51

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

"Biała suknia odchodzi do lamusa" no bez przesady. Pół roku temu brałam ślub i jakoś nie zauważyłam w salonach z sukniami ślubnymi aby dominował nadmiar kolorów.

52

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Witam młode dziewczyny- ja brałam ślub w 1968m roku i jako pierwsza odważyłam się aby mój bukiet ślubny był z kolorowych róż. No było dużo szumu wokół tego faktu. Teraz jest taka dowolność kolorów ale mimo wszystko ten jeden jedyny raz iść w bieli lub ecri inne kolory mamy na codzień.

53

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

JA OSOBIŚCIE UWAŻAM, ŻE SUKNIE POWINNA BYĆ BIAŁA JEDNAK MOZA MIEĆ JAKIEŚ FAJNE KOLOROWE DODATKI JA NP MIAŁAM CZERWONE BUTY I PARASOLKE  -  parasolka w rzeczywistości jest jescze ładniejsza niż na zdjęciach  : ) dodatkowo dostałam gratis grawerowanie na  rączce parasolki  moją date ślubu i imie moje i męza smile

54

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Kurczę, nie najtańsza ta parasolka...

55

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Wg mnie pretensjonalna... ja tam stawiam na prostotę, a nie na teatralność

56

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Jasne, że pretensjonalna, ale czy ślub sam w sobie nie jest apogeum pretensjonalności?;) To chyba nie jest miejsce na ten temat, więc stwierdzę tylko, że też jestem na nie z tą parasolką, ale generalnie cały ślub jest teatrem, nie sądzisz, Viola?;)

57

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

[quote=serminna]Jasne, że pretensjonalna, ale czy ślub sam w sobie nie jest apogeum pretensjonalności?;) To chyba nie jest miejsce na ten temat, więc stwierdzę tylko, że też jestem na nie z tą parasolką, ale generalnie cały ślub jest teatrem, nie sądzisz, Viola?;)[/quote]

Oj jest. Skrupulatnie wyreżyserowanym.

58

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Może to i teatr wyreżyserowany ale to my decydujemy o scenariuszu wink Ja nie chce żadnych udziwnień. Mam w głowie obraz wymarzonej sukni... Ale puki co nie doczekałam się nawet zaręczyn sad

59

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Ja też chcę prosto: trawnik, pan od udzielania ślubów, ja i on i niestety świadkowie. No goście, których wcale nie chcę... razem ze stołami, jedzeniem, wstrętnym alkoholem itd.
Gdybym miała sama ślub wyreżyserować to musiałoby się prawo zmienić... i ludzie.

60

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

A co powiecie na taką konwencję ślubną-z pewnością jest nietypowo, może troszkę infantylnie ale ta dbałość o szczegóły jest godna pozazdroszczenia! Nigdy czegoś takiego nie widziałam i pewnie drugi raz nie zobaczę a szkoda

61

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Monia - bardzo zabawna stylizacja, świetna smile

62

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

No tak, zgadza się.

63

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Jesli suknia to tylko biała, ewentualnie ecru, choć kolorowe sukienki też mają wzięcie - ale nie uważam, ze to dobry pomysł

64

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Dla mnie też tylko biała zgodnie ze starą tradycją.

65

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Jednak jakiś kolorowy akcent może być, trochę ją ożywi

66

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Ale co np. pasek po środku w kolorze ecri ?

67

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

fajne są kolorowe paski albo np. dodatek w innym kolorze

68

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

To jedyny chyba element ożywienia białej sukni.

69

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Ja lubię wszelkie koraliki na niej ,świecidełka - bardzo urozmaicają ten strój

70

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Ostatnio widziałam suknię wyszywaną, cudo!

71

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Warzywną? Masz jakieś zdjęcie albo linka?

72

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Oj, chyba ktoś nie doczytał dobrze:)... Najoryginalniejsza jaką ja widziałam to była z bordowym gorsetem, super kontrast z bielą dołu

73

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Dziś odchodzi się od tradycyjnej bieli, bo już to nie jest symbol, trudno żeby do ślubu być dziewicą:) Ale ja bym wybrała gorset jasnozielony albo taki delikatny błękit, a nie krzykliwy...

74

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Albo jasny róż z koralikami, widziałam taką, bardzo fajna!

75

Odp: Oryginalny strój dla panny młodej

Dla mnie tylko biała lub ecru, nie żadne wymysły,  widziałam w sklepie z sukniami ślubnymi  taką z górą wykończoną czarną koronką , ochyda...