1

Temat: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Znalazłam świetne dekoracje i ozdoby, które może zrobić każdy.
Są łatwe w wykonaniu i świetnie się prezentują.
Myślę, ze to świetny pomysł. Warto przed świętami zmienić wystrój w domu i wprowadzić więcej kreatywności w nasze otoczenie.
Spróbujecie to zrobić ? Bo ja na pewno !

2

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Niestety nie każdy ma talent i czas, by samodzielnie coś pokombinować wink

3

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Okno mogą odmienić firanki
Polecam rozważenie firanek i zazdrostek ręcznie dzierganych.

4

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Możesz zainwestować troche w jakies unikalne dekoracje do wnętrz typu filiżanki porcelanowe czy też swieczniki. Wiele sklepow oferuje rozniego rodzaju znizki czy to na facebooku czy też na stronie i malym kosztem kupujac pare dodatkow mozna odmienic swoja kuchnie, pokoj goscinny czy łazienke. I napewno jest to bardziej oryginalne niż dekoracje z hipermarketu..

Ostatnio edytowany przez Wojciech (2014-01-13 14:34:48)

5

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Małe bibeloty strasznie się kurzą, dla mnie ozdoba może być jedna, ale duża a nie 50 małych

6

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Osobiście lubię ozdabiać dom pięknymi fotografiami wink

7

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Zdjecia to rzeczywiście przedni pomysł na dekorację, no i kurzą się mniej niż porcelanowe filiżanki:)

8

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Dodatkowo, jeśli ktoś ma umiejętności to może ozdabiać dom własnoręcznie wykonanymi zdjęciami

9

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Suszone bukiety kwiatów i ziół też mogą ładnie zmienić wnętrze domu

10

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Niestety nie mam czasu na samodzielnie wykonane ozdoby, więc o ile nie zrobi mi ich przyjaciółka, zajmująca się tym na co dzień, pozostaje mi jedynie szukać okazji w sieci i nie przepłacać za bardzo podczas kupowania dodatków. Pomaga mi w tym często homebook.pl . Szukam odpowiednich produktów i zwykle wyświetla mi się spora gama przeróżnych propozycji z kilkudziesięciu sklepów.

11

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Niestety ja też nie mam ani zdolności plastycznych, ani też czasu na bieganie po sklepach za nowinkami - 2 małych dzie w domu i praca. Połozyłam na ścianach w salonie i sypialni tapetę. Bez brudu rozchlapanej wszędzie farby, a przede wszystkim bez wietrzenia brzydkiego zapachu  gruntu i farby. Tapetę kupiłam w necie i po kłopocie o taką otostyl.com/pl. Szybko, bez problemowo i co najważniejsze niedrogo. Tylko mąż narzekał na kolor, ale co tam on ma swój pokój do majsterkowania obity płytą OSB:)

12

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Czasami wystarczy zmienić dywan albo lampkę smile O klimacie decydują detale. Ja mam ostatnio zajawkę na akcenty cepeliowe

13

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

ja zastosowałam się do porad ihouse i tanim kosztem mam nowy wygląd mieszkania. Kilka dodatków i jak nowe smile

14

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

suszone bukiety, można samemu nazrywać kwiatów i ziół i ususzyć - efekt i zapach cudowny!

15

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Warto też pomyśleć nad samodzielnym wykonaniem dekoracji, bo potrafią one sprawić, że pomieszczenie wygląda naprawdę oryginalnie. Ja od czasu do czasu robię różne ozdoby własnoręcznie, a zwłaszcza w okresie świąt. W tym roku, furorę zrobiła zrobiona przeze mnie choinka z szyszek oraz bombki ze wstążki. W sumie muszę przyznać, że czasem nawet niewielki dodatek może bardzo zmienić wygląd pomieszczenia wink.

16

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Według mnie dobrym sposobem na zmianę wystroju naszego mieszkania bez ponoszenia większych kosztów jest kupno akcesoriów zmieniających wygląd starych mebli. Osobiście również byłam znudzona aranżacją mojego salonu, dlatego zakupiłam narzuty na sofę oraz poszewki, dzięki którym udało mi się stworzyć nowy wystrój pokoju. Nie byłam więc zmuszona do nabycia nowego wyposażenia, a zaoszczędzone pieniądze wydałam na inne potrzeby.

17

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

ja różne ozdoby kupuje w sklepie obok

18

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

A ja w home& you, teraz mają fajne promocje

19

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Takie rzeczy są najlepsze. Z małą kwotą pieniężną a większym wkładem własnym można zupełnie zmienić dom. Ja póki co urządzam po kolei pomieszczenia projektując je od zera więc i na mnie kiedyś przyjdzie pora, żeby coś takiego robić.

20

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Najlepiej handmade - takie dekoracje są superkreatywne a przy tym tanie smile Możesz też poszukać programu, który pozwala  poprzestawiać w nim meble - to najbardziej zmienia pomieszczenie. Do tego kilka dodatków w tym samym kolorze i wnętrze będzie świeże, odnowione.

21

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Czasem najprościej kwiaty kupić, jakieś poduszki i gotowe:)

22

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Fajny efekt można uzyskać zmieniając już chociażby oświetlenie . Ostatnio kupując kable [url]http://www.bargo.pl/index.php/oferta/kable-elektryczne,[/url] dodatkowo znalazłam w Bargo kilka ciekawych lamp. Wybrałam dwie z nich i po zainstalowaniu pomieszczenia zyskały dzięki nim ciekawy charakter, a co najważniejsze nie była to kosztowna inwestycja.

23

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Ja akurat miałam ostatnio taki sam dylemat. Nie mam pieniędzy na generalny remont, ale chciałam coś zmienić w mieszkaniu. Postanowiłam, że zacznę od kuchni. I powiem Wam, że wystarczyło przemalowanie ścian, dałam tam też parę akcentów wykonanych za pomocą szablonów malarskich, tak w stylu prowansalskim to zrobiłam, wyrzuciłam stare elementy dekoracyjne, kupiłam parę nowych, najtańszych - z PEPCO i JYSK, no i wymieniłam jedynie stół, na taki właśnie utrzymany w prowansalskim stylu

24

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

A no ja mam podobnie jeśli chodzi o finanse - powoli, a po swojemu, no chyba ze mama wyskoczy z kasy, ale nie zdarza się to czesto

25

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Tanim a bardzo efektownym sposobem na odświeżenie wyglądu mieszkania jest położenie tapety bądź ciekawych kafelek na ścianę, od niedawna bardzo popularne stały się ściany wyłożone cegłami - dlatego, podczas remontu swojego niewielkiego mieszkania zdecydowałam się na zakup cegiełek na jedną ze ścian w pokoju dziennym, całość wygląda bardzo fajnie, do tego nowa zasłona i kilka poduszek i nie ten sam pokój