1

Temat: Pilates

Próbowałyście tego kiedyś dziewczyny? Mi ostatnio moja dziewczyna pokazywała różne ćwiczenia z pilatesu i muszę wam przyznać, że to bardzo fajna rzecz. Szczególnie na brzuch, niektóre ćwiczenia męczyły mnie bardziej niż moje 600 brzuszków dziennie na siłowni. A co najlepsze w tym, nie obciąża lędźwi i kręgosłupa.

2

Odp: Pilates

No widzisz, teraz się podszkolisz z bardziej "kobiecych" ćwiczeń. A jak wyjazd w góry się udał?

3

Odp: Pilates

Takie wycieczki w nasze góry są nie zapomniane.

4

Odp: Pilates

pilates faktycznie jest świetnym treningiem, jest trochę mniej intensywny niż aerobic, ale również są po nim fajne efekty, w warszawskim fitness parku są świetne zajęcia, jeżeli chodzi o pilates...prowadzący urozmaicają ćwiczenia, żeby się nie zanudzić jednym zestawem plus dostaje się darmową wodę, to przy takich treningach jest dość pomocne wink

5

Odp: Pilates

Pilates to nie jest jedynie ćwiczenie dla babek, widziałam też wielu mężczyzn ćwiczących.
Pilates jest dobry dla mięśni kręgosłupa - nie obciąża ich a wręcz wzmacnia. Na dobrze przeprowadzonym pilatesie nauczycie się przede wszystkim prawidłowo oddychać, ćwiczyć, aby sobie nie szkodzić - a takim efektem ubocznym możnaby nazwać wymodelowanie brzucha przez te ćwiczenia.
Ale jeżeli ktoś myśli, że samym pilatesem schudnie to się niestety myli.

6

Odp: Pilates

Super są te zajęcia, zwłaszcza dla osób które (tak jak ja) mają problem z kręgosłupem smile

7

Odp: Pilates

No fajnie, że są.
[quote=serminna]Super są te zajęcia, zwłaszcza dla osób które (tak jak ja) mają problem z kręgosłupem smile[/quote]

8

Odp: Pilates

ja dzięki pilates schudłam 3 kg:)

9

Odp: Pilates

O to super, że działa on też tak korzystnie na odchudzanie.

10

Odp: Pilates

Każda aktywność fizyczna tak działa, zwykły spacer z psem też:)

11

Odp: Pilates

Masz rację.

12

Odp: Pilates

To coś dla mojego kręgosłupa, bo za dużo siedzę w pracy...

13

Odp: Pilates

Weź nie mów... ja przez pracę stałam się taka mało elastyczna, zastana. Prawie słyszę jak mój kręgosłup mnie błaga, żebym wróciła do ćwiczeń. Pilates uwielbiam, bo bez problemów można ćwiczyć w domowych warunkach.

14

Odp: Pilates

Pilates super sprawa, całkiem spokojne ćwiczenia ale wzmacniają mięśnie głębokie i dają niezły wycisk na macie smile

15

Odp: Pilates

Ja czasem tak ćwiczę jak chcę trochę więcej kalorii spalić:)