51

Odp: Kosmetyki do włosów

Dyfuzor to podstawa, mam kręcone włosy, i nawiązując do tematu... to muszę pochwalić KREM PODKREŚLAJĄCY LOKI... też z Joanny smile
Super włoski wyglądają.

52

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja jeszcze nie opanowałam dyfuzora i wydaje mi się jakiś za duży.

53

Odp: Kosmetyki do włosów

trzeba suszyć głową w dół, i na początek włosy z tyłu głowy, resztę przechylając głowę na boki

54

Odp: Kosmetyki do włosów

W dół suszę, ale o tym przechylaniu to nie wiedziałam. Dzięki Bejbiuszka smile

55

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja używam maseczki biovaxa i bardzo sobie chwale smile

56

Odp: Kosmetyki do włosów

jakiś czas temu kupiłam balsam mr potters do włosów suchych i zniszczonych z aloesem, co prawda w sklepie pomyliłam buteleczki, bo suchych i zniszczonych nie mam, ale jestem z niego b. zadowolona. smile włosy są nawilżone, widać, że jakoś lepiej wyglądają. smile łatwo się rozczesują. polecam.

57

Odp: Kosmetyki do włosów

[quote=Jedwabna]Ja używam maseczki biovaxa i bardzo sobie chwale smile[/quote]

którą masz? też się nad nimi zastanawiam. smile

58

Odp: Kosmetyki do włosów

u mnie na blogu własnie pisałam o maskach gliss kur oraz elikspirze -zainteresowane zapraszam na  blog

59

Odp: Kosmetyki do włosów

Koniecznie musicie spróbować szamponu i odżywki Radical.. po wakacjach moje włosy były strasznie zniszczone.. łamały się,wypadały, straciły blask.. (myślę, że to głównie przez codzienne używanie prostownicy, wysokie temperatury i słoną morską wodę) poszukałam trochę w google i znalazłam informację o kosmetykach do włosów zniszczonych firmy Radical.. zdziwiłam się, bo po tak niskiej cenie nie oczekiwałam zbyt wiele, ale muszę przyznać, że zdziałały cuda.. od 2 miesięcy regularnie stosuję szampon i odżywkę.. moje włosy zgęstniały, mniej wypadają, jakby wróciło im życie.. Serdecznie polecam smile

[img=PunBB bbcode test]http://pielegnacja.com/wp-content/uploads/2010/01/Radical.jpg[/img]

60

Odp: Kosmetyki do włosów

Używałam kiedyś ampułek z Radicala... I byłam bardzo zadowolona smile Teraz używam szamponu spowalniającego przetłuszczanie włosów... no i jakieś tam efekty już widzę smile

61

Odp: Kosmetyki do włosów

ja Radical też sobie bardzo chwalę - miałam kilkukrotnie, wypróbowałam już chyba całą serię - jest SUPER! smile

62

Odp: Kosmetyki do włosów

mogę polecić szampon i odżywkę z olejkiem arganowym,  firmy APIS  który jest coraz bardziej popularny ze względu na swoje dobroczynne działanie Przyznaję włosy są odżywione, nawilżone, ładnie się układają.

Ostatnio edytowany przez 5Sonia75 (2014-03-28 21:18:01)

63

Odp: Kosmetyki do włosów

Najlepsze są kosmetyki naturalne - odżywki i olejki. Te pierwsze są bardziej hydrofilowe i zawierają więcej rozpuszczonych składników mineralnych (krzem, mangan, cynk, miedź) oraz witamin. Z kolei olejki do włosów są bardziej lipofilowe i zawierają dużo cennych kwasów omega-3 i omega-9. Najlepsze są olejki z migdałami i olejem kokosowym. Z odżywek polecam kosmetyki naturalne na bazie hydrolatów roślinnych.

Ostatnio edytowany przez bioneti (2014-06-07 10:42:58)

64

Odp: Kosmetyki do włosów

uwielbiam szampony z naturalnych składników nie podrażniają skory głowy

65

Odp: Kosmetyki do włosów

teraz w drogerii odkryłam rewelacyjną serię do włosów, którą wypuściła firma GREEN PHARMACY, kupiłam szampon, balsam i eliksir ziołowy do włosów. Naprawdę włosy są miękkie w dotyku, odżywione i fajnie wyglądają.

66

Odp: Kosmetyki do włosów

Stosuję ich szampon z żeńszeniem, jest rewelacyjny, lepszy od tych drogich a kosztuje dosłownie parę zł za 300 ml..

67

Odp: Kosmetyki do włosów

nafta kosmetyczna pięnie nawilża i dzięki temu są lśniące i odżywione

68

Odp: Kosmetyki do włosów

Kosmetyki wykorzystywane  w salonach fryzjerskich, to  raczej radzę stawiać na rozwiązania najwyższej jakości, bo takie faktycznie mają sens.

69

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja obecnie testuję całą linie Dove Oxygen&Moisture, która dedykowana jest cienkim włosom, czyli takim jak moje. Kosmetyki mają szałowy, bardzo perfumeryjny zapach i musze przyznać, że dają niezły efekt. Gdy użyję szamponu, odżywki, a przed suszeniem zaaplikuję u nasady spray, to jestem w stanie uzyskać ładną objętość.

Z innych bardzo lubię kosmetyki Biovax, zwłaszcza szampon i odzywkę z aloesem, które świetnie nawilżają.
Bardzo dobre też są produkty z aloesem Equilibra (do dostania głównie w aptekach...nie wiem czemu, ale tylko tam czasem je widzę)

70

Odp: Kosmetyki do włosów

Zgadzam się z powyższym, moje włosy mają różny stopień porowatości na różnej długości. U nasady cechują się niską porowatością, a na końcach wysoką, przez co mam problem z rozdwajającymi się, suchymi i łamliwymi końcówkami. Z jednaj strony powinnam je odżywiać jak najwięcej, ale wówczas często mam efekt właśnie takiej "ciężkiej głowy". Tak wyglądały moje początki z olejowaniem. Wszyscy polecali, a u mnie efekt był okropny. Na górze włosy wyglądały na tłuste, a na dole były jeszcze bardziej spuszone niż zwykle. Ponieważ zależy mi na naturalnych metodach pielęgnacji, nie chciałam tak łatwo rezygnować i się poddawać. Trochę determinacji, fachowej pomocy i odkryłam prozaiczną przyczynę moich niepowodzeń - źle dobrany olej. Okazuje się, że nie zawsze ten sam olej, np. arganowy sprawdzi się u wszystkich tak samo. Tym sposobem odkryłam, że dla mnie najlepszym wyborem jest olej kokosowy tłoczony na zimno, a metodą - olejowanie na mokro i nie trzymanie go zbyt długo na włosach, dopiero wtedy mogłam się cieszyć z efektów olejowania, a moje włosy stały się mocniejsze i piękniejsze.

71

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja używałam tego oleju, ale trudno go było potem zmyć z włosów, może za dużo nakładałam...?

72

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja polecam używać naturalnych olejków. Należy ich używać przed myciem włosów. U mnie się sprawdził olejek rycynowy.

73

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja się teraz zakochałam w serum z tej różowej serii "Gęste i zachwycające" Fructisa. Zupełnie inaczej układają się włoski. Szampon też mam i naprawdę fajnie ożywia włosy.

74

Odp: Kosmetyki do włosów

ooo... miałam dokładnie takie same odczucia, o wiele lepiej się po nich układają włosy i wyglądają na zdrowsze, gładsze i lepiej odżywione

75

Odp: Kosmetyki do włosów

Dokupię sobie chyba maseczkę. Coś mi się wydaje, że warto mieć całą linię. No i ten zapach... ^^