26

Odp: Kwasy

Ja nie lubię takich ograniczeń, jak fakt że jest po 30 tce to już nie jest młoda.... a właśnie że jest .... jestem po trzydziestce i co z tego? Mam zamknąć się w domu i ubolewać nad tym, że jestem już taka stara.... a co będzie jak będę miała 40! Chyba już będę czekała tylko na trumnę smile

27

Odp: Kwasy

Nie to miałam na myśli, tylko że młodość w pojęciu tychże chłopców oznacza to, czego po 30. raczej brak: naiwność, spontaniczność, beztroskę...

28

Odp: Kwasy

Niektóre kobiety po 30 też są naiwne i beztroskie smile

29

Odp: Kwasy

polecam maseczki z glinki zielonej kwasy nie spłycą rozszerzonych porów

30

Odp: Kwasy

Pozdrawiam i zapraszam do  mnie
[url]http://cherrylassie.blogspot.com/[/url]

31

Odp: Kwasy

Ja też po 30-tce i nic nie robiłam z twarzą nigdy w gabinetach kosmetycznych.

32

Odp: Kwasy

[quote=madzia]Doradzcie mi które kwasy spłycają pory rozszerzone...mam na polikach...
macie doświadzenie jakieś...
migdałowy........pirogronowy.... jest ich troche....[/quote]

Witaj,
co do kwasów to nie odpowiem, ale podrzucam inne rozwiązania;-)

W warunkach domowych można poradzić sobie z problemem przede wszystkim stosując odpowiednie kosmetyki ściągające rozszerzone pory. Odpowiednie będą maseczki i specjalne serum z zawartością glinki. Zalecane jest również stosowanie bazy pod makijaż zwężającej pory. Twarz należy przemywać żelem, w którego skład wchodzi kwas salicylowy. Odblokowuje on pory, a tym samym sprzyja ich zwężaniu.

Pomyśl o tym!;-)

33

Odp: Kwasy

A nie ma na to laserowych zabiegów?

34

Odp: Kwasy

[quote=wittchen]A nie ma na to laserowych zabiegów?[/quote]


Można oczywiście zastosować Peeling laserowy SpectraPeel. Jest on  pozbawiony ryzyka powikłań i skutków ubocznych, a spodziewane rezultaty są lepszym i trwałym rozwiązaniem. Obecnie peeling laserowy Spectrapeel jest w Polsce mało znany, gdyż tego typu laserów jast zaledwie kilka w Polsce. Tymczasem w USA czy Brazylii Spektra Peel bije rekordy popularności.

Także jest alternatywa w postaci laseru oczywiście wink

35

Odp: Kwasy

Na kwasy trzeba uważać, bo jak tylko słońce będzie silniejsze to skóra po takim zabiegu może ulec podrażnieniu...

36

Odp: Kwasy

Teraz jest dobry czas na zabiegi z kwasami

37

Odp: Kwasy

Ja lubię kwasowe peelingi.