51

Odp: Stopy

Mojej Weronice też smaruję ustka tą z Oeparol tylko dla dzieci w różowym pudełeczku...

52

Odp: Stopy

[quote=emilia_s292]Też używam wazelinę do ust. Mam marki Oeparol.[/quote]
To jakaś zagraniczna marka?

53

Odp: Stopy

To linia kosmetyków marki Naturalis... naturalne składniki

54

Odp: Stopy

z tego co kojarzę to w rossmanie są także smile

55

Odp: Stopy

Ja długi czas kupowałam w aptece Tisane, balsam do ust. Ale za takie malutkie opakowanie prawie 10 zł płaciłam.. Troszkę to jest.. hmm

56

Odp: Stopy

Kremy do stóp, które są moim MUST HAVE od kilku już lat to:
- maść ochronna z witaminą A - tłusta i bogata konsystencja przynosi ulgę wysuszonym stopom. Stosuję ją zazwyczaj codziennie wieczorem. Maść została wzbogacona o zapach cytrynowy, więc znośna dla naszego nosa. Koszt: kilka pln w aptece (pojemność 25 g)
- krem Scholl z łoju jelenia special (czerwony) - bogaty i gęsty, niezbyt ładnie pachnie, ale spisuje się najlepiej w okresie zimowym. Zazwyczaj stosuję go po zabiegu pedicure i długim moczeniu stóp. Za 100 ml zapłacimy za niego ok. 20 zł w drogeriach i aptekach
- maska z kuracji parafinowej firmy Bielenda (pomarańczowa) - cudownie pachnąca kuracja na ręce i stopy ze spacjalnym rzeznaczeniem do skóry odwodniowej. Bardzo gęsta konsystencja, zdecydowanie najbardziej bogata oferta ze wszystkich 3 produktów, których używam do stóp. Stosuję od czasu do czasu, zamiennie z kremem z Scholla. Wymaga założenia skarpet bawełnianych i rękawiczek smile Chyba, że komuś nie przeszkadza tłuste prześcieradło wink Koszt: ok. 10 zł

zapraszam: subiektywna-ja.blogspot.com

57

Odp: Stopy

a to watek o stopach czy ustach ? :-)) zgubilam sie :-)

58

Odp: Stopy

jak ktoś dlugo chodzi w szpilkach stopy przyzwyczajają się i nie ma problemu, jednak jak ktoś zakłada szpilki okazyjnie ból może byc uporczywy...

59

Odp: Stopy

Chyba: deformują się i już nie ma ucisku...
Wolę żeby bolało i nie mieć zwyrodnień dlatego rzadko chodze w szpilkach..

60

Odp: Stopy

Ja też rzadko chodzę w szpilkach, ale słyszałam, że taki niewielki kilkucentymetrowy obcas jest wręcz wskazany dla prawidłowej postawy ciała i co za tym idzie dla stawów itp.

61

Odp: Stopy

Chyba siłą rzeczy, jeśli chodzi się w szpilkach, to trzeba mieć prostą postawę - dlatego okazjonalnie zakładam szpilki, dla zdrowia wink

62

Odp: Stopy

Dla zdrowia i urody wink bo co jak co, ale ile lepiej sylwetka wygląda w obcasach (o ile umie się w nich chodzić ;p ) tylko, że niestety nie są za wygodne, gdy np trzeba dobiec na autobus hmm wtedy lepiej mieć jednak płaskie, a przynajmniej niższe buty ... ;/

63

Odp: Stopy

Czyli obcasy są na krótką metę, by potem nie było szkód dla zdrowia, stóp, kręgoslupa.

64

Odp: Stopy

Obcasy to raczej na spotkania, a później wygodne buciki. Dobrze, ze teraz modne są baletki:)

65

Odp: Stopy

Ostatnio robię sobie masaże stóp bo po całym dniu w szpilkach okropnie bolą... Trochę pomaga, dobrze że nie jest gorąco

66

Odp: Stopy

Po całym dniu "na nogach" masaż stóp to coś wspaniałego smile

Ostatnio edytowany przez karoline25 (2013-06-21 09:48:44)

67

Odp: Stopy

A ja profilaktycznie stosuję krem odświeżający, zmniejsza wydzielanie potu

68

Odp: Stopy

mówie nie wysokim obcasome (mozna okazjonalnie), ale to strasznie wpływa na kręgosłup.

69

Odp: Stopy

A jak dbacie o stopy, żeby były śliczne i wypoczęte? Powiem szczerze, że nie mogę znaleźć dobrego peelingu i ciągle wydają mi się niedostatecznie gładkie sad

70

Odp: Stopy

poza peelingiem trzeba stopy moczyć w wodzie  z solą zwykłą albo do kąpieli, wcierać balsam po kąpieli

71

Odp: Stopy

Dziewczyny a nakładała któraś może maskę epilfeet? Czytałam o niej pozytywne opinie i tak się zastanawiam nad kupnem.

72

Odp: Stopy

A co to własciwie jest bo ja pierwsze  słysze? Zazwyczaj na stopy mam kremy, balsami albo jakieś maseczki.

73

Odp: Stopy

ja tez. pewnie wygładza i ujędrnia? ja nie lubie kremować stóp, przeszkadza mi to jakoś:)

74

Odp: Stopy

jakoś nie zauważyłam wcześniej tego tematu hmm a_grestowa, ja stosuję tę maski, u mnie się rewelacyjnie sprawdzają. Najpierw posiedzę sobie z maską na stopach jakiś czas, zwykle długość filmu wink a potem po 2-3 dniach skóra zaczyna się złuszczać i po kolejnych kilku stopy są gładziutkie jak nigdy wcześniej smile

75

Odp: Stopy

[quote=kaweczka]jakoś nie zauważyłam wcześniej tego tematu hmm a_grestowa, ja stosuję tę maski, u mnie się rewelacyjnie sprawdzają. Najpierw posiedzę sobie z maską na stopach jakiś czas, zwykle długość filmu wink a potem po 2-3 dniach skóra zaczyna się złuszczać i po kolejnych kilku stopy są gładziutkie jak nigdy wcześniej smile[/quote]

Faktycznie - efekt po zastosowaniu maski jest  bezbłędny.