176

Odp: Co zrobić na kolację?

Pewnie wpadnie kanapka i koktajl z kefirku i szpinaku, bo mam na niego wielką ochotę smile

177

Odp: Co zrobić na kolację?

Mi dziś udało się 'dorwać' chleb melonowy, więc pewnie będą pyszne kanapki

178

Odp: Co zrobić na kolację?

[quote=kocham_kato]Mi dziś udało się 'dorwać' chleb melonowy, więc pewnie będą pyszne kanapki[/quote]

Chleb melonowy? jak to? pierwszy raz słyszę o takim chlebie..poproszę coś więcej smile

179

Odp: Co zrobić na kolację?

To jest ciemny chlebek z dodatkiem melona - pyszny w smaku. Ale niestety u mnie w mieści tylko w jednej piekarni można go dostać i na dodatek ta piekarnia nigdy mi nie jest po drodze

180

Odp: Co zrobić na kolację?

Będę się rozglądać może uda mi się kiedyś na taki trafić, chyba nie jest zbyt popularny..

181

Odp: Co zrobić na kolację?

Brzmi smakowicie, ale na kolację nie jem żadnego pieczywa, bo od tego robią się "boczki". Za to jem owoce, czasem jakaś  sałatka z majonezem  o zmniejszonej zawartości tłuszczu. A dzisiaj na pewno  będzie mandarynka, bo trzeba uzupełniać wit., C smile

182

Odp: Co zrobić na kolację?

Na kolację zazwyczaj robię sobie koktajl owocowy, jakąś pyszną sałatkę, biały serek z rzodkiewką lub jajecznicę. Staram się już wtedy nie jeść pieczywo, ot tylko lekką przekąskę, żeby nie głodować przed pójściem spać.

183

Odp: Co zrobić na kolację?

[quote=Finao]Brzmi smakowicie, ale na kolację nie jem żadnego pieczywa, bo od tego robią się "boczki". Za to jem owoce, czasem jakaś  sałatka z majonezem  o zmniejszonej zawartości tłuszczu. A dzisiaj na pewno  będzie mandarynka, bo trzeba uzupełniać wit., C smile[/quote]

A kto powiedział, że od pieczywa na kolację robią się boczki? Ujęła się ta teoria dotycząca unikania węglowodanów na kolację, która nie ma zbyt dużego potwierdzenia. Równie dobrze można powiedzieć, że to cukier zawarty w owocach nie jest zbyt korzystny na noc...

Dzisiaj będą jakieś warzywne placuszki smile

184

Odp: Co zrobić na kolację?

Jak ktoś ma tendencje to od jabłka też mu się zrobią bo tam też są węglowodany....:)

185

Odp: Co zrobić na kolację?

Od wszystkiego mogą się zrobić, jeśli nie mamy umiaru big_smile

186

Odp: Co zrobić na kolację?

Dziś dietetycznie - sałatka warzywna z majonezem light:)

187

Odp: Co zrobić na kolację?

Chlebek razowy z twarogiem i warzywami smile

188

Odp: Co zrobić na kolację?

Minipizze warzywne:)

189

Odp: Co zrobić na kolację?

Dzisiaj upiekłam domowy chleb graham, więc będą jakieś kolorowe kanapki z jajkiem na miękko i duuuużą ilością warzyw smile

190

Odp: Co zrobić na kolację?

Zjem resztę obiadu, odgrzewana zupka smakuje najlepiej:)

191

Odp: Co zrobić na kolację?

Jajko na miękko z sałatką i rzodkiewką

192

Odp: Co zrobić na kolację?

Chlebek z jajkiem i warzywami smile

193

Odp: Co zrobić na kolację?

Wczoraj zapomniałam kupić bułki i kolację miałam z paluszków słonych i jogurtu z truskawkami, całkiem dobra nawet smile

194

Odp: Co zrobić na kolację?

Kolację "oddam wrogowi" bo się odchudzam:)

195

Odp: Co zrobić na kolację?

[quote=Virrana]Kolację "oddam wrogowi" bo się odchudzam:)[/quote]

A potem przyjdzie efekt jo-jo wink Lepiej zjeść coś lekkiego niż całkowicie rezygnować z kolacji smile

Dzisiaj będzie pewnie jakaś sałatka smile

196

Odp: Co zrobić na kolację?

U mnie dzisiaj trochę ryżu basmati z czerwoną soczewicą, fasolka szparagowa oraz sałatka z pomidora i cukinii smile

197

Odp: Co zrobić na kolację?

jajko na miękko, razowa bułeczka i rzodkiewka

198

Odp: Co zrobić na kolację?

Chleb żytni razowy, jajko na miękko i ugotowany kalafior smile

199

Odp: Co zrobić na kolację?

Ostatnio jem na kolacje dietetyczną zupkę z brokułów

200

Odp: Co zrobić na kolację?

ja dziśiaj panierowane serki zaserwuje, w ogółe ostatnio zaczęłam korzystać z produktów farm frites, na imprezę mają świetne paluszki serowe albo cebulowe krążki, ciekawa alternatywa dla tradycyjnych chipsów do chrupania, zwłaszcza że można podać je na ciepło na swojej stronie maja ciekawe przepisy farmfrites.pl