101

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

No teraz to 2 razy na tydzień by można było by, ale to może takie przyzwyczajenie z czasów długich włosów, bo wyobraź sobie mieć je długie od lat 8, przez tyle lat, a teraz odciąć na zapałkę, by przekonać się jak to jest i cierpieć i znów chcieć długie, a to się tak szybko w ta druga stronę nie da.

102

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

To faktycznie zaszalałaś.... ja jeszcze nigdy w życiu nie miałam takich krótkich

103

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Obetnij na próbę i zobaczysz jak to jest.

104

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

o nie nie nie..... na pewno nie tak krótko..... mam za ładne żeby je ścinać tak drastycznie...

105

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Błagam o pomoc!!!! Czy pomimo teog, że ma m okres mogę sobie zafarbować lub rozjaśnić włosy???

106

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Myslę że możesz zafarbować.

107

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

super, wielkie dzięki!

108

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Tylko może trochę dłużej potrzymać farbę żeby na pewno "złapał" kolor...

109

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ja miałam wiele lat króciutkie włosy i bardzo dobrze się w nich czułam, za to nigdy nie farbowałam smile
ale powiem że miałam na odwrót niż gusia - dopiero mając króciutkie zaczęłam myć codziennie ...

110

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Ja po porodzie myłam codziennie bo jakoś długo nie mogły dojść do siebie ale teraz już rzadziej smile

111

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

czy wiecie co może zintensyfikować przetłuszczanie się włosów? bo mi od kilku tygodni bardzo się przetłuszczają ;/ wczesniej nie miałam tego problemu. może dieta?

112

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

może tak byc jesli cos zmienilas w swojej diecie

113

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

może dieta, może źle szampon masz dobrany, może za ciężką odżywkę stosujesz , a może nakładasz ją od nasady, a nie od połowy głowy, proponuję całkowicie zmienić kosmetyki na jakieś lekkie, możesz sobie zobaczyć w hurtowni veba, na pewno coś wybierzesz dla siebie, zmienić dietę i spróbować zaobserwować, czy cos się zmieniło, może zmiana kosmetyków rozwiąże problem

114

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Może myjesz je o innej porze? Ja kiedy myję na noc, rano nadają się do ponownego mycia. Może jakiś nowy szampon? Ja miałam kluchy na głowie po Gliss Kur, który niby był dobrany do moich wlosów.

115

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Ja teraz po myciu włosów robię im płukankę z pokrzywy smile I jak do tej pory musiałam myć włosy codziennie, to teraz wystarczy co drugi dzień... smile

116

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Obecnie to szampon i odżywka z Garniera z drożdżami

117

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

[quote=moher_]Obecnie to szampon i odżywka z Garniera z drożdżami[/quote]


odżywki z drożdżami nie miałam, ale szampon bardzo fajny. smile
ja obecnie używam szamponu Joanna oczyszczającego, a odżywkę kończę z Pantene.

118

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Mam problem  łupiezem, moja pielegnacja wlosów opiera sie o walke z nim, na szczęście ostatnio znalazłam pirolam ;) Bardzo fajny szampon, niedrogi ok 30 zl cena, ale najwazniejsze, ze działa !!! Podrawiam serdecznie ;)

119

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Obecnie stosuję olejek rozmarynowy jako szampon zamiennie z Barwą skrzypową.
Odżywki to Joanna jajeczna i Garnier z karite i avocado.

120

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Nie wyobrażam sobie umyć włosów bez odżywki wink

121

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

[quote=taml92]Nie wyobrażam sobie umyć włosów bez odżywki wink[/quote]

Hehe czemu? Ja nie używam odżywek tongue Zawsze mi się wydaje, że obciążają włosy i że przez odżywki szybciej się przetłuszczają... tongue Więc nie używam smile

122

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Ja też myję swoje włosy codziennie rano - przed pracą. Daje mi to uczucie świeżości , włosy są puszące, pachnące wink Szampon - odżywka - olejek i suszenie....

Raz w tygodniu <sobota> robie maske na wlosy:)

123

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ja nie myje wlosow rano bo mam tendencje to przeziebiania sie jak mi zawieje lepek wink tymbardziej ze mam dosc krotkie wlosy smile
ale u mnie podstawa pielegnacji to kosmetyki profesjonalne smile szampon loreal vitamino color po ktorym nie musze uzyc odzywki..ale z racji ze ja mecze moje wlosy prostownica to albo uzywam maski loreal absolut repair ktora polecam szczerze lub uzywam serum regenerujacego juz po umyciu wlosow bez splukiwania smile

124

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

ja w czasie okresu nie farbuję bo jednak kolor wychodzi inny, wolę poczekać.
Włosy myję rano i suszę suszarką, staram się nie używać prostownicy, choć nie zawsze mi się to udaje.
Szampon - teraz taki dla dzieci bambino, jest delikatny i nie mam po nim łupieżu.
Stosuję też vitapil na wypadanie, bo od czasu do czasu mam ten problem, wtedy biorę go tak przez 1 - 1,5 miesiąca, wszystko wraca do normy, a potem to już jak mi się przypomni.
Na puszenie, jak nie używam prostownicy wmasowuję we włosy jedwab, tylko nie ma co z nim przesadzić.

125

Odp: Codzienna pielęgnacja włosów

Hej, więcej na domowej i naturalnej pielęgnacji włosów znajdziecie :

[url]http://cherrylassie.blogspot.com/[/url]

Pozdrawiam,
Ania