101

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Trzeba by było już zmienić posta na plany 2013 roku. Jak ten czas szybko leci.

102

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

OMG... faktycznie.
Teraz to ja nie bardzo mogę sobie przypomnieć co ja właściwie robiłam w 2010 roku.

103

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

W tym roku chcę wreszcie skończyć kurs makijażu, o którym  myślę już od paru lat

104

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ja mam za sobą kurs wizażu, gdzie był m.in. makijaż. Szczerze powiedziawszy wiele sie tam nie dowiedziałam oprócz tego co już wiedziałam. Ciężko znaleźć kurs naprawdę fachowy, wszystko się teraz robi na odwal za duże pieniądze.

105

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ja mam taką książkę jak się malować i też tam wielkiej Ameryki nie odkryli, wiadomo, makijaż sceniczny jest odważniejszy, ale taki na wieczór to pokazali tylko to co już wiedziałam...

Ostatnio edytowany przez Kalinka01 (2013-03-17 12:47:53)

106

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Tego mozna się nauczyć samemu, metodą prób i błędów, jak ja - bez żadnych poradników sprawdzałam jakie kolory i makijaże są dla nie, a jakie nie

107

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ja mam książkę Bobbi Brown "Perfekcyjny makijaż" - nic ciekawego w niej nie ma,  no oprócz ciekawostek na końcu ksiązki właśnie big_smile big_smile big_smile

108

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ale za to autorka znana wink

109

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

No tak, przynajmniej to.
Wiadomości nie są wyczerpujące, np. interesował mnie temat korektorów, prawidłowego stosowania i tego na co który jest najlepszy i baaardzo się zawiodłam. Taki poradnik nic nie radzący.

110

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Dla każdego coś innego jest dobre, jak nie wypróbujesz na własnej skórze to teoria nic nie da

111

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Zrobić w końcu prawo jazdy! To jest moja prawdziwa zmora, z którą muszę raz a dobrze się uporać. Raz byłam na kursie i zrezygnowałam...chyba pora najwyższa to dokończyć.

112

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Biore sie za siebie i wracam do szkoły ; a może też chcecie coś zrobić dla siebie? będzie mi raźniej

Ostatnio edytowany przez Nina32 (2013-05-18 01:41:16)

113

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

W tym roku chcę wreszcie nauczyć się włoskiego:)

114

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Obronić się w lipcu i zostać panią magister; znaleźć stałą pracę; pojechać na mecz ukochanego klubu piłkarskiego smile

115

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

A jaki to klub? Polski?

116

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

[quote=kasia001]A jaki to klub? Polski?[/quote]

Nie, angielski. Liverpool FC <3

117

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Znaczna część roku już za nami, spełniłam wiele ze swych tegorocznych planów, ale pojawiły się nowe. Chciałabym założyć własną firmę i stać się niezależną od rynku pracy, robiąc to, co kocham. Chciałabym pojechać w góry. Chciałabym zajść w ciążę. I zacząć jeździć autem, bo czemu prawko ma się tylko kurzyć....

118

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Ambitne plany, ale autem, w ciąży, w góry...? Trochę niebezpiecznie, a pasów raczej nie zapniesz:)

119

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Najnowszy plan: fajnie spędzić końcówkę lata bo następne dopiero za rok... sad

120

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Mam wrażenie, że już jesień, tak zimno rano bywa dopiero we wrześniu, a mamy połowę sierpnia...

121

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

[quote=katasia]Ambitne plany, ale autem, w ciąży, w góry...? Trochę niebezpiecznie, a pasów raczej nie zapniesz:)[/quote]

Najpierw pojechać w góry (to za 3 tygodnie), później zajść w ciążę, a autem w sumie już troszkę jeżdżę, a w ciąży i po ciąży przyda mi się to jeszcze bardziej tongue A co do zapinania pasów w ciąży to zdania na ten temat są bardzo podzielone.

122

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

W tym roku znajdę dobrze płatną pracę. Oczywiście nie siedzę na tyłku i nie czekam na cud, tylko działam w tym kierunku. Kończę różnego rodzaju kursy, szczególnie te komputerowe (stąd: kursykomputerowewarszawa.pl. Do tej pory ukończyłam między innymi kurs tworzenia storn internetowych. Nie wiem, co mnie pchnęło w tym kierunku, ale teraz bardzo się cieszę z tych nowych umiejętności. Kurs był bardzo fajnie zorganizowany. Treści były łatwe do zrozumienia i zapamiętania. Rzadko kiedy znajduje się tak dobrze przygotowane kursy, dlatego mogę podaną przeze mnie stronę polecić.

123

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Zbliża się kolejny nowy rok, więc może porcja nowych postanowień?

Ja przede wszystkim będę dążyć do większego uporządkowania swojego życia. No i zaczęcia regularnych treningów, jak co roku wink

124

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Chcę schudnać minimum 5 kg, zapuścić włosy i wreszcie uporządkować zdjęcia w komputerze:)

125

Odp: Jakie macie plany na ten rok?

Żyć spokojniej i zdrowiej niż w tym roku...