101

Odp: Kosmetyki do włosów

Nie, pierwsze słysze, ale też mam pytanie, szukam opinii na temat maski regeneracyjnej, uzywałyście może?

102

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja już trzeci miesiąc używam szamponu do włosów normalnych + odżywkę w sprayu z LV Polska i jestem bardzo zadowolona. Produkty nadają się do codziennej pielęgnacji, nie obciążają włosów, szampon delikatny, włosy są gładkie w dotyku po umyciu.

103

Odp: Kosmetyki do włosów

Dziewczyny, lada dzień zamierzam pofarbować włosy i potrzebuję jakiś dobry szampon, taki który przede wszystkim nada trwałości koloru. Używała może któraś z was szampon do włosów farbowanych ? Z opisu wydaje się ciekawy: filtr UV, ekstrakt z bursztynu, inulina.. i D-pantenol. Nie tylko nadaje trwałości koloryzacji, ale także nawilża i nadaje blasku. Polecacie go.. czy może macie coś lepszego?

104

Odp: Kosmetyki do włosów

Myślę, że dobór kosmetyków zależy od rodzaju włosa- na każdego działa coś innego. Ja testowałam wiele odżywek, maseczek. Ale teraz- jestem wierna arganowej serii z INOAR. Używam na co dzień ich szamponu, a co kilka dni- odżywki i olejku. I powiem szczerze, ze włosy wyglądają znacznie lepiej, mimo że co jakiś czas wpadnie mi w ręce lokówka i trochę męczę nią włosy tongue

105

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja najbardziej lubię szampon z baby dream. Ma dobry skład i świetnie oczyszcza.

106

Odp: Kosmetyki do włosów

Kiedyś używałam szamponu Baby Dream, ale po długotrwałym stosowaniu podrażnił mi skórę głowy, bardziej niż Head&Shoulders, którego używam na łupież o_O
Dużo ich się przewinęło przez moje ręce, bo moje włosy mają tendencję do szybkiego przyzwyczajania się do składu albo niewłaściwego reagowania na składniki. A że jeszcze mam skórę wrażliwą także na głowie, dobór szamponów i odżywek do katorga. Teraz używam naraz dwóch szamponów, Alterry i H&S, a do tego odżywkę z kokosem.

107

Odp: Kosmetyki do włosów

Naprawdę? Ja nie znam bardziej delikatnego szamponu niż baby dream.

108

Odp: Kosmetyki do włosów

A czy ktoś używał kosmetyków do włosów firmy Kallos? Ja słyszałam o nich bardzo dużo dobrego, ale jeszcze ich nie wypróbowałam na własnej skórze, a raczej włosach. Z tego co słyszałam to to efekty są świetne, a ceny niewygórowane bo za litrową maskę do włosów wystarczy zapłacić około 20 zł.

109

Odp: Kosmetyki do włosów

Oprócz szamponów i odżywek nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów bez olejków. Zawsze przed suszeniem używam na końcówki olejku marion z serii olejki orientalne i czasem przed myciem nakładam na włosy olej kokosowy.

110

Odp: Kosmetyki do włosów

Vatikę używałam, to też olej, taki indyjski, włosy po nim były miękkie, ale zmyć to pieroństwo było strasznie ciężko...

111

Odp: Kosmetyki do włosów

Na wszystko to, o co pytałaś mogę polecić ci kosmetyki marki [url=https://www.shopla.pl/pl/sklep/kategoria/joico,180,690,1.html]Joico[/url] Są naprawdę ekstra skuteczne

112

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja używam 2 razyw  tygdodniu Olaplexu nr 3 + oczywiscie szpampon i odżywka za każdym razem smile

113

Odp: Kosmetyki do włosów

Testuję właśnie kosmetyki Wierzbicki & Schmidt z Rossmanna, jak na razie się nieźle sprawdzają

114

Odp: Kosmetyki do włosów

Ciekawią mnie te kosmetyki i jak pozbędę się wszystkich zapasów z łazienki to też je wypróbuję.

115

Odp: Kosmetyki do włosów

Wyglądają ciekawie, muszę sie zainteresować i ja :-)

116

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja bardzo chwalę sobie markę LE PETIT OLIVIER, nie jest zbyt popularna, ale ja szampony tej marki kupuje online. Ja bardzo je lubię.

117

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja ostatnio coraz częściej sięgam po rosyjskie, bo zawierają mniej chemii
No i dużo olejków, najlepiej tych naturalnych

118

Odp: Kosmetyki do włosów

Dużo dobrego słyszałam o kosmetykach marki JOICO. . Co myślicie na ich temat?

119

Odp: Kosmetyki do włosów

hmm nie używałam z joico ,  aktualnie mam z inoar duopack i dosyć długo używam tej pielęgnacji i jest włosy się pięknie układają

120

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja z kolei zaczęlam używać kosmetyków do włosów z kreatyną z tej nowej serii  bo mój fryzjer mi ją polecił po prostowaniu kreatynowym. Te kosmetyki faktycznie przedłużają efekt zabiegu i bardzo odżywiają włosy. Moje są teraz bardzo lśniące i pięknie się układają.

121

Odp: Kosmetyki do włosów

Ktoś już próbował tej nowej serii z loreala ??

122

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja po tej recenzji  zastanawiam się mocno nad kupnem lakieru własnie z loreala, wydaje się że jest w porządku smile

123

Odp: Kosmetyki do włosów

tylko taki olej będzie dobry na pewno nie do każdego rodzaju włosów.

124

Odp: Kosmetyki do włosów

Też kupuje olej kokosowy nierafinowany i powiem szczerze, ze daje efekt i wlosy sa faktycznie mocniejsze. Wczesniej uzywalam naturalnych olejkow Swati, ale odkad zmienilam na kokosowy wlasnie to roznica jest jak niebo a ziemia takze polecam mocno smile

125

Odp: Kosmetyki do włosów

ja to w zasadzie to z ilością chyba przesadzam- zaczynam od szamponu to wiadomo, później nakładam odżywkę i czekam przynajmniej 5 min, potem wcierka na porost włosów, później płyn do układania, potem olejek na końce..
przed prostowaniem płyn przeciw wysokiej temperaturze a na końcu lakier. Teraz wdze że to chyba dużo, na codzień tak nie zwracam uwagi tongue