126

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

[quote=incognito]Milagro, no proszę bardzo!
Tylko, żebyś mnie nie usuwała podstępnie z krzesełka, jak Stalin Lenina... wink[/quote]

Nie byłoby to trudne, znając Twoje zamiłowanie do odmiennych stanów świadomości... wink W odpowiednim momencie podsunę Ci akt rezygnacji z przywództwa i osiądę na stołku!

127

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ok - Ksymena zastępcą prezesa, zaś milagro sekretarzem.

Dla 36 przydzielimy najlepsze stanowisko - będzie za nas wszystkich kłamać i zostanie naszym rzecznikiem prasowym,  nomen omen ...


Tylko ja nie chcę skończyć tak, jak Lepper i w przypadku nieuzyskania 5 %, żeby przytrafiło mi się "samobójstwo".

128

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Jeśli nawet się przytrafi to nic, przecież godnie Cię zastąpię...

129

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Nie ma problemu, ludzie lubią słuchać bajek wink

130

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Czy roztsanie przez sms'y w nastoletnim wieku liczy się jako błąd? tongue To chyba najgorsze, to zrobiłam... hmm

131

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Jeśli z kimś wartościowym to tak, a jeśli nie to możesz się z tego rozgrzeszyć wink

132

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Program jest niezły - mogę być szeregowym towarzyszem?

133

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Jeszcze partii nie ma, a "te" już rywalizują o po-upadkowe następstwo.
Toć szybciej się nie da, co Mila, Kuocie?

No, a rzecznik, jak rzecznik - otwarta dusza. Jak mu każesz płakać nad małą Elizką i jej brakiem jednej nóżki, to popłacze, a jak każesz odwrotnie, to oskarży o marnowanie czasu służby zdrowia. Takiego rzecznika nam trzeba.

Hej, Czarownico, a nie wolisz być może z nami, na "walnych zgromadzeniach"? Potrzeba nam takich prężnych i elastycznych działaczek! wink

134

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ja tam trzymam rękę na pulsie może się okazać że partia istnieje już wirtualnie a to takie modne dzisiaj tongue

135

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Rzecznik to sam sobie może kazać, inni mogą tylko prosić i wnosić wink

136

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Wirtualnie, jak i jej twórcy. Ich pierwszy "kongres" odbył się na posiedzeniu forowym.
Pasowałoby do tych czasów, gdzie nawet giełdy papierów wartościowych de facto handlują powietrzem od powietrza, zaszytym w dług od długu o kontrukcji dłużnej.

Ciekawe nie? Najbogatsi maklerzy zarabiają na obrocie... niczym.

W tym momencie warto wskazać, że wszyscy poprzez pracę czy kradzież, czy inne malwersacje... uganiamy się za papierem, który tylko w naszych głowach ma wartość.

137

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

I to jest dobry program - nadać papierowi wartość! Tylko co na to inflacja?

138

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

A politycy zarabiają na mówieniu o niczym... Fajna robota i każdy się nada!

139

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

[quote=Tminus19]Hej, Czarownico, a nie wolisz być może z nami, na "walnych zgromadzeniach"? Potrzeba nam takich prężnych i elastycznych działaczek! wink[/quote]
To właśnie problem, bo jestem raczej z tych konserwatywnych, a starsza połowa rodziny była w partii. ..

140

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Inflacja jak zawsze - bardzo nie lubi, gdy się drukuje nowe papiery wartościowe, które nie mają pokrycia np. w kruszcu, a wszystko to w zamkniętym obiegu.

Niesamowite nie?
Te kredyty, z uśmiechniętym Kondratem i szalonym Majewskim jako twarzami, te dodruki z mennicy - to wszystko sprawia, że wczoraj chleb kosztował 2 zł, a za rok na bank będzie 2,50 zł. Nie cena surowca rośnie, tylko wartość pieniądza maleje.

A wszystko przez najarane twarzyczki, co to muszą jechać do Tunezji w każde wakacje, no i pokazać się pospólstwu w super bryczkach.

Zdziwiłybyście się, ale za te chore popędy niemal w 100 % odpowiadają kobiety, więc kobiety odpowiadają za inflację.
Czekam teraz. Gańcie mnie śmiało... wink


Wittchen - spokojnie, nie takich krystianów "dekrystianizowaliśmy". Możesz nawet nazywać mnie Antykryst. smile
Partyjni, bogobojni, bezpartyjni, innowierczy... na wszystko znajdzie się... taki tam Kaczyńskopodobny - HAK. wink

141

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Za te bryki to raczej odpowiada kryzys wieku średniego albo kompleks... wiesz czego tongue

142

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Jakoś nie widzę związku między mną a inflacją... Możesz jaśniej?

143

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

[quote=incognito]Wittchen - spokojnie, nie takich krystianów "dekrystianizowaliśmy". Możesz nawet nazywać mnie Antykryst. smile
Partyjni, bogobojni, bezpartyjni, innowierczy... na wszystko znajdzie się... taki tam Kaczyńskopodobny - HAK. wink[/quote]

A masz na imię Krystian? To byłaby dobra ksywka;)

144

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ale za ten kryzys oraz za ten kompleks odpowiada niewidoczna aura płci przeciwnej.
Pomyśl, a i tak dojdzies do wniosku, że wszystko kończy się na tym, co u Was Między Nogami.

Inni mówią, że wszystko kręci się wokół d............ ? 36?
Nawet kasa!

Milagro, poczytaj sobie tu u góry.

Skinny Little Nancy - mam na imię inaczej. Inaczej - to też dobra ksywka, skoro Ty masz skóropochodną.

Czyżbyś to właśnie Ty popadła w logiczną sprzeczność vel. sprzeczną logikę?
Cała rodzina w partii, a Ty nie chcesz się z nami biurokratyzować?
Może jesteś, jak niektórzy, takim pokoleniowym zaprzeczeniem, wiesz, że na imprezach rodzinnych zawsze wybiegasz z płaczem, nierozumiana?

Coś Cię boli? :*

145

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Jeśli kręci Cię, to i kręci się smile Taka nieubłagana prawidłowość...

146

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

To nie takie znowu egoistyczne, jak myślisz.
Ja tylko usiadłem w tej rozpędzonej karuzelce.

Wiń motorniczego karuzelki. wink

147

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Nie jestem od osądzania, tylko od  zdystansowanej percepcji otoczenia. Im dziwniej, tym lepiej smile

148

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

[quote=Tminus19]Skinny Little Nancy - mam na imię inaczej. Inaczej - to też dobra ksywka, skoro Ty masz skóropochodną.

Czyżbyś to właśnie Ty popadła w logiczną sprzeczność vel. sprzeczną logikę?
Cała rodzina w partii, a Ty nie chcesz się z nami biurokratyzować?
Może jesteś, jak niektórzy, takim pokoleniowym zaprzeczeniem, wiesz, że na imprezach rodzinnych zawsze wybiegasz z płaczem, nierozumiana?

Coś Cię boli? :*[/quote]

Ja nie płaczę, ja się od razu chlastam tępym nożem...

149

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Tylko ciekawe co ten dystans między nami tak się niweluje, Sopelna!
Chyba Twój percept powoli zmienia się w akcept! wink

Ulala! Pani skórzana ma emo-ciągoty? Ale trafiłem choć trochę odnośnie Twej pozycji w rodzinie?

150

Odp: Jakie błędy popełnialiście przy rozstaniach?

Ależ, czy pan sobie tu zanadto nie pochlebia....?