101

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Mi też wystarczy jednynie intuicja. Przypuszczam, że nawet gdybym naprzód znała pewne fakty, niczego by to nie zmieniło, więc po co to komu. Na czas ostrzeże mnie mój wewnętrzny głos. Wierzę w Boga, ktory również w porę ześle odpowiednią myśl czy przestrogę.

102

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

A mi ostatnio koleżanka wróżyła ze zwykłych kart do gry i nawet sporo się zgadzało...

103

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Sporo to nie wszystko,a  pozatym to są takie ogólne określenia że można je do wielu osób przypisać, ja tam patrzę na wróżki z przymróżeniem oka.,..

104

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja nigdy nie byłam i nie zamierzam być, ale mam jedną koleżankę, która ciągle do wróżki lata i twierdzi, że wszystko się sprawdza. Pytanie tylko, ile z tego naprawdę jest przepowiedziane, a iloma rzeczami koleżanka się sugeruje i podświadomie sama w ten sposób kształtuje rzeczywistość?

105

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

[quote=pelargonia]Pytanie tylko, ile z tego naprawdę jest przepowiedziane, a iloma rzeczami koleżanka się sugeruje i podświadomie sama w ten sposób kształtuje rzeczywistość?[/quote]
No właśnie... czy ludzie w to wierzą czy, nie, ale to słowa mają "moc".

106

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Czytałam kilka dni temu artykuł o człowieku, któremu wróżka zabrała zegarek i powiedziała, że za 5 min on się znów pojawi na Jego ręce... Ten człowiek uwierzył! neutral Zegarek oczywiście się nie pojawił, więc sprawa wylądowała na policji...Masakra big_smile

107

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja uważam, że wróżki są dobrymi doradczyniami. Kiedyś byłam u wróżki Anne -  i mi pomogła w podjęciu ważnej decyzji, która w efekcie okazała się trafna. A konkretniej chodziło o rozstanie się moim chłopakiem.

108

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

[quote=pelargonia]Czytałam kilka dni temu artykuł o człowieku, któremu wróżka zabrała zegarek i powiedziała, że za 5 min on się znów pojawi na Jego ręce... Ten człowiek uwierzył! neutral Zegarek oczywiście się nie pojawił, więc sprawa wylądowała na policji...Masakra big_smile[/quote]

Pewnie i ta "wróżka" zniknęła razem z zegarkiem...?  Co za cudotwórczyni wink

109

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

ja korzystałam z porad wróżki internetowej Solanż  tak na próbę, ale dużo rzeczy się spełnia. Nie zapłaciłam zbyt wiele, zaoszczędziłam na dojazdach, a przepowiednie - wydaje mi się, że każdy do tego tematu podchodzi inaczej. Raz na jakiś czas, według mnie, warto porozmawiać z zaufaną i sprawdzoną wróżką.

110

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja nie korzystam ale ostatnio oglądałam jak w Tv na żywo wróży ten "najsłynniejszy wróżbita" i mam wrażenie, że on zakrzykuje tych dzwoniących, nawet jak mówią że nie jest tak jak mówi, to on im wpiera że na pewno kłamią... Żenada.

111

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

najczęściej wróżki potrafią mówić komuś to co on chce usłyszeć...

112

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Jestem trochę sceptycznie nastawiona do wróżek, zwłaszcza tych, które zdobędą nagłą „sławę”. Mają bardzo wysokie stawki i traktują klientów dość taśmowo.

113

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ogólne stwierdzenia w numerologii mogą pasować do wielu osób, ja w to aż tak nie wierzę...

114

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Jak potraktujesz wróżkę jak swego rodzaju psychologa to ok. Jeśli jednak idziesz i wierzysz, że poznasz swoją przyszłość...


[color=#aaaaaa]______________________[/color]
[url=http://www.alehoroskopy.pl]horoskop[/url]  :: [url=http://cowlotto.pl/losowania-lotto-sprawdz-kiedy-sa-losowania-lotto/]losowania lotto[/url] :: [url=http://www.krzyzowki.eu/sudoku.html]sudoku[/url]

Ostatnio edytowany przez KKasia (2015-07-28 18:24:11)

115

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

[quote=KKasia]Jak potraktujesz wróżkę jak swego rodzaju psychologa to ok. Jeśli jednak idziesz i wierzysz, że poznasz swoją przyszłość...[/quote]

Psychologa? Jak potrzebujemy psychologa to chyba lepiej skorzystać z usług... no nie wiem... może psychologa właśnie? big_smile Mimo wszystko psychologia to nie jest łatwy kierunek studiów, więc w jakiś sposób weryfikowane są kompetencje do wykonywania tego zawodu. Dobry psycholog kliniczny potrafi pomóc, a taki domorosły psycholog może zaszkodzić.

116

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Nigdy nie byłam u wróżki bo, to co one robią kojarzę bardziej z manipulacją niż prawdą..

117

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

One tak bardziej patrzą na człowieka i przeważnie mówią to co człowiek by chciał usłyszeć i to co człowiek chciałby mieć..Np się najpierw pytają gdzie mąż został to już odpowiadamy, że nie mamy męża i wtedy one już wróżą jak to się pozna taką wielką miłość świata.

118

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Nie chodźcie do żadnych wróżek, proszę, błagam...
Kiedyś byłam u wróżki, pytała o imię i rok urodzenia,
no i potem czytała z jakiejś książki o mnie.
Na dziś widzę jakie to było ogólnikowe.
Blondyn nie, bo... szatyn coś na- nie, brunet też nie.
Zmyślone inne sprawy,że już by się sprawdziły
i widmo ile lat będę żyć-to jest najgorsze.
Staram się ufać Bogu-ile mi da,
ale widmo i tak wkrada się do mojego umysłu mad

119

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Żadna wróżka z prawdziwego zdarzenia nie mówi o dacie śmierci... Może najwyżej powiedzieć, żeby iść do lekarza, sprawdzić to czy tamto.Ta u której byłaś,  była jakaś udawana...

120

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Ja nie byłam i nie wybieram się, bo i tak nie uwierzyłabym w to, co powie...

121

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Oczywiście, że wróżka zawsze prawdę powie. Mnie dość długo zajęło zanim się do tego przekonałem, ale teraz średnio raz na pół roku jak nie częściej korzystam z takich usług. Ostatnio zdecydowałem się na pomoc wróżki online. Nie mam czasu na chodzenie po mieście i tam szukać wróżek, więc takie porady online są dla mnie bardzo dobre wink

122

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Jakaś pracownica urzędu ponoć radziła się wróżek na tematy zawodowe, więc popyt jest nie tylko u osób prywatnych:) Oczywiście za publiczne pieniądze jej wróżyły, co już nie spodobało się opozycji samorządowej i pani wyleciała z pracy, ponoć nawet musiała oddać te tysiące wydane na ezoteryczne infolinie...

123

Odp: '' Wróżka prawdę Ci powie......?!''

Dziwne, że  XXI wieku ktoś jeszcze w to wierzy...