176

Odp: Moje odchudzanie

W życiu próbowałam już wielu diet. Najskuteczniejszą okazała się dieta kopenhadzka

177

Odp: Moje odchudzanie

A ja chciałabym zaproponować zabieg kriolipolizy który polega na redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy niskich temperatur. Można dzięki temu zabiegowi zrzucić kilka kilo w krótkim czasie. Jest to zabieg bezbolesny i w zasadzie neutralny dla zdrowia.

Ostatnio edytowany przez justa31 (2012-12-12 12:38:02)

178

Odp: Moje odchudzanie

[quote=ola.bieda]W życiu próbowałam już wielu diet. Najskuteczniejszą okazała się dieta kopenhadzka[/quote]

Chyba kopenhaska...?

179

Odp: Moje odchudzanie

Nie słyszałam... co się w niej jada?

180

Odp: Moje odchudzanie

Chude mięso, warzywa, jaja, kawa - to podstawowe menu
w 13 dni schudniesz, ale potem czeka Cię efekt jo-jo

181

Odp: Moje odchudzanie

Mnie się jednak wydaje, że najskuteczniej się schudnie z dietą cambridge, bo pilnuje nas konsultant, którego nam przydzielają i mamy dodatkową mobilizację. Fajne jest to, że maja też proces wyprowadzania z diety dzięki czemu jest duża szansa, że nie dopadnie nas efekt jojo.

182

Odp: Moje odchudzanie

Jak dla mnie to akurat ta motywacja i mobilizacja nie przemawiają do mnie tak, jak przemawia fakt możliwości indywidualnego dostosowania diety dzieki konsultantom. Co komu potrzebne smile Bedąc w kontakcie z konsultantem na bieżąco informujemy go o wynikach, wiec jest on/ona w stanie ewentualnie przedłużyć nam jakiś stopien odchudzania.

183

Odp: Moje odchudzanie

Ja odchudzam się od października. Po ciąży. na początku było ciężko. Tu maluszek płacze, tu sie nie chce. Ale z biegiem czasu zaczęłam regularnie ćwiczyć:ograniczyłam słodyczę i piję dużo wody. Problem miałam w Boże Narodzenie, bo kocham słodycze i waga skoczyła 2 kilogramki do góry. Ale po Sylwestrze sie opamiętałam i waga znowu spada ;-)

184

Odp: Moje odchudzanie

A ja nie tyję po słodyczach, tylko po kalorycznych obiadach...

185

Odp: Moje odchudzanie

Polecam własną dietę surówkowo-sałatkową - pyszna i zdrowa:)

186

Odp: Moje odchudzanie

Mam zupełnia inną, ciekawą teorię na temat "odchudzania" i u mnie ona się sprawdziła, wystarczy w swojej diecie zastosować przynajmniej w 70% produkty, które zawierają tzw. termogeniki, dania z nich powstałe wymagają większego zaangażowania organizmu do ich przetrawienia niż te produkty mają w sobie kalorii. W ten sposób jedząc do syta bez uciążliwych diet i wyrzeczeń nasz organizm spala więcej kalorii niż spożywamy

187

Odp: Moje odchudzanie

Też o tym słyszałam - jeść wszystko wyjęte z lodówki... Ale moje gardło by tego długo nie wytrzymało.

188

Odp: Moje odchudzanie

Hmmm termogeniki?, nie słyszałam napiszcie proszę cos więcej o tym. Ja staram się ograniczać słodycze, bo po nich najwiecej tyję i ostatnio ratuję się "wspomagaczami" a mianowicie kupiłam sobie suplement diety Chili Fat Burner -tylko 1 kapsułkę łyka sie na dzień, ma fajny skład papryczkę, zielona herbata i błonnik z jabłek. Póki co zmniejszył mi się apetyt, tak, że jestem zadowolona smile

189

Odp: Moje odchudzanie

Dieta wg. mnie, to NŻT-nie żryj tyle + ruch na powietrzu i będzie o.k.

190

Odp: Moje odchudzanie

Ja się odchudzałam w przez rok i schudłam jedynie o 10 kg. Dużo ćwiczyłam i zajmowałam się tym, aby nie jeść słodyczy i dużych posiłków. Zależało mi na możliwości skorzystania z opcji schudnięcia jedynie na brzuchu, ponieważ masę gdzie indziej miałam w porządku. Koleżanka poleciła mi artykuły z których skorzystałam i jestem naprawdę zadowolona.

191

Odp: Moje odchudzanie

Witam serdecznie.

Chodzę na basen od 2 tyg, zdrowo się odżywiam do tego zastanawiam się nad kupnem chili-fat-burner- albo vanadyl-complex . Który waszym zdaniem na początek powinnam wybrać ?

Pozdrawiam

192

Odp: Moje odchudzanie

Żadnego, wysiłek fizyczny jest najzdrowszy a nie faszerowanie sie chemią. Jak przestaniesz to brać to przytyjesz jeszcze bardziej...

193

Odp: Moje odchudzanie

Ale z tego co piszą na slimmarket to one są pochodzenia naturalnego, więc nie powinny być szkodliwe dla zdrowia.

194

Odp: Moje odchudzanie

Ja ostatnio wypróbowałam suplementy, które pochodzą ze strony jagody-acai.org.  Przeszłam już wiele kuracji i ani jedna nie dała mi takich efektów, jak ta. Mogę więc polecić, bo wiem, że się nie zawiedziecie. Warto spróbować.

195

Odp: Moje odchudzanie

Ja się dzisiaj katuję tabletkami, które zakupiłam na weight-loss.pl. Są one nawet całkiem dobre, aczkolwiek oczywiście najlepiej będzie się zdecydować na dobranie najlepszych dla siebie tabletek. Mnie pomagają te się odchudzić, zaś innym będą całkowicie inne pomagały. Do dziś udało mi się zrzucić 8 kg i jestem z tego faktu bardzo zadowolona. smile

196

Odp: Moje odchudzanie

Drugi dobry serwis, w którym macie wymienione skuteczne i pewne metody odchudzania, zobaczcie - [url]http://odchudzanie-tabletki.com.pl/[/url] Tabletki, które mają działać, muszą przede wszystkim być legalnie sprzedawane w Polsce. Kolejna kwestia to fakt, że powinny mieć naturalny skład, no i na koniec powinniście je kupić od producenta, a nie na bazarze. Dopiero wtedy od tabletek możecie oczekiwać efektów.

197

Odp: Moje odchudzanie

Wybacz rikela ale ja wolę korzystać ze sprawdzonych spalaczy tłuszczu... [url]http://www.bcaa.pl/spalacze-tluszczu/[/url]
...a nie jakichś wymyślonych 5 środeczków przez producenta i sprzedawanych na jednej stronce...
w tamtym sklepie masz setki takich produktów i każdy znajdzie coś dla siebie...

198

Odp: Moje odchudzanie

Na hellozdrowie można znaleźć sporo przydatnych informacji, zarówno jeśli chodzi o diety, jak i o zdrowie ogólnie. Jakby kogoś interesowało, to warto tam zajrzeć

199

Odp: Moje odchudzanie

Polecam obserwowanie tego bloga - [url]http://zmaganiazodchudzaniem.blogspot.com/[/url]
Opierałam się na tym, co tam pisano. Jeśli jesteście systematyczne, realizujecie zasady kuracji, to powinniście szybko naprawdę mocno schudnąć. Starajcie się dbać również o aktywność - w ten sposób naprawdę można sporo zmienić.

200

Odp: Moje odchudzanie

Ja od ponad 4 miesięcy stosuję tabletki na odchudzanie i jestem bardzo zadowolony. Bo opieraja się one o naturalne składniki:)