1

Temat: Kremy Sylveco

Świetne polskie ekologiczne kremy w niesamowitych cenach smile

2

Odp: Kremy Sylveco

No, tak to jest.

3

Odp: Kremy Sylveco

Czasem używam i chwalę sobie:)

4

Odp: Kremy Sylveco

Ja używam od kilku lat ich lekkich kremów i bardzo je sobie chwalę, oprócz tego miałam na półce krem dla dzieci i różne maseczki.
Generalnie jedna z moich ulubionych firm kosmetycznych od jakiegoś czasu.

5

Odp: Kremy Sylveco

Są super, nie zatykają porów, skóra jest odżywiona!

6

Odp: Kremy Sylveco

Zgadzam się, używam i jestem zadowolona. Uwielbiam brzozowy i z rokitnikiem smile

7

Odp: Kremy Sylveco

miałam kiedyś lekki rokitnikowy. jak zużyję całe zapasy, to chętnie do niego wrócę smile

8

Odp: Kremy Sylveco

Sylveco, Vianek, Biolaven bo to jeden rpoducent te kremy są świetne, a przede wszytskim nie uczulają. Ja jestem bardzo zadowolona i z kazdej z tej firmy mam swojego ulubieńca. Emulsja do mycia twarzy Vianek polecam Wam wypróbować, bardzo mnie zaskoczył.

9

Odp: Kremy Sylveco

Chyba wszyscy zachwalają Sylveco, przyłączę się i ja big_smile pierwszy żel dostałam od siostry - tymiankowy, podeszłam do niego raczej bez entuzjazmu, jako że moja cera jest baaardzo wymagająca i jakikolwiek niewłaściwy kosmetyk może zdziałać wiele ambarasu. Tymczasem - wielkie zdziwienie, sam zel fajnie oczyszcza, jest bardzo delikatny, tymiankowy zapach - całkiem przyjemny. W moich odczuciach skóra stała się gładsza i jakby bardziej miękka, delikatna. Zachęcona postanowiłam dokupi kremik - wybrałam brzozowo rokitnikowy. Bardzo fajnie wyrównuje koloryt cery co u mnie było sporym problemem, świetnie radzi sobie ze skórą podrażnioną, przesuszoną.

10

Odp: Kremy Sylveco

Dostałam trochę próbek kremów Sylveco i powiem szczerze, że rewelacja. Nie wiem jak przy dłuższym stosowaniu, bo na razie używam innych, ale na pewno kiedyś kupię. Podobnie kosmetyki do mycia włosów tej marki smile

11

Odp: Kremy Sylveco

Kiedyś ich używałam, ale teraz przeszłam na eko kosmetyki i już do nich nie wrócę, bo jednak mają trochę chemii w składzie, a to u mnie skutkowało kaszakami...

12

Odp: Kremy Sylveco

Ja tak samo, przestawiłam się na  o wiele lepsze i skład naturalny. A cenowo też nie ma tragedii, uważam że na każda kieszeń. Kupuję w drogerii internetowej , nie wychodzi drogo.

13

Odp: Kremy Sylveco

Lubię ich serię do kąpieli...

14

Odp: Kremy Sylveco

Jestem w ogóle pod wrażeniem Sylveco. Wprowadzili już na rynek tyle fajnych marek:
- Vianek - kocham,
- Zielko,
- Duetus - jestem absolutnie zachwycona kosmetykami i opakowaniami,
- Aloesove,
- Oleiq (nie próbowałam),
- Rosadia (również jeszcze nie),
- Biolaven - obłędny żel do mycia twarzy, zresztą wszystko,
- Feedskin.

Firma polska, tym chętniej kupuję, bo jestem zwyczajnie dumna, że mamy coś takiego.