1

Temat: Czy powinnam z nim być ?...

Witam mam chłopaka z którym jestem od 7 miesięcy i którego bardzo kocham, wiem że on mnie kocha i w ogóle, bo mi to mówi, ale nie wiem czy jemu zależy na mnie. Zawsze się widujemy w weekendy, bo przyjeżdża do mnie i może nawet częściej i zawsze coś jest. Mówiłam mu już chyba z 2 miesiące temu, żeby też zrozumiał i poczekał kiedy ja chcę to odpowiedział mi że ok że będzie kiedy ja chcę, ale za każdym razem gdy się widzieliśmy to zawsze mi robił ochotę jakoś i zapominał o tym. Jakieś dwa dni temu pisaliśmy i mi napisał jako żarty że mu się nudzi i przyjedzie do mnie i szczerze mówiąc poczułam się wtedy źle i mu to napisałam że albo będzie mnie traktował jak swoją dziewczynę, I powiedział, że ok, że będzie jak chcę. I nie wiem czy mu zależy na mnie rzeczywiście i chce to zmienić czy napisał to po prostu na odczepkę ;( Tak samo jest jak chciałam go tak jakby zmienić, wiem że tego się nie robi, no ale trudno, ja dla niego poświęciłam wszystko, tylko on się dla mnie liczy. Zawsze mu się nic nie chce i nikogo nie słucha wszystko nawet jak trzeba w domu coś pomóc, tylko jak ja jestem i mu powiem to tylko wtedy posłucha. ale to jednorazowe sytuacje i za każdym razem muszę mu mówić, bo się tłumaczy robotą bo prawie caly dzień robi i nie ma już siły na nic. Tak samo jest z papierosami, pali ale ostatnio mówił, że chce rzucić. Jak mu mówiłam za każdym razem żeby ograniczał to się albo denerwował albo obrażał i mówił co mnie to obchodzi jego palenie jak bd chciał to rzuci. No i nie wiem czy w ogóle jest sens to ciągnąć dalej czy nie

2

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

To rzeczywiście poważne masz problemy, a ile masz lat?...

3

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

To już tak całe życie będziesz go o wszystko prosić, lepiej poszukaj sobie bardziej pracowitego:)

4

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Oczywiście że nie powinnaś ale chyba chcesz skoro jeszcze nie uciekłaś...

5

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

[quote=arreth]To rzeczywiście poważne masz problemy, a ile masz lat?...[/quote]


17,5 a on 22

6

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

To masz jeszcze dużo czasu na znalezienie tego właściwego , a z tym możesz na razie być, ale raczej nie rób sobie planów, bo w wieku 22 lat to on ma jeszcze myślenie chłopca a nie mężczyzny...

7

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Zdecydowanie jesteście za młodzi na poważny związek, on ma zachcianki a nie myśli o stałym związku, a ty nie jesteś gotowa na bliskość

8

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Skoro pali i nie chce rzucić to Ty go rzuć smile

9

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

W rzeczy samej, powiedziałby doktor Koziełło!

Ja mam 28 lat i ręczę, że umysł posiadam 22 latka (a nawet niżej), to weź sobie odejmij stosownie od swojego, adekwatną wartość "dojrzałości".


Wybacz Garretko ziewanie (takie wirtualne), ale motyw "przyjeżdża w weekendy" mam obrobiony z kilkoma Paniami, z tego jednej wiernie obecnie kibicuję w... przejrzeniu na oczy (jak na razie idzie jej całkiem dobrze -  ona coraz bardziej zimna, coraz mniej jeżdżą rowerem ze sobą)!

Jednocześnie chcę zwrócić Twoją uwagę na fakt, iż szukanie rady na forach to nic dobrego.
Wierzę, że zgodnie ze słowami Ksymeny - Wojowniczego Kota - po prostu chciałaś się wygadać... wink

A Ty 36 co tak beznamiętnie ferujesz wyrokami? smile

10

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

A to ciekawy przypadek - on chce, a na końcu i tak się zgadza na wszystko żeby potem zrobić jak sam chce:) Diagnozuję tu podwójną schizofrenię!

11

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Bo dziewczę ewidentnie szuka tu powodu do rozstania - a więc go ma ode mnie gratis smile

12

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Wcale nie chce z nim zrywać ale czasem mam go dosyć ... Nie pisze żeby sie wygadać tylko żeby sprawdzić jak to wygląda ze strony innych ludzi, czy to ma wogóle jakiś sens... Czy ktoś ma albo miał podobnie w związku?

13

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Każdy tak kiedyś miał albo ma... Taki jest urok młodzieńczych związków, nie macie poważnych problemów więc szukacie tych mniej ważnych które też podnoszą adrenalinę:) Kiedyś będziesz się z nich śmiała...

14

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Do poważnego związku trzeba dorosnąć, myślę że w kolejnych będzie już lepiej:)

15

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

A mnie się wydaje, że on traktuje Cię bardzo przedmiotowo. "Przyjadę, ale z zamian chcę ...". Przecież on ma przyjechać do Ciebie, żeby z Tobą spędzić czas, a bliskosc może być jedną z formą, ale nie warunkiem.

16

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Patrząc z jego strony to tak mu każe jego biologia i fizjologia. Jest potrzeba więc trzeba ją zaspokoić...

17

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Do tego są inne panie, jeśli ma takie podejście to istnieje płatna "miłość"

18

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Cza to zweryfikuje, może poznasz kogoś innego...? Czekaj cierpliwie:)

19

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

[quote=Anuka]Patrząc z jego strony to tak mu każe jego biologia i fizjologia. Jest potrzeba więc trzeba ją zaspokoić...[/quote]

Biologia biologią, ale przecież chyba facet jest istotą rozumną, więc jako tako powinien potrafić opanować swoje żądze, a nie sprowadzać wszystko do jednego.

20

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Myślę że każdy facet wie na ile sobie może z którą dziewczyną  pozwolić i  widocznie uważa że i tak mu wybaczysz takie słowa skoro je do Ciebie mówi

21

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

[quote=Garretka]Wcale nie chce z nim zrywać ale czasem mam go dosyć ... Nie pisze żeby sie wygadać tylko żeby sprawdzić jak to wygląda ze strony innych ludzi, czy to ma wogóle jakiś sens... Czy ktoś ma albo miał podobnie w związku?[/quote]

To zależy na ile kto jest dobrze wychowany.. Twojemu chyba mamusia nie wytłumaczyła jak ma nie zrażać do siebie dziewczyn, bo zachowuje się jakby wyszedł z dżungli...

22

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Chyba trudno dziś o normalnego chłopaka, internet i koledzy każdemu wypaczają mózg..

23

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Jeśli pojawia się u Ciebie takie pytanie to odpowiedź sama się nasuwa że nie - bo coś jest nie tak...

24

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

Racja, jeśli pojawiają się problemy to trzeba usiąść i porozmawiać, bo z boku trudno czasem to ocenić.

25

Odp: Czy powinnam z nim być ?...

On zwykle nie ma czasu na rozmowy, od jakiegoś czasu zrobił się taki skryty, jak spotyka się ze znajomymi to niechętnie mnie zabiera jakby się wstydził że potem musi wcześniej wyjść jak ja musze wrócić do domu, żeby mnie odwieźć...