151

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Nie mam dorbrego zdania o farbach Welli, za mało są trwałe. A innych produktów nie stosowałam, mam ulubioną markę i jej nie zmieniam (Nivea)

152

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Welli używa moja mama z przyzwyczajenia, ja wolę Palette

153

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

[quote=krysienka]ja używałam kiedyś specyfików wella do mycia włosów, do farbowanych, bo często farbuję. i choć byłam naprawdę zadowolona z tej firmy, to zaczłęy się szybciej przetłuszczać i trochę wypadać. nie przypisuje winy temu wlasnie szamponowi i odzwyce, a zabiegom ktorym ostatnio sie poddawalam, a ktore niszcza włosy. i tak jak majka polecam biokap, na ktory ostatnio sie przerzucilam, zarowno farby (już jakis czas nimi farbuje) a ostatnio tez szampon przeciw wypadaniu wlosow. no i zauwazylam, ze wlosy sa miekkie, faktycznie mni9ej wypadaja, a to czego sie nie spodziewalam, moge je teraz myc co 2-3 dni (a mylam codziennie). mysle, że dla kondyncji wlosow istotne jest by zmienic szampon i odzywke co jakis czas.[/quote]


krysienka,  a po jakim czasie zauważyłaś zmniejszone wypadanie włosów po tym nowym szamponie Biokapu? Ja właśnie rozważam jego zakup i szukam opinii smile Bierzesz dodatkowo jakieś suplementy czy tylko szamponem ratowałaś wypadającą czuprynę?

154

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Ja już długo nie zmieniałam szamponu, chyba czas najwyższy...

155

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

[quote=majka56][quote=krysienka]ja używałam kiedyś specyfików wella do mycia włosów, do farbowanych, bo często farbuję. i choć byłam naprawdę zadowolona z tej firmy, to zaczłęy się szybciej przetłuszczać i trochę wypadać. nie przypisuje winy temu wlasnie szamponowi i odzwyce, a zabiegom ktorym ostatnio sie poddawalam, a ktore niszcza włosy. i tak jak majka polecam biokap, na ktory ostatnio sie przerzucilam, zarowno farby (już jakis czas nimi farbuje) a ostatnio tez szampon przeciw wypadaniu wlosow. no i zauwazylam, ze wlosy sa miekkie, faktycznie mni9ej wypadaja, a to czego sie nie spodziewalam, moge je teraz myc co 2-3 dni (a mylam codziennie). mysle, że dla kondyncji wlosow istotne jest by zmienic szampon i odzywke co jakis czas.[/quote]


krysienka,  a po jakim czasie zauważyłaś zmniejszone wypadanie włosów po tym nowym szamponie Biokapu? Ja właśnie rozważam jego zakup i szukam opinii smile Bierzesz dodatkowo jakieś suplementy czy tylko szamponem ratowałaś wypadającą czuprynę?[/quote]
suplementów nie biorę. zażywam tylko magnez, co by powieki po kawie nie drgały tongue po pierwszym myciu zauważylam ze wlosy są bardziej miekkie, ale szczerze to troche watpilam w dzialanie tego szamponu, pomimo calego szacunku do ich farb. okazalo sie jednak, ze musialam swoje powatpiewanie odszczekac pod stolem tongue po miesiacu moge z czystym sumieniem powiedziec ze sytuacja na glowie sie unormowala a zauwazylam to po tym, ze po kazdym myciu na grzebieniu zostawalo mi raptem kilka wlosow po czesaniu, a nie - nascie, czy -dziesiat tongue

Naturalna z doświadczenia wiem, że zmiana szamponu to calkiem wazna sprawa.

156

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Mi też drgają powieki po kawie! Zaraz polecę do apteki po magnez smile. Ale mam pytanie odnośnie tej zmiany szamponu: czy trzeba go zmieniać co jakiś konkretny czas? Np raz na pół roku? Czy w ogóle starać się nie przyzwyczajać włosów do jednego rodzaju szamponu i na chybił trafić starać się dobierać marki?

157

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

najlepsza rada: nie pić kawy wink

158

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Powieki to jedno, ja kiedyś zauważyłam po kawie drganie kciuka, takie mini skurcze smile A najśmieszniej było jak byłam w pracy i trzymałam akurat rękę na myszce od komputera, a szew stał nad głową big_smile ale magnez skutecznie załatwia sprawę.

Dzięki za opinię o szamponie, tak myślałam, że po jakimś miesiącu będą już widoczne efekty. Chyba zatem muszę go sobie sprawić smile Wiecie może gdzie w Warszawie stacjonarnie kupię ten szampon?

159

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ksymena- łatwo powiedzieć nie pij kawy, gorzej do tego się zastosować wink mi tez czasami drgał jeden miesięń w ramieniu, tez było ciekawie tongue

dela- co do zmiany szamponu, to chyba nie ma takiego czasu, że od tego do tego to powinien być taki szampon, a potem jakiś inny. wydaje mi się, że to kwestia indywidualna każdej głowy. ja zmieniam, kiedy czuję że już te włosy robią się takie lekko wysuszone, lub są takie "stępiałe", kiedy potrzebuja jakiejś zmiany. wychodzi to tak co pół roku mniej więcej. a czasami używam też kilku na raz tongue ja staram się co drugą zmianę zafundować sobie jakiś ziołowy, naturalny szampon (jak biokap)

majka56 na stronie masz podane apteki w których można kupić ich produkty wink dobrze zaopatrzona jest apteka na al.jana pawła ciut za feminą. wiem, bo kilkakrotnie kupowałam tam ich farby

160

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Co Wy dziewczyny, dosypujecie do tej kawy :)ja pije też dużo kawy i nic mi nie drga...

161

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Ja piję kawę z mlekiem i z cukrem, 2 na dzień.

162

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ja dolewam tylko mleka do swojej. ostatnio uaktywnił mi się jakiś nowy miesien w plecach i drga, wyobrazcie sobie. wszystko prez to, ze przestalam brac magnez hmm

163

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

O to straszna rzecz Cię spotkała.

164

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Dobry szampon i odzywka to podstawa codziennej pielęgnacji włosów, dla mnie bardzo ważne jest, by szampon był jak najbardziej naturalny, bez konserwantów i niepotrzebnej chemii.

165

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Dla mnie ważny jest efekt. Ostatnio seria Goodbye Damage z amlą i naprawdę miłe efekty. Poza tym staram się żyć zdrowo. To też ma dla włosków znaczenie.

166

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Dla mnie ważny jest efekt. Ostatnio seria Goodbye Damage z amlą i naprawdę miłe efekty. Poza tym staram się żyć zdrowo. To też ma dla włosków znaczenie.

167

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Ja od jakiegoś czasu używam Timotei z Różą z Jerycha - szampon i odżywkę, włoski są bardzo miłe w dotyku i odżywione.

168

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Rzeczywiście z szamponami tak bywa, że najpierw jest wszystko ok, a po jakimś czasie pojawia się łupież – przynajmniej u mnie. I wtedy trzeba poszukać innego. Ostatnio używam szamponu Joanny. Na razie wszystko jest w porządku. Odżywki stosuję sporadycznie, nie farbuję włosów, układanie fryzury przy użyciu szczotki do modelowania  i.  No i też biorę magnez.

169

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Ostatnio kupiłam mgiełkę do włosów farbowanych Radical i codziennie psikam trochę włosy. Fajnie pachnie, lekko odświeża włosy i nie osadza się na włosach. Całkiem fajna sprawa

170

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Używałam szamponu Radical, tani i dobry

171

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Ja po każdym myciu nakładam olejek arganowy na włosy jest rewelacyjny.Poleciła mi go znajoma,która należy do klubu ekspertek i testuje różne nowości.

172

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

[quote=tirnenka5]Ja po każdym myciu nakładam olejek arganowy na włosy jest rewelacyjny.Poleciła mi go znajoma,która należy do klubu ekspertek i testuje różne nowości.[/quote]

Potwierdzam, ja też stałam się od niedawna fanką produktów na bazie olejku arganowego, szampon i odżywkę zastosował na moich włosach fryzjer no i oczywiście rewelacja. Dawno nie czułam na głowie takiego przyjemnego puszu i oczywiście musiałam sobie sprawić tę małą przyjemność do własnej łazienki smile Jeśli też się chcecie skusić to musicie uważać, żeby zawartość tego olejku w produkcie była spora, bo jest wiele takich gdzie olejek występuje w ilościach śladowych, jak to dzisiaj zresztą często bywa. Firma, której szampon ja mam jest chyba ze Szwecji, bo nazywa się  Cece of Sweden

173

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Trzeba pamiętać o tym, by regularnie podcinać końcówki włosów. Ja przynajmniej raz w miesiącu chodzę do salonu Kaczmarzyka na podcięcie włosów. Wtedy lepiej się układają i są zdrowsze.

174

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Podcinanie włosów to nie wszystko. Polecam wczytać się czasami w składy kosmetyków , Poczytajcie sobie jakie niekiedy cuda zawierają w sobie używane przez Was szampony czy odżywki. Większość to chemia, która źle działa na włosy. Staram się jej unikać.

Dobre , naturalne kosmetyki nie muszą byc drogie. Jestem miło zaskoczona serią nowych maseczek do włosów .Są do kupienia w biedronce w śmiesznej cenie. Przetestowałam 3 rodzaje.Maseczki gęste, dobrze się rozprowadzają na włosach. 20 ml wystarcza akurat na moje długie włosy. Na krótkie maseczka powinna wystarczyć na 2 razy. Odżywiają je, nie obciążąją oraz co najważniejsze nie zawierają parabenów czy sztucznych barwników.\

175

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Końcówki podcinać warto, powinnam co jakieś 2-3  miesiące ale niestety nie udaje się tak smile
Co do pielęgnacji to zdecydowanie szampon i odżywka.
Staram się raz w tygodniu nałożyć maseczkę no i olej, więc zalezy jak czasowo to wygląda wink
To tego olejki na końcówki albo serum