51

Odp: Przebarwienia

serum ma mocne działanie dlatego stosuje się je zadko i trzeba oddowiednie dobrac tzn do cery

52

Odp: Przebarwienia

zależy w jakim wieku, np. po 40. to chyba można stale stosować np serum na zmarszczki?

53

Odp: Przebarwienia

no skóra juz jest chyba mniej podatna na jego działanie, wiec chyba tak

54

Odp: Przebarwienia

naturalny sposób na plamy i przebarwienia - sok z ogórka, tani a zdrowy i skuteczny

55

Odp: Przebarwienia

Pocieranie przekrojoną cytryną też pomaga na różne plamki po opalaniu

56

Odp: Przebarwienia

a co sadzicie o bio oil ? stosował ktoś może?

57

Odp: Przebarwienia

[quote=emilia_s292]Co polecacie na przebarwienia? Zabieg u kosmetyczki czy jakieś inne sposoby? Jaki filtr do twarzy żeby nie pojawiły się przebarwienia?[/quote]
Na przebarwienia bardzo dobra jest mikrodermabrazja diamentowa. Również głęboka mikrodermabrazja spłyca liczne blizny i rozstępy, redukuje a często całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza pory.

58

Odp: Przebarwienia

Na przebarwienia dobra jest mikrodermabrazja diamentowa. Korzystnie wpływa na cerę. I oczywiście pomaga przy likwidacji różnego rodzaju blizn, zwłaszcza potrądzikowych.

59

Odp: Przebarwienia

Podobno przy przebarwieniach warto zrobic badania na poziom niektóych hormonów.

60

Odp: Przebarwienia

Czy ktoś ma inne pomysły podjęcia tematu?

61

Odp: Przebarwienia

Może faktycznie najlepiej pomoże jakiś zabieg kosmetyczny...podobno w salonach dużym zainteresowaniem cieszy się taki sprzęt jak tutaj -
Można na nim zrobić mikrodermabrazje czy peeling.

62

Odp: Przebarwienia

Maseczka z ogórka, sprawdzony i tani sposób na przebarwienia:)

63

Odp: Przebarwienia

Znacie przyczyny powstawania przebarwień? Łapcie  Dobrze mieć wiedzę w tym temacie, by móc z efektami wygrać walkę.

64

Odp: Przebarwienia

Z wiekiem ich się nie uniknie, więc jedynie można zmniejszać ich widoczność kremami lub okładami z ogórka, cytryny itp.

Ostatnio edytowany przez outside (2020-01-27 12:10:04)

65

Odp: Przebarwienia

Mam parę większych piegów po lecie i kupiłam na to krem wybielający, ciekawe tylko czy zadziała...

66

Odp: Przebarwienia

Serum zadziała lepiej, ja stosuję je punktowo.