1

Temat: Poszukiwania kamerzysty

Jakimi metodami szukacie specjalisty od videofilmowania? Przez internet, czy pocztą pantoflową?

2

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Kamerzystów już różnych spotkałam na weselu, ale chyba najfajnieszy trafił mi się ostatnio w tym roku, bo był bardzo miły, wciąż zadowolony, usmiechnięty no i przystojny...

3

Odp: Poszukiwania kamerzysty

A ja takiego, co po godzinie chwiał się na nogach a po dwóch zasnął gdzieś - ale to był znajomy pana młodego więc mu było "wolno" smile

4

Odp: Poszukiwania kamerzysty

A u nas kamerował ten kto złapał kamerę do ręki i wyszło super.

5

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Nieraz właśnie taka prowizorka lepiej wychodzi niż przereklamowany kamerzysta... Ale jednak wolałabym żeby jedna osoba to kręciła, wtedy nie ma obawy ze np. kogoś nie będzie w ogóle na taśmie, a ktoś będzie w nadmiarze smile

6

Odp: Poszukiwania kamerzysty

drogą pantoflową:) nie ma to jak dobra przyjaciółka poleci, a jak odradzi to już na pewno nie wybiorę.
Na moim ślubie, którego w planie jeszcze wprawdzie nie mam, ale już wiem że jeśli kamerzysta to to Studio Ślubne z Warszawy.
Piękny film w ich wydaniu tzn wykonaniu widziałam

7

Odp: Poszukiwania kamerzysty

kilka fajnych i godnych polecenia propozycji video-filmowania możesz znaleźć na ogloszenieslubne.pl osobiście nie skorzystaliśmy z propozycji video z tej strony, bo mamy znajomego kamerzystę, ale znaleźliśmy tam świetnego fotografa.

8

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Największe zaufanie mam do zrzeszonych profesjonalistów.
Dobrze jest się wcześniej popytać o danego fotografa i to co robił wcześniej.

9

Odp: Poszukiwania kamerzysty

A ja nie miałam kamerzysty na swoim ślubie wink Doszliśmy z mężem do wniosku, że film ze ślubu ogląda się raz, dwa razy a potem wcale, tak więc zaoszczędziliśmy pieniądze na podróż poślubną. Zatrudniliśmy za to dobre studio fotograficzne wink Przy wyborze korzystaliśmy z opinii znajomych u których też robili zdjęcia. Mogę polecić MM photography z Warszawy. Ceny są bardzo korzystne a zdjęcia profesjonalne. Fotograf robił zdjęcia przez całe przygotowania do ślubu, ceremonię, wesele. Nie odszedł od razu po oczepinach ale został praktycznie do 2 godziny.
Dostaliśmy ładny album ze zdjęciami, resztę fotek na płycie.
Ponadto w cenę była wliczona sesja w plenerze oraz.... sesja narzeczeńska przed ślubem ! smile

10

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Ja również zrezygnowałam z kamerzysty i wybrałam tylko fotografa. U mnie nikt nie chciał i tak filmu, wszyscy woleli pamiątkowe zdjęcia. Również mam zdjęcia od przygotowań do końca wesela, a także sesję narzeczeńską i plener.

11

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Tymi 2 drogami można szukać go.

12

Odp: Poszukiwania kamerzysty

U mnie był i kamerzysta i fotograf. Uważam, że na ślub warto wydać. Film extra, bo było kilku kamerzystów którzy to ładnie zmontowali.

13

Odp: Poszukiwania kamerzysty

To na samych nich wydaliście kilka tysięcy chyba bo poniżej tysiąca to raczej nie biorą za taką imprezę...?

14

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Teraz jak kamery nie są takie drogie i skomplikowane to lepiej kupić sprzęt i kogoś znajomego wziąć, będzie taniej

15

Odp: Poszukiwania kamerzysty

najlepsi są z polecenia... bo wiadomo, że są sprawdzeni i wiadomo, że nie wywiną jakiegoś numeru. Swoją drogą, co myślicie o filmiku narzeczeńskim?

16

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Ja nie wyobrażam sobie ślubu bez osobno i kamerzysty i fotografa (zawsze jak jeden nawali to drugiego dzieło się uchowa hihih - ja taka dość przezorna jestem).
A co do fachowców, to przez serwis  można sobie wyszukać kogoś z okolicy, zobaczyc popularnośc czy ceny - to taka zbiorcza baza w usługach wideofilmowania

17

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Niedawno mieliśmy bardzo dużą rodzinna imprezę, połączoną z kilkoma okazjami i zachwycona byłam tym jak ze wszystkim poradził sobie Pan Janusz. Ogólnie zajmuje się ślubami, ale sprawdza się w wielu sytuacjach. Jakbym miała kogoś polecić to właśnie jego .

18

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Ja myślałem o kamerzyście, ale jak obejrzałem filmik ze ślubu siostry to zmieniłem zdanie. Te bezsensowne ujęcia jedzenia itp. Może tylko jej tak się trafiło. Mnie to odrzuca, więc postanowiłem wynająć fotografa tego [url=http://www.agatapietrzyk.pl]tu[/url] i mam nadzieję, że te portfolio świadczy o nim i nie zrobi masakry z moich zdjęć, bo zapowiada sie super;)

19

Odp: Poszukiwania kamerzysty

A ja wręcz przeciwnie. Uroczyste wyjście z kościoła przy nietypowym akompaniamencie jestem zachwycona realizacją tego teledysku i żałuję, że nie wpadłam na pomysł zrobienia takiego filmu podczas mojej uroczystości. A jeśli chodzi o poszukiwania kamerzystów, fotografów to dla mnie dobrym źródłem są znajomi, potem internet.

20

Odp: Poszukiwania kamerzysty

To nie lepiej już wybrać tylko fotografa? Jak przygotuje dla nas taki specjalny album to na pewno będziemy do niego częściej zaglądać niż oglądać film z wesela...

21

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Jeśli szukacie odpowiedniego kamerzysty na swój ślub to zobaczcie oferty na najwyższym poziomie, portfolio które pokazuje kto jest najlepszy w swojej dziedzinie w Polsce, niesamowity kamerzysta na ślub !

22

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Na ostatnim weselu na jakim byłam ślub był rejestrowany przez dwie kamery. Po obejrzeniu nagrania uważam, że jest to dobry pomysł, ponieważ dwie kamery uchwycą znacznie więcej, a zarejestrowany obraz jest znacznie atrakcyjniejszy. Kamerzysta był z polecenia od koleżanki Panny Młodej, u której również nakręcał weselną uroczystość. Tamta Para w otrzymała również teledysk ze ślubu, który idealnie nadawał się do pokazania znajomym jak wyglądał ich wielki dzień. Myślę, że takie wideo to fantastyczna pamiątka by móc po latach przypomnieć sobie jak wyglądał ten dzień. Jak wtedy wyglądaliśmy i jakie gafy z nerwów popełniliśmy.

23

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Ja polecam część wesela filmować z drona, np. sceny plenerowe, przed kościołem czy USC bardzo fajnie wtedy wychodzą.

24

Odp: Poszukiwania kamerzysty

Warto sobie kupić kamerę, bo to podobny koszt jak wynajęcie kamerzysty, a sprzęt zostanie u nas:)

25

Odp: Poszukiwania kamerzysty

W tej chwili robi się reportaże ślubne więc warto zlecić to profesjonaliscie.