1

Temat: Wybór alkoholu

Jakimi kryteriami się kierujecie, wybierając alkohol na wesele? Ceną, marką czy raczej gustami własnymi lub gości?

2

Odp: Wybór alkoholu

gustami tylko i wyłącznie

3

Odp: Wybór alkoholu

My to się raczej kierowaliśmy jakością i znajomością trunku, żeby nie potruć gości.

4

Odp: Wybór alkoholu

No tak, z niepewnego źródła to można kupić taki co się po nim ślepnie...
Swego czasu popularna była czeska czy też słowacka wódka, kupowana pod granicą. Niedroga, a nie słyszałam złych opinii na jej temat

5

Odp: Wybór alkoholu

ja alkohol kupuje raczej w sklepie i tylko znane mi marki...

6

Odp: Wybór alkoholu

Z tego co wiem, to nawet w sklepie jest ryzyko trafienia na podróby... W sklepie firmowym natomiast to co innego, no i ceny niższe trochę...

7

Odp: Wybór alkoholu

Na wesele tradycyjnie wódka a jak ktoś woli ewentualnie wino.W niektórych sklepach można kupić alkohol i zwrócić jak jest go za dużo big_smile

8

Odp: Wybór alkoholu

U mnie będzie Maximus. A wino to jeszcze nie wiem jakie.

9

Odp: Wybór alkoholu

[quote=Naturalnie Pekna]Na wesele tradycyjnie wódka a jak ktoś woli ewentualnie wino.W niektórych sklepach można kupić alkohol i zwrócić jak jest go za dużo big_smile[/quote]

w Polsce to zawsze braknie...

10

Odp: Wybór alkoholu

Byłam raz w górach na weselu bez alkoholu, wszytko zależy od gości, można się świetnie bawić i bez...

11

Odp: Wybór alkoholu

W większości wypadków w naszym kraju będzie to wódka. Choć warto mieć w zapasie kilka butelek lepszego wina.

12

Odp: Wybór alkoholu

najlepiej kup jakąś markową wódkę np. finlandię w hurtowni przed weselem to wyjdzie CIę o 25 % taniej niż na pułkach sklepowych...

13

Odp: Wybór alkoholu

Wszystkimi tymi 3 aspektami należy się kierować.

14

Odp: Wybór alkoholu

Też mam właśnie dylemat - "jaką wódkę na wesele".
Wesele za 2 miesiące decyzje trzeba szybko podejmować smile

15

Odp: Wybór alkoholu

Na początek może być "markowa", a potem swojski bimberek wink

16

Odp: Wybór alkoholu

My kupowaliśmy Maximusa. Ale wódki sporo zostało, za to wino było brane pod uwagę tylko do obiadu i na osobnym stoliku kilka butelek, na wypadek, gdyby ktoś nie chciał wódki. I choć wydawało mi się, że wina jest za dużo to na koniec się okazało, że zostało tylko kilka butelek, a było 60 kupionych. Tak, że trudno wyczuć hmm

17

Odp: Wybór alkoholu

Trzeba liczyć po pół litra wódki na parę i po 1 winie na 4 osoby, tak powinno wystarczyć

18

Odp: Wybór alkoholu

Gdybym liczyła jedno wino na 4 osoby to by mi brakło... tongue

19

Odp: Wybór alkoholu

Ale kasy czy wina?...

20

Odp: Wybór alkoholu

Najlepiej zrobić wesele bezalkoholowe, na złość gościom:)

21

Odp: Wybór alkoholu

Chyba by ogłosili pogotowie strajkowe...

22

Odp: Wybór alkoholu

W Polsce to się nie sprawdzi, jak nie postawisz to sami sobie przyniosą...

23

Odp: Wybór alkoholu

[quote=Cynthia]Ale kasy czy wina?...[/quote]

Wina wink

24

Odp: Wybór alkoholu

Wódka, wino, piwo i bimber muszą być:) A ile to już trzeba oszacować, kto co będzie pil

25

Odp: Wybór alkoholu

I popitka też musi być wink