagi na to,że nie mam takiego zaufania do jego gustu i jednak nie chciałabym aby jedynie on mi to wybierał.
Pochwalę się jakie piękne dwa ażurowe naszyjniki dostałam na rocznicę:
[img]//jubistyl.pl/uploadfiles/products/2623102/thumbs/d3yiUoY2hf.jpg[/img]

Prezentują się naprawdę fajnie. Taka miła wariacja na temat celebrytek.

23

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

[quote=alinka29]Oczywiście,ze sprawia to ,że czuję się bardziej atrakcyjniej. Uwielbiam biżuterię.Moj mąż to wie i praktycznie z każdej okazji dostaję jakąś nową błyskotkę. Oczywiście sama sobie je wybieram z uwagi na to,że nie mam takiego zaufania do jego gustu i jednak nie chciałabym aby jedynie on mi to wybierał.
Pochwalę się jakie piękne dwa ażurowe naszyjniki dostałam na rocznicę:
[img]//jubistyl.pl/uploadfiles/products/2623102/thumbs/d3yiUoY2hf.jpg[/img]

Prezentują się naprawdę fajnie. Taka miła wariacja na temat celebrytek.[/quote]

Świetne są te wisiorki, widziałam takie w sklepie jubistyl
Czy to tam je kupiłaś?
I nie są nawet drogie, sama zastanawiałam się, czy sobie takiego nie kupić, ale ostatecznie zdecydowałam się na bransoletkę z takim ażurowym serduszkiem.

24

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

W ten weekend można kupić fajną biżuterię bez kosztów przesyłki tutaj:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-piekna-bizuteria-w-braccatta-com[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/laoni-pl-weekend-darmowej-dostawy-i-promocja-10[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

Ostatnio edytowany przez milagro (2015-10-02 09:42:03)

25

Odp: Czy fajna biżuteria sprawia, że czujecie się bardziej atrakcyjne?

Bo kobiety są jak sroczki smile...lubią błyskotki smile.
Ja mam kilka naszyjników (koli) z kolorowymi kryształkami doskonałe są do jesiennych stylizacji w których często stawiam na ponure odcienie