26

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

a co to jest jedwab Ce ce med?

27

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Serum z jedwabiem do włosów suchych, zniszczonych rozdwajających się końcówek.
Nie umiem dodawać jeszcze zdjęć, tak to bym wkleiła wink

28

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Lubię jedwab do włosów.  Używam maski rozświetlającej włosy Marion natura silk jedwabna kuracja. Włosy są nawilżone, sprężyste i fajnie się układają.

29

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Ja mam puszące się włosy więc używam jedwabiu, nie zawsze mi coś daje ale staram sie jakoś o nie dbac...

30

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Jedwab można używać, ale trzeba robić przerwy aby dobrze zmyć te gromadzące sie silikony na włosach.  Bo bez takich przerw w stosowaniu, włosy będa na maxa obciążone i z tygodnia na tydzień będą wyglądać coraz gorzej.

31

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

zgadzam się z Kają. Ja co jakis czas uzywam jedwabiu biosilka i jestem zadowolona smile

32

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

jedwab to rewelacja do włosów suchych, farbowanych czy rozjaśnianych. powoduje że włosy są miękkie, przyjemne w dotyku a poza tym je regeneruje co też dla włosów jest ważne!!! polecam produkt LOTON Jedwab w płynie! warto wypróbować. ja stosowałam przy prostowaniu włosów efekt cudo smile

33

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Polecam jedwab Biosilk

34

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Oleje! najlepsze !
teraz mam i muszę przyznać że jest MEGA!!!!!!!!!! miałam kiedyś zniszczone włosy i go kupiłam tak został w mojej kosmetyczce po dzień dzisiejszy big_smile

35

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Jedwab to w sumie silikon, trzeba od czasu do czasu po tym oczyścić włosy.
I tylko je jedwab z Biosilku! Ma w składzie alkohol który przesusza końcówki -> sprawia że się rozdwajają! Zrobi więcej krzywdy niż dobrego!
Polecam jedwab CHI i biovax.
I sprawdzać składy! Nie może mieć alkoholu!

36

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Ja stosowałam jedwabie przez ponad dwa lata, ale teraz staram się ograniczać kosmtyki z silikonami, dlatego zrezygnowałam też z jedwabiu. I chyba za bardzo doceniałam ten specyfik, nawet bez jedwabiu mam faje włosy.

37

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Jedwab dobrze się sprawdza ale używany np. raz w tygodniu.
Codziennie daje efekt odwrotny od zamierzonego

38

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Ja nakładam na wlosy raz w tygodniu olejek rycynowy, poza tym czasem jedwab a czasem maseczkę...

39

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

warto stosować te ulepszacze do włosów.

40

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Uważam, że bioslik i inne jedwabie są zdecydowanie przereklamowane.

41

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Nie wszystkie, ja nie narzekam na odżywki biosilk, a stosuję już ponad rok i nie będę zmieniać

42

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

U mnie nr jeden to bingospa  - duże opakowanie, super zmiękcza włosy i jest wydajna!

43

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

U mnie jedwab do włosów zdecydowanie działa, np.  Marion nie drogi a skuteczny!

44

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Nie stosowałam czystego jedwabiu jeszcze, tylko nabłyszczacze z jego dodatkiem - efekt wizualny super!

45

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Ja mam biosilka, ale dopiero od 3 tygodni używam więc na efekty trzeba jeszcze poczekać. Ale jestem zadowolona

46

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Widziałam w rossmanie i nawet myślałam czy nie kupić, ale na razie musze spotrzebować te co mam

47

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

jedwab ponoć świetnie sprawdza się do suchych włosów. wzięłam go ostatnio mamie i jest zadowolona.

48

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Biosilka nie znam, ale wspominane wyżej kosmetyki z jedwabiem z cece med owszem
(mają kapitalną odżywkę do włosów zniszczonych, suchych i po farbach) - świetnie wygładza włosy i dodaje im blasku - głupkowato to trochę brzmi, ale po niej naprawdę jak patrzę na swoje włosy to jest ten "blask".
Bdb.

49

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Ja również stosowałam jedwab do włosów. Farbuje włosy dość często i siłą rzeczy te włosy są suche i łamliwe. Na początku byłam zachwycona włosy były mięciutkie, przyjemne w dotyku, cudownie "przelatywały przez palce", efekt trzymał się góra 2 dni, w moim przypadku akurat do następnego mycia. Wiec nie wiem czy ten jedwab nie jest przereklamowany, bo nic a nic nie regeneruje włosów.

50

Odp: Kaszmir ,Jedwab do włosów

Jedwab raczej nabłyszcza powierzchnie włosów, a nie odżywia, bo nie wnika doc środka włosa i ściera się z nich np. podczas spania czy noszenia czapki