1

Temat: kto organizuje wieczór panieński?

Kto powinien zająć się organizacją wieczoru panieńskiego i kto za to powinien zapłacić? jak uważacie? albo jak to było kiedy to Wy miałyście wieczór panieński?

2

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Ja bym była za tym żeby to koleżanki coś zorganizowały i oczywiście pokryły koszty... Tak jak koledzy na kawalerskim

3

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

koleżanki a najlepiej poprosić przyjaciolke ona zna cie najlepiej

4

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Zwyczajowo organizuje świadek lub znajomi. prezenty to już kwestia gości na wieczorze. uważam, że miło jest gdy panna młoda dorzuci się do np. dań/alkoholu w domu jeśli jest before

5

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Można też zorganizować samemu, wtedy będzie tak jak chcemy:)

6

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Mojej koleżance organizowała młodsza siostra z przyjaciółkami:)

7

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Ja mogę zorganizować jak ktoś potrzebuje, mam wprawę:)

8

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Świadkowa smile Choć w moim przypadku niestety świadkowa nie była zbyt ogarnięta i sama wszystko zorganizowałam, to w końcu nic trudnego smile Bardzo wam polecam wszelkie śmieszne gadżety dostaniecie je w sieci smile

9

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

A podobają Wam się takie wyjazdowe wieczory panieńskie?  Może faktycznie w Kościelisku można zorganizować taką niezapomnianą imprezę?

10

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Wyjazdowe wieczory panieńskie mają swój urok. Mi na moim wieczorze panieńskim moje koleżanki wynajęły apartament w Krakowie. Najpierw wypiłyśmy trochę szampana na miejscu, a później poszłyśmy zwiedzać Kraków nocą. Rynek Krakowski wygląda pięknie wieczorem. Jak wróciłyśmy czekały na nas mega wygodne łóżka. Później jeszcze sobie poplotkowałyśmy- takie trochę piżama party. smile

11

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

No wiadomo że świadkowa albo ekipa psiapsiółek, ważne jednak by był to niezapomniany wieczór przede wszystkim pod względem zabawy i odstresowania panny młodej przed czekającym ją wydarzeniem, bo wbrew pozorom, to nie są łatwe rzeczy. Całości udanego wieczoru dopełnią wspaniałe prezenty które także pozwolą zapamiętać ten dzień. Świetne inspiracje i gotowe pomysły znajdziecie  bez wychodzenia z domu.

12

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Wg mnie to głównie świadkowa organizuje wieczór panieński, a kosztami dzielą się wszystkie uczestniczki, oprócz panny młodej oczywiście smile Tak przynajmniej będzie u nas. Organizuję wieczór koleżance i powoli zaczynam szukać pomysłów smile Na pewno pójdziemy do klubu, ale chciałabym też jakąś inną atrakcję. Co myślicie o grupowej przejażdżce Ferrari?

13

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Koleżanki oczywiście to organizują i pokrywają koszty, też uważam że samo wyjście do klubu jest standardowe a przydało by się trochę emocji motoprezent też ma pakiet panieński  jak dla mnie to super pomysł

14

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Oryginalny pomysł na wieczór panieński - w starym tramwaju z 1928

15

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Jak już organizować wieczór panieński to niech będzie niezapomniany. Nie chodzi o to żeby chodzić po mieście z przebraniu króliczka, bo warto wynająć specjalistyczną firmę, która zorganizuje wszystko od początku do końca i to z pazurem.Zorganizuje tematyczny wieczór, który nie będzie obciachowy, a niezapomniany. Zajmie się wszystkim od lokalu do zabaw, które pozwolą zapomnieć o stresach związanych ze ślubem.

16

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

A czy to ważne kto? Ja sama wszystko wstawiałam, dziewczyny jedynie planowały. Ale nie miałyśmy szaleństwa. Pod dziewczyny dobrała Gutt Pure Vodka, po prostu wiedziałam, że jest delikatna i nie będzie odrzucała smakiem. Cóż... wódki zabrakło, mocno weszłyśmy w klimat, poszłyśmy na disco. Świetnie się bawiłyśmy. Udany panieński naprawdę nie wymaga wydawania majątku!

17

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Świadkowa albo pierwsza druhna, to jej rola. Sprasza koleżanki panny młodej i raczej wspólnie pokrywają koszty bo dla jednej osoby to by było za dużo chyba, tez zależy co sie organizuje

18

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

W przypadku mojej siostry organizowałyśmy go po trochu wszystkie:) Nie można oczekiwać od 1 osoby, że zajmie się wszystkim i przyjść na gotowe...

19

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Coraz częściej to sama panna młoda go organizuje, jak widzę po znajomych wink

20

Odp: kto organizuje wieczór panieński?

Ja bym nie chciała przed ślubem zarywać nocy, lepiej zrobić taki wieczór z tydzień przed weselem:)