1

Temat: Biżuteria

Każda z nas lubi biżuterię, ale jestem ciekawa czy wolicie jej dyskretny urok, czy też od stóp do głów "zawiesić" się bransoletami, koralami, pierścionkami?

2

Odp: Biżuteria

Ogolnie to np wole srebro i to bez oczek i dyskretnie - chociaż bardzo mi się podobają (ale neiraz) wielkei serbne pierscionki lub z białego złota. Lecz oczka to do minimum. No chyba, ze to kryształy Swarovskiego sa smile

3

Odp: Biżuteria

Ja wole cos dyskretnego a zarazem eleganckiego. Delikatne kolczyki, maly wisiorek, z pierscionkow nosze tylko zareczynowy i obraczke. Nie lubie wygladac jak choinka.

4

Odp: Biżuteria

Sztuczna biżuteria - taniutka i do tego jaki efekt, nie mówiac już o wyborze.

5

Odp: Biżuteria

Wiele zalezy od stylu ubierania . Jak bylam mlodsza to lubowalam sie w wszelkiego typu koralikach smile

6

Odp: Biżuteria

Uwielbiam ogromne srebrne pierścionki i wisiory. Ale gustuję także w złocie - mniejsze, ale wyraziste. Podobają mi się też kamienie w ładnej oprawie.

7

Odp: Biżuteria

minimalizm... wolę aby patrzyli na mnie a nie na moje świecidełka smile smile smile

8

Odp: Biżuteria

ne przepadam za biżuterią ( i bardzo dobrze heh o jeden wydatek mniej tongue ) Noszę skromne srebrne kolczyki ( złota niecierpię ) oraz pierścionek zaręczynowy - i wystarczy tongue
Eee zapomniałam jeszcze o kolczyku w pępku i nosie tongue

9

Odp: Biżuteria

ograniczam się albo do korali albo do bransoletki:)

10

Odp: Biżuteria

Lubie srebro i taka tylko nosze. Od czasu do czasu jakies delikatne korale. Zadnych drewnianych bzdetkow nie lubie.

11

Odp: Biżuteria

Noszę tylko obrączkę i pierścionek zaręczynowy...od czasu do czasu korale i kolczyki.

12

Odp: Biżuteria

Nie lubię przesadzać z biżuterią. Pierścionek tylko zaręczynowy, łańcuszek na szyję, bransoletka i zegarek w jednym oraz jakieś kolczyki. Problemu z wyborem biżuterii nie mam bo sama ją robię smile więc zawsze gdy potrzebuję coś nowego po prostu to robię smile

13

Odp: Biżuteria

Nie lubię biżuterii. Nie noszę pierścionków, bo mi przeszkadzają. Łańcuszków bo mi ciążą szyję, bransoletek bo mogłabym je zerwać w pospiechu. Jedynie nosze kolczyki.
Ale za to na imprezę mogę założyć biżuterię - bo dodaje blasku smile

14

Odp: Biżuteria

a ja lubię ładnie obwiesić się jakimś łańcuszkiem z zawieszką lub korale, branzoletka albo zegarek no i 2 pierscionki + obrączka aaaaaa i kolczyki .... bez ktorych nie wyjdę z domu

15

Odp: Biżuteria

oo kolczyki - uwielbiam
i srebrny zegarek, który sam w sobie jest ozdobą

16

Odp: Biżuteria

a kolczyki ... długie czy wkręcane, w jakich gustujecie, srebrne czy złote a moze hand made ...

17

Odp: Biżuteria

Na codzień złoto. Od czasu o czasu - srebro. Kolczyki delikatne i eleganckie. Raczej krótkie.

18

Odp: Biżuteria

no to zaskoczyłaś mnie ... złotem, u mnie złoto od święta zakładm a srebro na codzien

19

Odp: Biżuteria

Ja biżuterię uwielbiam - prawie nie ma dnia żebym jakiegoś dodatku na sobie nie miała. Jesienią preferuję do golfów czy innych swetrów wielkie korale lub jakieś wisiory. Mogą być drewniane, ale też sztuczne (plastikowe czy coś), ostatnio zdobyłam parę oblekanych w osłonki robione na szydełku, wieszane pojedynczo na wstążkach. Ale mam też parę takich droższych - ręcznie robionych ze srebra i malowanych albo np. czarno - żółty z czarnej lawy i bursztynu. ważne tylko żeby do ubrania i pory roku pasowało smile

20

Odp: Biżuteria

ja również uwielbiam nosić biżuterię i obojętnie czy to jest łańcuszek z wisiorkiem, czy korale, mniejsze lub większe kolczyki ... jedynie czego nie lubię to ... broszki -kojarzą mi sie z babciami

21

Odp: Biżuteria

[quote=a.filipowska]np. czarno - żółty z czarnej lawy i bursztynu. smile[/quote]

to musi być cudeńko, jak sobie tak wyobrażam...

22

Odp: Biżuteria

[quote=asiula83]... jedynie czego nie lubię to ... broszki -kojarzą mi sie z babciami[/quote]

Nie każda, ale niektóre są pięke, np. do spięcia szala. Z koralem lub bursztynem, to bardzo kobiece.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images38.fotosik.pl/212/316fe2e7291ba3c1med.jpg[/img][/url]

23

Odp: Biżuteria

Ta jest naprawę piękna. Nawet mogę zmienić zdanie.

24

Odp: Biżuteria

broszki lubię, ale ta róża mi się nie podoba... nei widzę siebie z nią smile

25

Odp: Biżuteria

A co sądziecie o bursztynach? Niby troche zapomniane  ale ja jakoś lubię ten kamień lub jak ktoś woli żywicę!