1

Temat: Komputery cyklu owulacyjnego

Hej,
Szukam jakiegoś dobrego komputera cyklu do npr. Czy możecie mi jakiś polecić? Myślałam o cyclotescie bo jest w miarę tani, ale chciałabym poznać opinie co do skuteczności

2

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Znajoma stosuje dość drogi ale skuteczny Lady comp, jeśli nie chcesz niespodzianek to może warto zainwestować więcej?

3

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Każdy organizm jest inny, ja tam nie wierzę w żadne komputery, bo jakby co to odpowiedzialność i tak spada na ludzi...
Najlepiej jest łączyć 2 metody, wtedy minimalizuje się ryzyko wpadki

4

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

NPR to metoda dla odważnych i głęboko wierzących, którzy myślą najpierw o kościele a potem o sobie - nigdy nie zrozumiem takich ludzi
ale chyba jest ich dużo skoro istnieje radio maryja i Licheń...

5

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

... a ja nie zrozumiem tych emerytek co sobie leku odmówią, a na księdza dyrektora wpłacą co miesiąc... Jakie pranie mózgów to radio musi robić!

6

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Może chcą być zbawione, a notoryczne modły na antenie mają im to załatwić? wink

7

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

To wszystko chyba wina tego, że starsi ludzie są często opuszczeni przez bliskich i chcą mieć kogoś "bliskiego" inaczej... A że za to trzeba płacić, cóż...

8

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Nie, to jedyne radio, w którym mówi się powoli smile

9

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Tak, zwłaszcza podając co 10 minut numer konta...

10

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Mam znajomego w moim weku co słucha tego radia dla relaksu, nie żeby był szczególnie wierzący (jest po rozwodzie zresztą). Mówi że tam jest tak spokojnie, bez hałaśliwej muzyki

11

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Każdy sposób na relaks jest dobry, tylko jak sie czegoś często słucha to w końcu można zacząć w to wierzyć - potwierdzone naukowo, więc lepiej uważać...

12

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Relaxi na wiele sposobów.

13

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Co jak co, ale słuchanie tego radia raczej by mnie zirytowało, więc rada jest niezbyt trafiona

14

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

To prawda, nie wierzyło się w to, czy owo, ale potem gdy Cię zabałamucą, to w końcu im uwierzysz.
[quote=milagro]Każdy sposób na relaks jest dobry, tylko jak sie czegoś często słucha to w końcu można zacząć w to wierzyć - potwierdzone naukowo, więc lepiej uważać...[/quote]

15

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Nigdy bym nie wpadła na to że radio Maryja może relaksować...:)

16

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

No, widzisz jakieś cuda się zdarzają.

17

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Proponuję zbadać, w który momencie cyklu najlepiej radio Maryja relaksuje... Może o. dyrektor by sfinansował nam takie badania?

18

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Ale jaja.

19

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Najlepiej jakby sfinansował słuchaczkom (tym młodszym) komputery cyklu, skoro opowiada się przeciw sztucznej antykoncepcji. Co o tym myślicie? Występujemy z petycją?

Ostatnio edytowany przez milagro (2013-03-05 11:55:04)

20

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

To nie przejdzie, on chce żeby jak najwięcej owieczek i baraków się rodziło a potem wysyłało datki na jego imperium relaksu wink

21

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Super wypowiedź, taka z jajem.
[quote=Ksymena]To nie przejdzie, on chce żeby jak najwięcej owieczek i baraków się rodziło a potem wysyłało datki na jego imperium relaksu wink[/quote]

22

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Myślę właśnie o zakupie takiego komputerka.
Zna może ktoś różnice między lady compem a Cyclotestem? Oprócz ceny?

23

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

Chyba to głównie cena. Choć może ten droższy jest pewniejszy?

24

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

[quote=milejdi]Myślę właśnie o zakupie takiego komputerka.
Zna może ktoś różnice między lady compem a Cyclotestem? Oprócz ceny?[/quote]
Wydaje mi się, że to przez to że lady comp ma wyrobioną markę.  Ja używam cyclotestu, w końcu się zdecydowałam smile
U mnie można dodatkowo wprowadzić informacje dotyczące śluzu płodnego, w lc tego nie ma.  Różnica jest też w ładowaniu z tego co wiem

25

Odp: Komputery cyklu owulacyjnego

[quote=gossip][quote=milejdi]Myślę właśnie o zakupie takiego komputerka.
Zna może ktoś różnice między lady compem a Cyclotestem? Oprócz ceny?[/quote]
Wydaje mi się, że to przez to że lady comp ma wyrobioną markę.  Ja używam cyclotestu, w końcu się zdecydowałam smile
U mnie można dodatkowo wprowadzić informacje dotyczące śluzu płodnego, w lc tego nie ma.  Różnica jest też w ładowaniu z tego co wiem[/quote]

Dzięki za odpowiedź smile A odnośnie tego wprowadzania dodatkowych danych, na jakiej zasadzie to działa?