1

Temat: Jakie tatuaże są teraz modne?

Marzę o motylku na ramieniu, ale może macie jakieś inne pomysły - co teraz jest modne w tatuażach?

2

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Tak jak widzę na ulicach to chyba kolorowe są najbardziej modne...

3

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

może jakiś krótki napis np. chińskimi znakami?

4

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Chyba nie ma czegoś takiego jak modny tatuaż smile moim zdaniem tatuaż powinien coś dla Ciebie znaczyć. Osobiście mam feniksa na plecach może nie jest oryginalny ale dla mnie ma znaczenie symboliczne smile

5

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

tatuaż to powazna sprawa wiem ze trzeba kolorowe odpowiednio nawilzac jakimiś kosmetykami aby kolor się utrzymal ale tak się zastanawiam np. jak kobieta robi tatuaż gdzies pod brzuchem albo gdzies w tej partii a potem będzie w ciąży to czy ten tatuaż się nie zdeformuje?

6

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Jak ci się skóra na brzuchu rozciągnie to i tatuaż ci się rozciągnie. Trzeba wybierać takie miejsca, żeby ryzyko uszkodzenia było minimalne. Poza tym robienie tatuażu bo jest modny i wszyscy taki mają jest dla mnie bez sensu. Tatuaż to osobista sprawa i bardzo indywidualna.

7

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Tatuaż może być czymś fajnym, jeżeli zrobienie go miało jakiś sens dla osoby, która chce się nim ozdobić. Byle tylko nie miał funkcji "poprawiacza" nastroju. Bo pewnie na jednym by się nie skończyło. Słyszałam kiedyś opinię, że tatuaże uzależniają...

8

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Sentencje lub gołębie/jaskółki.

9

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

No nie wiem, jeśli już tatuaż, to chyba lepiej mało rzucający się w oczy. Można go wtedy zakryć gdyby coś.

10

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Teraz pojawił się nowy trend na tymczasowe metaliczne tatuaże. Tu macie zdjęcie dziewczyny, ma tylko jedna bransoletkę, reszta to tatuaże. Gdzieś widziałam ładne piórko srebrno-złoto-czarne, ono mi się podobało. Taki tatuaż to w sumie na plaże, na wakacje i tyle, ale niektóre są fajne.
[img]//img.styl.fm/resize/w650/newsy/wp-content/gallery/metalic/02fdb862e9f3af585379c852b088270d.jpg[/img]

11

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Jakoś takie błyszczące mi się nie podobają...

12

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

moim zdaniem tatuaży nie powinno się robić bo są modne. Nigdy mi się to nie podobało i nie miałabym zamiaru zrobić bo wszyscy mają.

13

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Popieram słowa giskany smile Jestem tego samego zdania.

14

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Heh, gdzieś czytałam artykuł o magicznych tatuażach gwiazd, że niby te gwiazdki na stopach i faktycznie, mnóstwo popularnych aktorek je ma. Niby tam maja zapewnić jakieś powodzenie czy coś tongue To też taka... moda wśród celebrytów.

15

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Popularne są różne wzory. Ja ostatnio zauważyłam, że sporo ludzi ma znaki zodiaku w tatuażu.

16

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Raczej nie kierowałabym się przy robieniu tatuażu modą. Moda przemija, a tatuaż Ci zostanie. Przemyśl dokładnie wzór i miejsce jego wykonania. Wówczas nigdy nie będziesz żałowała, że go sobie zrobiłaś. To studio tatuażu w Warszawie  ma sporo ciekawych wzorów. Może będą dla Ciebie inspiracją.

17

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Ja mam bardzo mały tatuaż na palcu - inicjały Lubego smile jest tak mały, że mogę go zakryć pierścionkiem (np na rozmowie o pracę kiedy tatuaż może przesądzić o dostaniu pracy) albo odrobiną dobrze kryjącego podkładu. Chciałam jeszcze zrobić tatuaż kryjący bliznę, ale poczekam z tym jeszcze kilka lat. Co myślicie o takich tautażach? Widziałam gdzieś zdjęcia jak tatuaże idealnie kryją blizny. Cudeńka smile

18

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Ja uważam, że tatuaż powinien coś znaczyć dla osoby, która go nosi, bo tatuowanie się zgodnie z modą jest zwyczajnie głupie, bo modne wzory za kilka lat mogą być synonimem obciachu, jak np. tribiale, które dzisiaj każdego tylko bawią. Tak będzie (a nawet już jest) z modnymi dzisiaj wilkami i jeleniami.

19

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Co to w ogóle za pytanie, przecież robiąc tatuaż nie powinno brać się pod uwagę mody. Poza tym każdy wzór jest niepowtarzalny, jeżeli tatuaż wykonuje tatuator z prawdziwego zdarzenia. Mogę polecić Michała -  znajdziecie go w studio tatuażu warszawa na Wilczej , jak chcecie motyw florystyczny, portret czy wzór ornamentowy, to warto się do niego zgłosić.

Ostatnio edytowany przez jadzka (2017-07-04 14:37:20)

20

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Mi się bardzo podobają geometryczne tatuaże. Teraz w sumie są bardzo modne.

21

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

polecam bloga jeilliebean.pl - świetnie pisze o tatuażach, pokazuje wzory tatuaży oraz gdzie szukać inspiracji smile

22

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

szkoda, że tatuaże z białego tuszu fajnie wyglądają tylko na chwilę po zrobieniu, skusilabym się na taki. Marzy mi się hipisowskie słoneczko, takie z falistymi promieniami

23

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

A to nie wiedziałam, że są takie białe. Zrób czarne - będzie widoczne.

24

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Myślę, że nie ma sensu kierować się modą- ona kiedyś się skończy wink Tatuaż ma podobać się tobie i to jest najważniejsze. Niedawno zrobiłam sobie delikatny napis na nadgarstku w Jah Love: to był mój pierwszy tatuaz, już rozmyślam o kolejnym. Chyba tym razem zdecyduję się na jakiś duży wzór big_smile

25

Odp: Jakie tatuaże są teraz modne?

Przede wszystkim należy zobaczyć dotychczasowe prace tatuatora. Każdy z nich ma swój styl i nieco inne podejście do tematu tatuażu. Warto poświęcić popołudnie, aby odwiedzić kilka salonów i wybrać ten, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Generalnie nie ma w tej chwili problemów z dbaniem o czystość, ale jeśli salon jest w sypiącej się piwnicy, to taki lepiej omijać. Ja sama w tym roku zrobiłam sobie dwa tatuaże i robiłam je w studiu