51

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

B-ylebym za niego myśleć nie musiała.
I-nteligencji jego móc zawierzyć bym chciała
O-n sam w mig odgadywałby czego mi potrzeba i
D-obrze by wiedział, jak mej skórze (i mnie tym samym) przychylić nieba
E-lastyczny by był i fochów by nie stroił...
R-az skóra sucha, raz tłusta... Wierny by był i dwoiłby się, i troił, i
M-ilcząc rozpieszczałby
I dopieszczał me
C-alusieńkie ciało...

- a mnie by było go ciągle mało, i mało...

52

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie preparat, po który możemy bez kilkugodzinnego studiowania książek czy wpisów na forach sięgnąć bez obaw, że nam zaszkodzi zamiast pomóc. Obecnie mamy tak wiele marek proponujących nam kosmetyki w teorii cudowne i pomocne, że bez jakiejkolwiek wiedzy z dziedziny kosmetologii możemy dać się łatwo zmanipulować reklamom, opakowaniu i zapewnieniom producentów. A nam trzeba nie zapewnień i reklam, tylko działania. Działania przystosowanego do typu naszej cery. Gdyby powstała w przyszłości firma, która oferowałaby swoim klientom kosmetyki nie tylko składające się z naturalnych i zdrowych dla naszej skóry składników, ale jeszcze taka, która grupuje je według numerów odpowiadających konkretnym typom cery (można by wyróżnić ich znacznie więcej niż do tej pory, z czego każda grupa o naprawdę wąskim zakresie, na przykład: cera płytko unaczyniona i wrażliwa, ale z tendencją do błyszczenia w strefie T), to klientka wychodziłaby z apteki ze specyfikiem w 100% dostosowanym do jej typu cery, ani o cal nie wykraczającym poza jej potrzeby (np. bez liftingu, który normalnie można otrzymać w pakiecie – jedynie o właściwościach takich, jakie są pożądane przy posiadaniu takiego typu cery). Specjalistyczne badania cery mogłyby wykluczyć błędną ocenę samej klientki – zarówno typ cery (np. 4A, określający jednocześnie karnację, wrażliwość, stan i ogólny problem, lub jego brak), jak i odpowiedni krem byłby dobierany przez specjalistów w oparciu o wnikliwe badania. Zero zmartwień co do tego jaki wybrać krem, jaki skład, jaki typ urody, stan cery i przemyśleń na temat jej potrzeb. Wszystko sprawdzone i ocenione – nam pozostawałoby jedynie regularnie co jakiś czas stan cery sprawdzać i ewentualnie rodzaj kremu zmieniać.

53

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

B..ardzo długo nad tym myślałam,wszystkie rozumy pozjadałam hmm,
I..dealny kosmetyk przyszłości ma nam nadawać  dużo radości lol,
O..bdarować musi nas pięknym ciałem i pomagać z  życiu całym,
D..zięki niemu twarz będzie gładka i niepotrzebna będzie maska,
E..kskluzywne, drogie kosmetyki będą odwiedzać nasze śmietniki smile,
R..adość w sercu on nam da i do końca świata muzyka w głowie gra,
M..łodość śni się wszystkim po nocach krem pośpieszy z tym nam z pomocą,
I.. najlepsze jest w tym kremiku to że daje każdej damie dużo szyku,
C..ool cool  jest dla mnie BioDermic i będzie dla nas idealny kosmetyk.

Ostatnio edytowany przez vikkaj (2014-02-25 00:05:56)

54

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie uniwersalny krem dla kobiet i mężczyzn,inteligentnie dopasowujący działanie bogatych leczniczych substancji w swoim składzie do aktualnych potrzeb skóry,w celu przywrócenia jej równowagi.Produkt stworzony na bazie wyłącznie naturalnych składników,bez dodatku zdradliwej chemii,o neutralnym zapachu.Taki,który byłby panaceum na wszelkie dolegliwości skórne i po który bez obaw można byłoby sięgnąć w każdej chwili.
Chciałabym,aby taki kosmetyk pojawił się na mojej półce,bo rozwiązałby wiele problemów...
"Kochanie,zobacz,znowu..."-nie usłyszałabym więcej skarg swojego faceta,a Jego zbolała mina po każdym goleniu zniknęłaby bezpowrotnie,bo co jak co,ale wcale Mu z nią nie do twarzy.Cóż jednak można poradzić,gdy nie ma się wpływu na to,że cera płata takie figle.Dzięki łagodzącemu działaniu kremu,mógłby wreszcie zapomnieć o podrażnieniach,a ukojona  skóra nabrałaby zdrowego wyglądu.
Sama chętnie sięgałabym po taki krem.Dla mnie,jako właścicielki wrażliwej,alergicznej cery,byłby wybawieniem,zwłaszcza po każdej sytuacji z uczulającym kosmetykiem w tle.Jako kobieta marzę o tym,by moja skóra lśniła naturalnym blaskiem i moja lśni...lecz najczęściej od zaczerwienienia.Krem chroniłby mnie przed takimi sytuacjami i pomagał zwalczać skutki niewłaściwego doboru produktów pielęgnacyjnych.
Mam cichą nadzieję,że kiedyś przechadzając się między sklepowymi półkami,natrafię na takie cudo...

55

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk - tani jak barszcz, cenny jak złoto, wszechstronny niczym MacGyver, skuteczny jak Chuck Norris i naturalnie naturalny. Kosmetyk dla każdego, do wszystkiego i obym nigdy nie powiedziała, że jest do niczego.)

56

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie taki, który będzie:
Wielofunkcyjny i skuteczny.
Sprawiać radość z jego używania.
Szybko i skutecznie niwelować niedoskonałości.
Dawać intensywną pielęgnację przez 24h.
Łatwo się wchłaniać i przynosić rezultaty.
Będzie również odpowiedni dla skóry wrażliwej.   
Będzie naturalny i hipoalergiczny.
Dostarczać wszystkiego co najbardziej potrzebuje skóra.
Chronić przed wysuszeniem, uczuciem i starzeniem się skóry.
Gwarantować profesjonalną i perfekcyjną opiekę.
Dawać poczucie bezpieczeństwa w używaniu oraz gwarancję skuteczności.
Podnosić do kwadratu kobiece piękno zawsze i wszędzie.
I w końcu pozwoli poczuć się wspaniale we własnej gładkiej i promiennej skórze.

57

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości to według mnie dezodorant do uszu dla mężczyzn, aby mogli oni wreszcie zrozumieć o co chodzi kobietom :-)

58

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk, który zawojuje przyszłość to spray na... muchy w nosie. Sprawiłby on, że tak wszechobecne dąsanie się o "nic" nie miało by miejsca, a ludzie zaczęliby się rozumieć.

59

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Ajć ależ trudne to pytanie,jednak ja kilka dni nad odpowiedzią myślałam i tak sobie wykombinowałam,że marzyłabym o kosmetyku idealnym,który nosiłby nazwę Kraina Piękna.Byłby to magiczny krem w eleganckim opakowaniu przeznaczony do rozświetlenia,odmłodzenia,ożywienia,wygładzenie skóry twarzy.Niewielka jego ilość zmieniłaby szarą,przemęczoną,ze zmarszczkami,dołami po oczami twarz w twarz pełną blasku,o jednolitym kolorycie,witalną,gładką,wypoczętą.Po użyciu tego kremu skóra natychmiast zmieniłaby się w piękną i wyjątkową,byłaby podziwiana i promienna.Dzięki takiemu kremikowi nie musiałabym się martwić,że mało śpię przez co cierpi moja skóra,że zmarszczki się pojawiają,że skóra twarzy jest poszarzała.Miałabym pudełeczko cudu zawsze w torebce,które zawsze przyszłoby mojej skórze z pomocą.Dodam jeszcze że marzyłby mi się by krem zaczął działać minutę od jego nałożenia.Krem Kraina Piękna byłby rozchwytywany i kobiety nie umiałaby żyć bez niego:) Pozdrawiam ciepło.

60

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk przyszłości czyni cuda.
Pozwala zamaskować ślady nie jednej, lecz nawet kilku nieprzespanych nocy.
Łączy w sobie siłę natury i unikalną moc technologii.
Matuje, ale nie wysusza.
Działa przeciwzmarszczkowo i liftinguje bez użycia skalpela.
Pachnie oszałamiająco, jak najpiękniejsze perfumy.
Dodaje czaru, uroku, a nawet błysku w oku.
Po prostu - to kosmetyk idealny, dla każdej z nas!

61

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

IDEALNY KOSMETYK PRZYSZŁOŚCI

Nie potrzebuję cud-kremu, co zmarszczki wszelkie wygładzi
i przywróci wiek młodzieńczy; nie chcę swej metryki zdradzić. wink
W wizji przyszłości mej nie ma miejsca na magiczny piling,
na antycellulitowe czary nie chcę tracić chwili...

Nie. Moim zdaniem kosmetyk przyszłości to SZMINKA, która
sprawi, że się zaraz w uśmiech układa mina ponura!
Szminka, co raz nałożona, na dzień cały humor daje,
po której ślad na koszuli ni filiżance nie zostaje...

Szminka delikatna, piękna, do cery dopasowana,
szminka, co nastrój poprawi, urody doda nam z rana,
co usta do pocałunków pięknych, czułych przysposobi
i co duszę też uśmiechem najpiękniejszym przyozdobi!

Tylko tyle i aż tyle - może na bieg dziejów wpłynę
i podpowiem wynalazcom pomysł takich właśnie szminek? wink

62

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Kosmetyk przyszłości powinien działać lepiej niż dzisiejszy "skalpel" chirurga plastycznego smile
Oznacza to szybki i powalający efekt bez zbędnego cierpienia, którym są okraszone operacje plastyczne. Powinien być też milion razy lepszy od dzisiejszych zabiegów botoksem, które dają po prostu komiczny efekt wink
Ot po prostu mały cud w szklanym słoiczku, czyli kosmetyk przyszłości o którym będzie marzyć każda kobieta smile

63

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Dla mnie to kosmetyk wielofunkcyjny, takie 5 w 1 smile

64

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk? Taki, który pokryje na zawsze odrastające siwe włosy!

65

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

> Gabika napisał/a:

> Idealny kosmetyk? Taki, który pokryje na zawsze odrastające siwe włosy!

Albo sprawi, że przestaną rosnąć siwe, bo np. usprawni pracę melanocytów. Czekam na taki specyfik bardziej niż świat czekał na szczepionkę przeciwko COVID.

66

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Dla mnie idealny kosmetyk to taki, który nie będzie się nigdy kończył smile

67

Odp: Idealny kosmetyk przyszłości...

Idealny kosmetyk - żadnej chemii w składzie...