1

Temat: Wybielaie martwych jedynek.

Witajcie:)
Marzę o białych ząbkach. Niestety natura poskąpiła mi zdrowych i białych zębów. Podobno kolor zębów jest uwarunkowany genetycznie a więc ja dostałam w spadku po mamusi słabe, brzydkie zęby;/
Chciałabym je wybielić. Próbowałam zrobić to za pomocą Białej Perły- muszę powiedzieć, że efekty było widać. Ale co z tego, kiedy mam martwe przednie jedynki... Niby wiedziałam, że na nie Perełka nie zadziała ale cóż- nadzieja matką głupich... tongue
Czy któraś z was wybielała sobie ząbki u dentysty? I co z jedynkami? Jaki jest koszt wybielania zębów?

2

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

ostatnio byłam u ortodontki z dzieckiem, i coś wspomniałam o żółtych zębach, powiedziała, że taki jest naturalny kolor zębów - kość słoniowa i w żadnym wypadku nie należy ich wybielać bo się zedrze szkliwo

3

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Też słyszałam, że takie żółte zęby są wbrew pozorom zdrowsze.... No ale czy to znaczy, że jestem całe życie skazana na okropne zęby? ;/

4

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/topic/127/wybielanie-zebow/[/url]

5

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

A dziękuję smile No ładnie, no to chyba powybielałam sobie zęby... sad

6

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Martwych zębów się nie wybieli.
Możesz sobie zafundować koronki i już.

7

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

dokładnie ja mam martwe jedynki i niestety tylko koronki są wyjściem;/

8

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

jak są martwe to ich nie wybielisz, bo się nie da. Jedynie koronka lub implant.

9

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

To już taniej koronka. A znacie sposób na wyrównanie koloru zęba?

10

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Ja znam trzy metody wybielania zębów: metoda nakładkowa, metoda lampy Beyond, metoda wybielania laserem możesz o tym poczytać tutaj:

Ostatnio edytowany przez inka33 (2012-09-28 13:02:29)

11

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Ależ oczywiście ,że martwe ząbki można wybielić. Ja miałam dwójkę martwą , przed wybielaniem doktor otworzył mi tego zęba a potem wprowadził mi jakiś lek następnie zamknął i przystąpił do wybielania . Wybielanie miała robione w Dental Excellence w Warszawie. Polecam !

12

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Kurcze, a ja nawet nie wiedziałam, że może być coś takiego jak "martwe jedynki".
Co do wybielania normalnego, to ja wybielam wyłącznie u dentysty (] z rankingu - zostawiam namiar, moze się przyda), ale nie miałam nigdy nawet wzmianki od dentysty żebym miała jakieś martwe zęby (tfu tfu odpukać1)

13

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Wiedziałam, że są martwe zęby i sama miałam 1 ząb wybielany.

14

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Wydaje mi się, że można wybielać, ja tez miałam jeden brzydki ząb, ale zdecydowałam sie na licówki, ponieważ moje żeby nie były idealnego kształtu, a teraz mam piękny uśmiech - biały i równiutki smile Polecam wszystkim, ja robiłam w klinice  i bardzo polecam tamtejszych specjalistów.

15

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

najlepiej jak zapytasz dentysty jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie i Twojego portfela smile ja również chyba wstawiłabym licówki, no chyba ze miałabym idealnie wyglądające zęby, no ale moje jedynki są troszkę krzywe więc to rozwiązanie pasowałoby mi najbardziej! również polecam udac się do jakiejś sprawdzonej kliniki.

16

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Da się, tylko tutaj już metody naturalne to zbyt mało. Oczywiście musisz dalej, normalnie, systematycznie myć zęby porządną pastą, ale to nie wszystko. Konieczny będzie zabieg, ale tutaj musisz już go dobrać po ewentualnej konsultacji ze specjalistą. Bo na pewno nie samodzielnie.

17

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Kolor zębów jest w genach i wybielanie może tylko im zaszkodzić bo sie staną nadwrażliwe

18

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

lepszym wyjściem są licówki, dentysta nie ingeruje wtedy w nasze zęby tylko je "upiększa' bo może dobrać jak najjaśniejszy odcień

19

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

a licówki nie wyglądają potem mało naturalnie?

20

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

licówki sa fajne ale mega drogie jak sie zmiescisz w 10 000 to bedzie cud smile

21

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Przede wszystkim normalna, dobra pasta bez fluoru, np. ajona. Kawa, fajki - do odstawienia. O ile rozsądnie do tego podejdziecie, to z całą pewnością zęby będą wyglądały normalnie, tylko nie spodziewajcie się, że od razu będzie idealnie. Potrzebny czas.

22

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Nacieranie skórką od banana podobno lekko wybiela, oczywiście tą częścią z miąższem, a nie zewnętrzną:)

23

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Skoro są martwe te jedynki to może lepiej zainwestować w implanty? Zobacz sobie najlepszych implantologów  i umówi się przynajmniej na konsultację.

24

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Przypuszczam ,że martwych zębów nie można wybielić ,ale spróbuj się skontaktować ze specjalistą

25

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Używajcie ajony, dbajcie o odpowiednie podejście i systematyczność. Dzięki temu docelowo zęby odmienicie. Nie wszystkie można wybielić, to prawda, ale te zdrowe zęby, jak najbardziej do wybielania będą możliwe. Musicie tylko chcieć.