1

Temat: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

[b]Wolicie marzenia o "idealnych" zaręczynach, czy może patrzycie na to wszystko bardziej praktycznie[/b]?
Chodzi mi chociażby o wybór miejsca zaręczyn, czy głupiego pierscionka zaręczynowego. Ja np podpowiadałam mojemu partnerowi co ma wybrać, bo on jest zupełnym bezguściem i pewnie wybrałby coś, co by mi się nie podobało.
Wolałabym podac mu konkretnie sklep i 3 pierścionki, które mi się podobają - żeby któryś wybrał, niz liczyć że trafi w dziesiatkę.

No ale dla wielu moich koleżanek to nie od pomyślenia żeby SAMEJ wybierać czy to pierścionek, czy miejsca i czas zaręczyn.
A ja np nie chciałam sie zaręczać w "piżamie" bo on pewnie taką miałby wizję...

a wy?

2

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Ja nie wiedziałam, że obecnie już mój Mąż, planuje mi się oświadczyć. Tzn. wiedziałam, że gdzieś tam o tym myśli, bo przez przypadek zobaczyłam na jego komputerze, że wyszukiwał pierścionki. Ale potem o tym zapomniałam i moment oświadczyn był ogromnym zaskoczeniem. Podziwiam go za odwagę, bo oświadczył się podczas świąt, przy całej mojej rodzinie wink Pierścionek wybrał przepiękny wink Trafił w dziesiątkę smile Cieszę się, że tak to zaplanował. Chyba jednak nie chciałabym w organizacji tego uczestniczyć tongue

3

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

A ja bym wolała nosić coś co mi się podoba a nie później np. wymieniać, bo pewnie byłoby mu przykro że nie trafił w gust

4

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Ze mną mógłby się konsultować w sprawie  pierścionka, nie mam takiego romantycznego podejścia, nie przesadzajmy...

5

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

A mnie mógłby kupić cały komplet, bo potem do pierścionka szuka kolii i kolczyków to trochę trudno

6

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Ale macie wymagania tongue Dla mnie zaręczyny były niespodzianką, ale mój teraz już mąż od zawsze wiedział, że z biżuterii lubię najbardziej białe złoto i że podobają mi się delikatne pierścionki z drobnym oczkiem, taki też dostałam pierścionek zaręczynowy. Jednak pomijając wszystko, pierścionek to symbol, nie on tu jest najważniejszy, najważniejsza jest chęć bycia razem i podjęcie decyzji, że oto pójdziemy wspólnie przez resztę życia smile

7

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Ale potem są wspomnienia to niech i pierścionek będzie jak należy:) Więcej faceci wydają na używki, czy samochód to raz mogą i na dziewczynę wydać ...

8

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

O ile typ pierścionka można zasugerować wcześniej i to, czy chce się zaręczyn intymnych czy np. przy rodzinie, tak nie wyobrażam sobie planowania całości, wg mnie to powinna byc niespodzianka...

9

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Mój sam wybrał pierścionek, miał ułatwione zadanie bo wiedział  że marzę o szafirze. Od ponad roku noszę

10

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

ja z partnerem planujemy wlasnie znaczy w przyszłości i tak doszliśmy do wniosku ze hajnie było by cos fajnego zrobić na ten dzień i zdecydowaliśmy się poki co na lot balonem ponieważ nie chce wlasnie nic przy rodzinie com ysliscie o czyms takim ?

11

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

jeżeli zależy Ci na tym aby była to wyłącznie Wasza chwila to super pomysł.

12

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

tak bo przy rodzinie czula bym się nieswojo nie lubie być w centrum uwagi jednak to jest trochę wydatek ale raz się zyje prawda?

13

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

W tym momencie każdy myśli, że to raz an całe życie wiec spokojnie można zaszaleć smile

14

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Takie zaręczyny tylko we dwoje są właśnie najbardziej romantyczne, nie musi być od razu lot balonem, ale nawet jakiś wyjazd np w góry

15

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

A ja bym wolała uroczystą kolację we dwoje, w eleganckiej restauracji:)

16

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Przygotowanie to chyba ze strony chłopaka, musi zrobić zakupy u jubilera, zadbać o atmosferę itd:)  Niech się stara chociaż przed ślubem...

17

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

a jak podpowiedzieć chłopakowi jakie by zaręczyny wam się podobały?

18

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Można się zachwycać np sceną z jakiegoś filmu:) Może załapie że ma coś podobnego zorganizować...

19

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Ja oświadczałem się na morskiej plaży o zachodzie słońca w miejscowości, do której jeździmy od wielu lat. Pierścionek kupiłem sam - bez nażeczonej, ale przy wsparciu mamy,bo bałem się, ze kupię niewłaściwy. Ogólnie fajnie teraz to wspominać.

Ostatnio edytowany przez ernest33 (2015-06-07 21:06:28)

20

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Mi się bardzo podoba to co robi polska ekipa  od tego typu filmów .
Świetnie im to wychodzi od strony technicznej i organizacyjnej, niektóre sceny kręcone z drona, inne na kilka kamer jednocześnie, całość zmontowana jak film kinowy

21

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Na plaży to bardzo romantycznie smile

22

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Może by tak zorganizować wyjazdowe zaręczyny? Fajne są  wycieczki kilkudniowe, może Barcelona?

23

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

marzenia big_smile

24

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

Ja bym chętnie zaręczyła siew Wenecji,.. albo w Rzymie...

25

Odp: Marzenia czy "praktyczne" przygotowanie do zaręczyn?

To jest szczególny dzień, więc trzeba zadbać o oryginalną oprawę, a nie tylko o pierścionek i zamówienie stolika w restauracji:)