1

Temat: Przebarwienia

Co polecacie na przebarwienia? Zabieg u kosmetyczki czy jakieś inne sposoby? Jaki filtr do twarzy żeby nie pojawiły się przebarwienia?

2

Odp: Przebarwienia

Może są jakieś domowe sposoby na przebarwienia na skórze ?-maseczki, , czy coś by kupić w aptece, bo od razu iść do kosmetyczki z tym,  to chyba za błaha sprawa i związane to jest z większymi kosztami.

3

Odp: Przebarwienia

chętnie poczytam rady smile

4

Odp: Przebarwienia

Maseczki z ogórka wybielają takie plamy i piegi

5

Odp: Przebarwienia

I cytryna jeszcze.

6

Odp: Przebarwienia

I chrzan

7

Odp: Przebarwienia

O widzisz i jeszcze jeden składnik.
Człowiekowi z czasem to się dużo przypomni.

8

Odp: Przebarwienia

ja kupiłam w aptece krem wybielający firmy pharmaceris, ale jakiś super efektow nie widzę sad

9

Odp: Przebarwienia

To była dobra marka na początku, teraz Eris jedzie na opinii trochę, niestety...

10

Odp: Przebarwienia

Dziewczyny, 3 dni temu byłam na peelingu kawitacyjnym! Super efekty - kosmetyczka po peelingu położyła mi serum na twarz na przebariwienia Clarena, potem maskę algową. Cera jak nowa. Już jestem umówiona na kolejny taki zabieg we wtorek. Cena: 70 zeta

11

Odp: Przebarwienia

Potrzebuję pilnie podpowiedź z jakiego skorzystać zabiegu, aby po pierwsze wybledzić twarz oraz odświeżyc po lecie. Zalezy mi na spektakularnym efekcie

12

Odp: Przebarwienia

Wiesz co wszystko zależy od tego jakie to są przebarwienia. Na twoim miejscu najpierw skonsultowałabym się ze specjalistą dermatolog bądź kosmetyczka, który obejrzy Twoją cerę i  to ona doradzi odpowiedni zabieg. Możesz to na początku zrobić też on-line:  a potem się umówić na wizytę. Myślę, że całkiem niezły może być tu Focus RF albo Biorad.

13

Odp: Przebarwienia

no fajnie, ale ja mieszkam w Katowicach...

14

Odp: Przebarwienia

Duże miasto, znajdziesz coś.

15

Odp: Przebarwienia

A ja   na przebarwienia stosowałam i Wam polecam krem na przebarwienia firmy FlosLek.Stosuje  się na plamki conajmniej przez 4 tygodnie.Plamki co prawda do końca nie znikną ale zostaną rozjaśnione i   nie będą    tak widoczne

16

Odp: Przebarwienia

Też miałam problem z przebarwieniami na twarzy .Koleżanka poradziła mi ,żebym wybrała się do Art Estetica We Wrocławiu . Mówiła ,że ma do nich zaufanie ,bo już sama tam kiedyś była .Na początku się wahałam ,ale poszłam i nie żałuję .Teraz nie mam juz żadnych plam na twarzy .W moim przypadku była to kuracja  preparatami Cosmelan/ Dermamelan.Dobrze ,ze dałam się namówić .Więcej na stronie ;

17

Odp: Przebarwienia

ja też zauważyłam u siebie przebarwienia, ale nie szukałam jakichś kremów tylko od razu poszłam do kosmetyczki. Miałam zabieg złuszczający z użyciem kwasów i coś jeszcze, ale już nie pamiętam. Na co dzień używam bardzo wysokiego filtra i na razie mam spokój smile korzystałam z usług salonu Studio Urody w Warszawie.

18

Odp: Przebarwienia

Na przebarwienia najlepsze peelingi kwasami np.migdałowy , oczywiście można łączyć kwasy ale to już lekarz decyduje . Ja polecam kwas migdałowy ewentualnie Cosmelan w Klinice Medycyna Urody w Warszawie.

19

Odp: Przebarwienia

Ja używam kremu na przebarwienia ziaja i też pomaga

20

Odp: Przebarwienia

Sok z cytryny pomaga, tylko nie za często trzeba smarować, żeby nie wysuszyć cery

21

Odp: Przebarwienia

albo sok z ogórka;)

Ostatnio edytowany przez milagro (2013-01-10 15:30:02)

22

Odp: Przebarwienia

Tak naprawdę laserowe zabiegi są skuteczne w walce w przebarwieniami. Są zabiegi Harmony XL które są połączeniem tradycyjnego lasera erbowego, silnie działającego na wodę zawartą w tkankach, z możliwością pracy z wykorzystaniem Pixela.

Systemem można realizować miejscowe procedury wykonywane laserem erbowym jak złuszczanie blizn oraz zabiegi dotyczące całej twarzy czy dekoltu z wykorzystaniem pixela.

Końcówka ta jest odpowiednikiem technologii Fraxel - gdzie jedna plamka lasera zostaje zastąpiona przez pole 81 lub 49 punktów, pomiędzy którymi pozostają zdrowe mostki powodujące szybszą rekonwalescencję. Działa tym samym łagodniej i bardziej jednolicie a jednocześnie mniej inwazyjnie na leczone obszary

23

Odp: Przebarwienia

Tylko laser i kasa.

24

Odp: Przebarwienia

[quote=emilia_s292]Co polecacie na przebarwienia? Zabieg u kosmetyczki czy jakieś inne sposoby? Jaki filtr do twarzy żeby nie pojawiły się przebarwienia?[/quote]


Witaj ;-)
przebarwiania mogą powstać z wielu powodów: promienie słoneczne, nieodpowiednie kosmetyki, działanie hormonów, a nawet stres.

Przed dokonaniem wyboru odpowiedniego leczenia konieczne jest ustalenie rodzaju i głębokości przebarwień, co ustala się pod lampą Wooda. Metodę leczenia wybiera lekarz.

W zależności od rodzaju przebarwienia konieczne jest wykonanie jednego lub kilku zabiegów. Najlepsze efekty daje terapia łączona. W dodatku leczenie daje dodatkowe korzyści, ponieważ poprawia ogólną kondycję skóry, zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i odmładza. 

Łącznie z zabiegami leczenie kontynuuje się w domu, stosując odpowiednie preparaty wybielające. Zabiegi kosmetyczne podtrzymują efekt, a przy tym dają możliwość relaksu i wypoczynku. Należy jednak pamiętać o unikaniu słońca i zrezygnowaniu z kąpieli słonecznych oraz solarium ;-)

Pozdrawiam
Derma-Clinic

Ostatnio edytowany przez Derma-Clinic (2013-03-15 13:54:15)

25

Odp: Przebarwienia

ja słyszałam że to jest też genetyczne, jeśli mama czy babcia miały to jest większe prawdopodobieństwo