1

Temat: Gazetki promocyjne.

Witajcie smile
Postanowiłam założyć temat dotyczący gazetek promocyjnych wszelkiego rodzaju sklepów/supermarketów. Piszcie o (Waszym zdaniem) promocjach wartych uwagi smile Myślę, że można także porównywać ceny danego produktu w różnych sklepach, gdyż często są one znaczące. Może razem odkryjemy jakieś fajne perełki smile
Temat dotyczy oczywiście zarówno produktów spożywczych jak i rzeczy kosmetycznych, ubraniowych, technicznych itd smile

2

Odp: Gazetki promocyjne.

Fajny watek. No pewnie teraz na klatkach schodowych jest wiele tych gazetek, czy to z produktami spożywczymi, czy innymi, z różnych sieci. Niestety teraz nie mam żadnej z nich i nie podam, gdzie co warto korzystnie kupić.

3

Odp: Gazetki promocyjne.

Nie dajcie się nabrać na tandetną roletę bambusową z JYSK.
Za to teraz mają baaaardzo fajne podkładki na stół w promocji za 2,50 PLN. Ja kupiłam takie biało-brązowe.

4

Odp: Gazetki promocyjne.

Ja wbijam jutro do Lidla po masło orzechowe <3 pyszne jest, skład nie należy do najgorszych, a nie jest dostępny w stałej ofercie. Trzeba zrobić zapas big_smile

5

Odp: Gazetki promocyjne.

hmm...ja zastanawiam się nad tym płaszczykiem, który od dzisiaj ma być w LIDL'u choć kupowanie ciuchów w takich miejscach zawsze wydawało mi się być dosyć tandetne hmm

6

Odp: Gazetki promocyjne.

Akurat o ubraniach z Lidla słyszałam wiele dobrego. Cenowo też trzeba przyznać, że wychodzą sporo drożej niż np. w takiej Biedronce. Sama jednak niczego jeszcze nie kupiłam, aczkolwiek na dostawach jest zawsze dużo ludzi.

7

Odp: Gazetki promocyjne.

[url]http://lady-flower123.blogspot.com/2013/03/konkurs-rozdanie-robi-sie-wiosennie-u.html[/url]

8

Odp: Gazetki promocyjne.

Ale te z Biedronki po 3 praniach robią się szmatami, a te z Lidla wytrzymują co najmniej kilkanaście...

9

Odp: Gazetki promocyjne.

Z Tesco są naprawdę tandetne, te cherokee. Nie czaję, kiedyś miałam trochę tych ciuchów Cherokee ze Stanów i były rewelacyjne pod względem jakości, a te dostępne w Tesco rozlatują się - rozciągają się, prują, blakną.

10

Odp: Gazetki promocyjne.

ja myślę, że przed zakupami warto porównać promocje i znaleźć najkorzystniejszą, ostatnio znalazłam fajną stronę gdzie wszystkie gazetki mam przed nosem:)

11

Odp: Gazetki promocyjne.

[quote=niechcemisie]Z Tesco są naprawdę tandetne, te cherokee. Nie czaję, kiedyś miałam trochę tych ciuchów Cherokee ze Stanów i były rewelacyjne pod względem jakości, a te dostępne w Tesco rozlatują się - rozciągają się, prują, blakną.[/quote]

bo w Chinach robione..

12

Odp: Gazetki promocyjne.

A ja mam zasubskrybowane maile od marketów w okolicy i co wtorek/czwartek dostaję na maila ich gazetki  i tak wiem co jest akurat w promocji:)

13

Odp: Gazetki promocyjne.

Ja przegladam gazetki w internecie, można sobie pogrupować na różne kategorie sklepów i np na finmarket.pl jest geolokalizacja więc od razu pokazuje oferty z mojej okolicy. ogólnie przydatne narzędzie.

14

Odp: Gazetki promocyjne.

To ja najbardziej lubię stronę z gazetkami. Jest bardzo przejrzysta i dodatkowo wysyła na maila informację o pojawieniu się najnowszej gazetki promocyjnej, która mnie interesuje. To bardzo ułatwia ogarnięcie tych wszystkich promocji w różnych marketach.

15

Odp: Gazetki promocyjne.

Będę potrzebowała teraz takich gazetek bo szukam promocyjnych artykułów na wesele więc na pewno mi się przyda.

16

Odp: Gazetki promocyjne.

Na wesele najlepiej kupować w hurtowniach, przy dużych ilościach na pewno będzie upust

17

Odp: Gazetki promocyjne.

W przeciwieństwie do mojego męża to ja bardzo lubię różne wyprzedaże i mogę spędzić na zakupach nawet pół soboty tongue Na stronie mają wykaz praktycznie wszystkich aktualnych promocji w mieście, tutaj zawsze sobie sprawdzam co i gdzie mają po promocji. Pozdr!

18

Odp: Gazetki promocyjne.

Och...też lubię polować na promocje w sklepach.

19

Odp: Gazetki promocyjne.

Bardzo mnie denerwują takie gazetki w skrzynce z której się wysypują, jak będę chciała sama wejdę na stronę i zobaczę co jest i za ile.

20

Odp: Gazetki promocyjne.

[quote=milka.m]Bardzo mnie denerwują takie gazetki w skrzynce z której się wysypują, jak będę chciała sama wejdę na stronę i zobaczę co jest i za ile.[/quote]

Niby tak, ale niektóre gazetki przychodzą do skrzynki z większym wyprzedzeniem aniżeli pojawiają się na stronie. Ja lubię dostawać wcześniej w wersji papierowej żeby sobie porównać promocyjne ceny i zaplanować zakupy wink

21

Odp: Gazetki promocyjne.

U mnie do skrzynki od dawna nie wrzucają gazetek. Trochę szkoda, bo przeważnie rzucałam na nie okiem, ale od czego jest internet smile

22

Odp: Gazetki promocyjne.

Ja lubię przejrzeć papierową gazetkę kiedy sterczę w kuchni i coś mi się gotuje, odgrzewa, smaży.

23

Odp: Gazetki promocyjne.

ja raczej patrzę w internecie, denerwują mnie te walające się na klatce gazetki

24

Odp: Gazetki promocyjne.

U mnie rozdawali naklejki na skrzynkę z napisem: "Proszę nie wrzucać reklam!" Na swoją nie nakleiłam, ponieważ czasem (rzadko, bo rzadko, ale jednak) natrafię na ciekawą ulotkę. Z kolei do sąsiadów i tak wrzucają je namiętnie, mimo naklejki smile

25

Odp: Gazetki promocyjne.

Ja też lubię i przeglądam gazetki promocyjne. Niestety też przynoszą je do mnie coraz rzadziej i z mniejszej ilości sklepów. Ale zawsze gdy jadę na zakupy do danego sklepu przejrzę gazetkę w internecie i faktycznie korzystam z promocji.

Ostatnio edytowany przez Michalinka1814 (2015-05-18 12:04:54)